Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, wislok napisał:

Igrzyska olimpijskie w Tvp komentowane będą z Warszawy. TVP nie wysyła komentatorów do Pekinu 

 

Nie chwaląc się jak zadałem o to pytanie panu Piotrowi Dębowskiemu, a teraz prawie każdy portal miediowy to cytuje. Ciekawe... Robię się sławny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontent PREMIUM. Drugorzędne zawody które nie zapełniają nawet połowy trybun. Mistrzowie propagandy, coraz lepsi. Niedługo nabędą jakieś nie wiem Sepak Takaraw i powiedzą, że to kontent premium na wyłączność.

W ogóle po co oni używają takich słów jak "premium" . To określenie pasuje np: do Premier League,  La Liga, F1 może na polskim rynku to być PGE Ekstraliga .  Za to ludzie płacą abonamenty, subskrypcje. A oni potrzebują za wszelką cenę udowodnić, że Premium jest to co oni kupują za rożną kasę.

SEC to polski promotor, pewnie zależny od polskich spółek skarbu państwa, więc obecność w TVP wiązałbym z tym.  Zobaczymy jak będzie z umowami międzynarodowymi, kto poza Polską kupi. Bo jednak Eurosport jakąś tam ekspozycję gwarantował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bartas_20 napisał:

SEC to polski promotor, pewnie zależny od polskich spółek skarbu państwa, więc obecność w TVP wiązałbym z tym.

SEC to polski promotor, który od lat swoje imprezy (nie tylko SEC, ale i IMŚJ, i taki do bólu komercyjny twór - Speedway Best Pairs) puszczał w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bartas_20 napisał:

Kontent PREMIUM. Drugorzędne zawody które nie zapełniają nawet połowy trybun. Mistrzowie propagandy, coraz lepsi. Niedługo nabędą jakieś nie wiem Sepak Takaraw i powiedzą, że to kontent premium na wyłączność.

W ogóle po co oni używają takich słów jak "premium" . To określenie pasuje np: do Premier League,  La Liga, F1 może na polskim rynku to być PGE Ekstraliga .  Za to ludzie płacą abonamenty, subskrypcje. A oni potrzebują za wszelką cenę udowodnić, że Premium jest to co oni kupują za rożną kasę.

SEC to polski promotor, pewnie zależny od polskich spółek skarbu państwa, więc obecność w TVP wiązałbym z tym.  Zobaczymy jak będzie z umowami międzynarodowymi, kto poza Polską kupi. Bo jednak Eurosport jakąś tam ekspozycję gwarantował.

 

Jak na kanał dostępny w tv naziemnej, to ich prawa są co najmniej dobre. Według mnie lepsze choćby od tych z Polsatu Sport. LM, ekstraklasa, magazyny i przede wszystkim polska reprezentacja w piłce nożnej, Euro, Mundial. To mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP opublikowała listę komentatorów i ekspertów podczas ZIO 2022. Po kilkunastu latach do komentowania wraca Krzysztof Miklas. Oprócz niego chińską imprezę skomentują mi.in Piotr Sobczyński, Przemysław Babiarz i Stanisław Snopek.

https://sport.tvp.pl/58141644/zimowe-igrzyska-olimpijskie-w-tvp-kto-skomentuje-zio-pekin-2022-lista-komentatorow-i-ekspertow-telewizji-polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lanser123 napisał:

Zacznijmy od tego, że żużel to generalnie mało poważny sport, a tutaj jeszcze mówimy o jakichś nie pierwszorzędnych rozgrywkach. Ale w TVP lubią gloryfikować wszystko co pozyskają, nawet jeśli to totalny [beep]. 

Zacznijmy od tego, że frekwencja na meczach ekstraligi dorównuje frekwencji w polskiej ekstraklasie,a mecz w TV potrafi oglądać grubo ponad 100 tysięcy.

Średnia oglądalność jednego meczu w TV za sezon 2021 wyniosła 139.265 widzów, a rekord sezonu to mecz : BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin (18. runda) – 287.465 widzów. Poza tym Bartosz Zmarzlik zajął 3 miejsce w plebiscycie PS mimo,że zdobył "tylko" srebro w IMŚ. To, że ktoś się nie pasjonuje żużlem ,nie znaczy że ten sport jest mało poważny.Każdy sport można nazwać na siłę mało poważnym. W żużlu 4 zawodników jeździ tylko w lewo ,a np w piłce nożnej 22 ludzi biega za skórzaną piłką. Oczywiście pozycja piłki nożnej jest niepodważalna.Jest uprawiana wszędzie.A żużel w Polsce porównałbym np do krykieta w Australii. Na świecie też mało państw się krykietem pasjonuje ,a w Australii to sport narodowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał:

Jak na kanał dostępny w tv naziemnej, to ich prawa są co najmniej dobre. Według mnie lepsze choćby od tych z Polsatu Sport. LM, ekstraklasa, magazyny i przede wszystkim polska reprezentacja w piłce nożnej, Euro, Mundial. To mało?

Tak te prawa są nienajgorsze, i generalnie gdyby nie te słowa, których używają i to na kogo się oni stawiają- jakby byli magnatami TV, to można by przyjąć, że oferta jest ok jak na kanał bez dodatkowych opłat ( nie mylić z bezpłatnym) . Ale to propagandziści i lanserzy- I Kurski i Szkolnikowski. I to jest najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na moim TV LG zainstalowałem aplikację TVP Sport. Niestety na wszystkich materiałach z tej aplikacji po włączeniu pojawia się informacja Wystąpił błąd podczas odtwarzania. Nie da się nic obejrzeć. Można coś z tym zrobić. Dodam, że odinstalowywałem aplikację i instalowałem ją ponownie i nic to nie dało. Może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...