Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok tu nie chodzi o o reklamę. W tym nie ma nic złego. Mi chodzi o to, że non stop powtarza się, że "futbol wrócił do domu" te przytyki do Polsatu itd. Jakby nie było nic wcześniej, a jak już było to fatalnie zrobione i w ogóle teraz to dopiero będzie prawdziwa realizacja ( tu głównie pije do tego Marka Szkolnikowskiego "wybitnego szefa" który chyba trochę się zagalopowuje w tej propagandzie TVP)

Zresztą kurcze, przecież mecze towarzyskie reprezentacji były cały czas w TVP, więc co to za powrót?

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na razie powodów by negatywnie oceniać pracę M. Szkolnikowskiego jako szefa TVP SPORT. Przypomnieć Ci tekst Polsatu "Futbol wraca do domu" ?  PR , który obcy J. Kurskiemu nie jest,  obecny w Polsacie od wielu lat, gdzie ze sportu kompletnie nieznanego w Polsce jak MMA zrobili jeden z głównych produktów gdzie wcale poziom KSW nie jest wysoki., tak samo potrafi sprzedać walkę emerytów na PBN. Wielkie słowa, ocenimy produkt już dziś, oglądam studio. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok @aboutreka Gdyby TVP Sport wylądowało w naziemnej to plany mogłyby się zmienić i Igrzyska byłyby tam także, o to też chodziło swego czasu pewnie Kurskiemu, skoro jednak tak się nie stanie to i tej imprezy tam nie będzie, bo prawa mają tylko na anteny otwarte, proste. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @wislok być może on i robi dobre rzeczy dla TVP. Ma budżet to kupuje prawa. Ale kurcze niech szanuje ekspertów innych stacji i generalnie inne stacje, bo jak wiadomo TVP też święta nie jest. Jego działanie przypomina całe propagandowe działania TVP, a ja miałem chociaż nadzieję, że Sport będzie z tego wyłączony.

Z całym szacunkiem @wislok ale nie ma porównania KSW do Reprezentacji Polski. Repry nie trzeba reklamować w ogóle. Ludzie i tak będą oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok @aboutreka Gdyby TVP Sport wylądowało w naziemnej to plany mogłyby się zmienić i Igrzyska byłyby tam także, o to też chodziło swego czasu pewnie Kurskiemu, skoro jednak tak się nie stanie to i tej imprezy tam nie będzie, bo prawa mają tylko na anteny otwarte, proste. ;)

Prawdopodobnie tak bylo dlatego uwaga wisloka nie do konca byla na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć można wszystko, równie dobrze -  o planach wejścia TVP SPORT mówiono  od dawna ,a wszystkie komunikaty już po nabyciu ZIO mówiły wyraźnie o relacjach w kanałach TVP1/ TVP2.  Moim zdaniem trudno mówić poważnie o planach transmisji w TVP SPORT jeśli ma się pakiet jedynie na kanały otwarte, a nie podjęto z tego co wiem żadnych realnych działań by wprowadzić TVP Sport do NTC. Ty się opierasz na jednym linku, ja mogę oprócz planu KRRIT podać kilkanaście innych tj m.in. 

http://sport.tvp.pl/28865743/telewizja-polska-pokaze-igrzyska-olimpijskie-2018-i-2020

 

 

 

odpisanej umowie widzowie TVP doświadczą sportowych emocji z występów polskich sportowców i najważniejszych wydarzeń olimpijskich na antenach: TVP1, TVP2, jak i w Internecie – na platformach online i w mediach społecznościowych. 

 

Ale @wislok być może on i robi dobre rzeczy dla TVP. Ma budżet to kupuje prawa. Ale kurcze niech szanuje ekspertów innych stacji i generalnie inne stacje, bo jak wiadomo TVP też święta nie jest. Jego działanie przypomina całe propagandowe działania TVP, a ja miałem chociaż nadzieję, że Sport będzie z tego wyłączony.

Z całym szacunkiem @wislok ale nie ma porównania KSW do Reprezentacji Polski. Repry nie trzeba reklamować w ogóle. Ludzie i tak będą oglądać.

Nie widziałem żadnych obraźliwych komentarzy pod adresem ekspertów innych stacji ze strony TVP SPORT. Prędzej to Tomasz Hajto obrażał TVP już nie wspominając o wieloletnim ekspercie Polsatu W. Kowalczyku. 

Nie chodziło o porównanie KSW do kadry. Chodziło o stosowanie PR . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest w porządku, choć jakoś wytrwale też nie patrzę w TV, w końcu to studio. ;)

Skład reprezentacji na dzisiejszy mecz od 20 minut już znany a oni dalej tekstami w stylu np. " jeśli Jach w ogóle zagra " " czekamy na oficjalny skład "... ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to ogromny minus. Skład pokazany na murawie, moim zdaniem nieczytelny. Samo studio- bez zaskoczeń- sztywne, no i banalne opinie i brak szerszej dyskusji o zawodnikach typu Świerczok, Wilczek, Jach.. Choć wyszedłem na ok. 20 minut- 25 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś dziś się wydarzyło to jakaś kpina. O 18:42 przerwano transmisje z PŚ w łyżwiarstwie szybkim by od 18:45 dawać dwie godziny studia przed Polska - Urugwaj. Rywalizacja łyżwiarzy zakończyła się o 18:54. Nie można było poczekać? Nie można było opóźnić studia lub od razu zaplanować je od 19:00? Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jak sobie poradzi Przemysław Babiarz, który jest wybitnym humanistą i ma problemy z ogarnięciem czasów miejsc podczas biegów narciarskich, które są dużo łatwiejsze do skontrolowania niż skoki z przelicznikami za wiatr i belkę i punktami za odległość. Oby lepiej nie liczył i nie spekulował, które miejsce zajmie dany zawodnik bo to będzie katastrofa, bo ja to sobie mniej więcej przeliczę,ale on nie. 

Trudno mi podzielić argumenty szefa TVP Sport : https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/722009/dyrektor-tvp-tlumaczy-decyzje-bardzo-na-niego-liczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz pogorszył jakość swojego komentarza. Kiedyś był świetny, teraz jest co najwyżej przeciętny. W duecie z Jóźwikiem podczas lekkoatletyki często się myli i nie ogarnia szybko zmieniającej się sytuacji. Na plus, że nazwiska zawodników w miarę poprawnie odczytuje. Nie oglądam zazwyczaj skoków, ale z ciekawości obejrzę pierwszy konkurs w Wiśle i ocenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie, Babiarz znakomicie poradzi sobie w finale zawodów, kiedy trzeba będzie komentować skoki najbardziej znanych zawodników i być może walkę o podium Polaka. Potrafi świetnie budować emocje, opowie coś o potędze lotu a'la Szaranowicz, krzyknie kiedy trzeba. Ale gdy przyjdzie mu komentować skoki zawodników drugiego szeregu - szczerze wątpię, że okaże się znawcą Pucharów Kontynentalnych i obawiam się, że będzie mocno ślizgał się po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Świata w Wiśle zdominuje w ten weekend ramówkę TVP Sport co uważam za coś złego. Inne dyscypliny wypadają. Po co dublować transmisje jeśli nie ma miejsca na łyżwiarstwo szybkie i judo? Na dodatek judo już w ogóle nie ma w ramówce. Poza transmisją w internecie nie ma nic, nawet jednej powtórki po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...