Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to dobrze,że TVP traci prawa to się okaże, bo zobaczymy jak będzie to pokazywał Eurosport. Na pewno nie będziemy już mogli liczyć na transmisje w ogólnodostępnym kanale,a też nie wiem czy Eurosport dysponujący lokalnym oknem pokaże jakieś mecze z retransmisji już o powtórkach nie wspomnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tych co sie cieszą ze TVP straci te prawa... Raz ze nie będzie tylu meczów bo Eurosport nie da nic w retransmisji po meczu live. Ponadto będzie Tomasz Lach i cała świta Eurosportu.

 

Poxa tym jak mówi @wislok nic w otwqrtej antenie nie będzie.

 

Wczoraj Szpakowski zrobił z Cuadrado meksykanina Guardado...

Juz o tym co mówili merytorycznie nawet sie nie wypowiadam.

Juskowiak stwierdził: "rozgrzewka Messiego to prawdziwy rarytas dla kibiców na stadionie" .

Nie wiedziałem czy bardziej się śmiać czy stopień żenady przekroczył wszelkie normy. Eh. Oni w TVP tylko Messim sie podniecaja masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Evertonu z Atalantą komentował Jasina? Jeśli tak to w trakcie transmisji pomylił kibiców  :twisted: Powiedział parę razy coś w rodzaju: kapitalny doping kibiców Evertonu gdy kamera pokazywała wiwatujących przyjezdnych, bo za cały ten chóralny doping byli odpowiedzialni głównie Włosi, bo niby z czego mieli się tak cieszyć Anglicy?  :sciana:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP zaczyna coraz mocniej iść w E-Sport, 18 listopada powstał fanpage, dziś było godzinne studio na żywo po Sportowej Niedzieli, a Iwański zapowiedział na koniec, że jeszcze nie raz będą coś takiego robić.

https://www.facebook.com/tvpesport/?fref=mentions

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Evertonu z Atalantą komentował Jasina? Jeśli tak to w trakcie transmisji pomylił kibiców :twisted: Powiedział parę razy coś w rodzaju: kapitalny doping kibiców Evertonu gdy kamera pokazywała wiwatujących przyjezdnych, bo za cały ten chóralny doping byli odpowiedzialni głównie Włosi, bo niby z czego mieli się tak cieszyć Anglicy? :sciana:

Potwierdzam, Jasina i równie się złapałem za głowę w tamtym momencie na nieudolność tego gościa za mikrofonem. Ehh niech oglądają mecze i sie przygotują do niego jak należy!! Czy tylko Laskowski potrafi sie przygotować do transmisji w TVP? Wszystkich powinni tam dyscyplinarie wyrzucić za takie pomyłki, które świadczą o braku podstawowej wiedzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa na piątek:

Studio - Jacek Kurowski, Rafał Patyra, Przemysław Babiarz (historia mundiali), Sebastiany:Szczęsny i Parfjanowicz (reakcje social media) - Antoni Piechniczek, Paweł Janas, Jerzy Dudek, Michał Żewłakow, Jacek Magiera, Dariusz Szpakowski

Komentatorzy: Jacek Laskowski i Maciej Iwański (z Moskwy)

Reporter: Szymon Borczuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK 07.12.2017

 

18:55 Piłka nożna - Liga Europy - HNK Rijeka - AC Milan

21:00 Piłka nożna - Liga Europy - Olympique de Marseille - FC Salzburg

 

Spodziewałem się w 6. kolejce spotkań, w których obie drużyny walczą (najlepiej bezpośrednio) o awans (lub chociaż o pierwsze miejsce).

A zarówno Milan jak i Salzburg mają zapewniony awans z pierwszego miejsca w swojej grupie, natomiast Rijeka straciła szanse na ten awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Sport losują grupy mundialu.


Myślałem, że powrzucają po trzy drużyny z Europy do jednej grupy, po dwie z Afryki itd... :) Akurat Rafał Patyra się przygotował. :)

Edytowane przez ezequiel93
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o mundialu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvp.pl/prasa/TVPSport/p1214_KSP.txt

 

Potwierdzenie ramówki z PDC World Darts Championship.

Krzysiu Ratajski zagra 14.12 około 21:00.

 

od 15 do 20 grudnia widzę ani razu nie ma darta na żywo od 20,dwa razy godzinna transmisja od 23  :crazy:

 

Mam nadzieję,że chociaż w necie będzie 100% zawodów pokazywane na żywo i bez komentarza-mi tyle wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że jesteś w błędzie. Jakby spojrzeć na Eleven to oni mają ubogą ofertę na tygodniu. TV spokojnie by wypełniła treścią live dwa kanały i to nie tylko w weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...