Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sport na głównym TVN? Wątpię. No ale to nie jest temat TVN, tylko TVP.

 

Dobrze, że skomentuje obydwa mecze Laskowski.

 

EDIT: Czemuś Engel musi być w każdym studiu TVP? A i tak Szpakowski w formie - Jacka Laskowskiego nazwał... Jackowskim. :lol2:

 

Jakość dobra. Z Laskowskim komentuje Strejlau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachwytów nad Strejlauem. Co takiego konkretnego i rzeczowego powiedział @Kiler?

Zero merytorycznego przygotowania, gadał banały i nic nie wniósł swoim komentarzem do dzisiejszego meczu. Taka moja opinia. Ale już podczas Copa America wykazywał się indolencją, zamiast o czasach obecnych to on wracał do prehistorii, ze Peru kiedys było takie i takie bo on z nimi wygrał tyle i tyle. Trener Strejlau nie ma nic ciekawego do powiedzenia, serio. Nie zaskoczył mnie niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się go słucha, tyle. Czy musi nas czymś zaskakiwać komentator?? Naprawdę osoby tak żywo interesujące się piłką trudnio czymś zaskoczyć. Poza tym chyba nie należy być zbyt wymagający jednak od starszej osoby jaką jest trener Strejlau, ja wiem,że niektórzy lubią być zasypywani garścią statystyk, jakiś historyjek itd.

Brawa dla TVP za transmisję meczu Jagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Strejlaua się przyjemnie słuchało :wink: A co do meczu Jagi z Omonią na TVP Sport to wielkie brawa dla TVP za to,że pokażą ten mecz:http://taksiegra.com/jagiellonia-bialystok-omonia-nikozja-na-zywo-w-tvp-sport/

 

Jeszcze tylko Śląska do pełni szczęścia brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachwytów nad Strejlauem. Co takiego konkretnego i rzeczowego powiedział @Kiler?

Zero merytorycznego przygotowania, gadał banały i nic nie wniósł swoim komentarzem do dzisiejszego meczu. Taka moja opinia.

 

Nie zachwycam się nim, tylko stwierdziłem, że fajnie się go słucha. Piszę z perspektywy kogoś, kto nie jest maniakiem piłkarskim. Dla Ciebie może mówi banały, ale ja kilka nowych rzeczy się dowiem. Uważam, że jego komentarz na pewno nie odrzuca, tak jak Żewłakowa, który w trakcie wypowiadania zdań szuka słów w głowie. Głównym komentatorem był Laskowski i to on wiedział więcej o piłkarzach z FK Sarajewo, a Strejlau miał go uzupełniać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...