Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W TVP to jednak pracują dinozaury. Nie wiem co oni mają z tymi rzymskimi cyframi. Zawsze muszą je gdzieś wcisnąć. Teraz jest rzut kulą i mamy serie I, II, III, IV, V, VI. Na meczach też jest I i II połowa. Na TdP premie górską I, II, III, IV kat. Nawet chyba Włosi nie stosują w grafikach ekranowych cyfr rzymskich chociaż najbliżej im do tego. Cały świat stosuje cyfry arabskie bo wszyscy je rozumieją. Dobrze że odległości nie pokazują w łokciach albo sążniach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie TVP Sport w wersji SD jest na 501 pozycji, a na 19 pozycji w wysokiej rozdzielczości.

---------------------------------------------------

Transmisja ceremoni losowania grup do MŚ 2018 w sobotę o 16:55 w TVP Sport i SPORT.TVP.PL, a od 17:25 w TVP1. Polacy są w 3 koszyku, czyli mogą trafić na dwa zespoły ze ścisłej europejskiej czołówki. TVP1 i TVP Sport pokażą fragment ceremoni dotyczący drużyn europejskich, a w SPORT.TVP.PL będzie można zobaczyć także losowanie pozostałych stref. Wydarzenie skomentuje tak jak było napisane wyżej - Jacek Laskowski, a reporterem na miejscu, w Sankt Petersburgu, będzie Maciej Iwański.

 

Eliminacje rozpoczną się 4 września i potrwają do listopada 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP to jednak pracują dinozaury. Nie wiem co oni mają z tymi rzymskimi cyframi. Zawsze muszą je gdzieś wcisnąć. Teraz jest rzut kulą i mamy serie I, II, III, IV, V, VI. Na meczach też jest I i II połowa. Na TdP premie górską I, II, III, IV kat. Nawet chyba Włosi nie stosują w grafikach ekranowych cyfr rzymskich chociaż najbliżej im do tego. Cały świat stosuje cyfry arabskie bo wszyscy je rozumieją. Dobrze że odległości nie pokazują w łokciach albo sążniach. :)

Za nieuctwo niektórych, którzy nie rozumieją cyfr rzymskich nie ma co się martwić. Ja tam właśnie wolę je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji meczów LE z udziałem polskich drużyn:

Czwartek (23 lipca)

• godz. 17.55: Omonia Nikozja - Jagiellonia Białystok (TVP Sport, TVP Białystok, sport.tvp.pl)

• godz. 18.45: FC Botosani - Legia Warszawa (TVP2, sport.tvp.pl)

 

Komentatorem tego 1 meczu będzie Szymon Borczuch, a tego 2 Tomasz Jasina. Studio poprowadzi Dariusz Szpakowski.

 

A Śląska nie pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu go oceniać, takie studio 5 minutowe to i ja bym poprowadził i też bym zadał takie pytania..Kto faworytem?? Jak oceniacie pierwszą połowę, no zespół X miał więcej z gry. Trudno by mógł się czymś wyróżnić, musi uważać by tylko jakiegoś babola nie strzelić.. Ja tam Pana Dariusza lubię mimo tego,że jest jak jest.

Laskowski żależy czy Żewłakow dalej ma urlop, może znowu Strejlau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie Szpakowskiego w studiu? Chciałbym waszej opinii zasięgnąć.

Studio oglądalem tylko po meczu i naprawdę krótszego to się chyba zrobić nie da. A Szpakowski powiedział to co każdy by powiedział. Słówko o meczu i zaproszenie na transmisje Legii i Jagielonii w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24. Podoba nam się obecny układ sił w TVP. Szpakowski w studiu, Laskowski w kabinie komentatorskiej.

25. Głównie dlatego, że zazwyczaj nie oglądamy studia przed meczami pokazywanymi w tej stacji.

http://weszlo.com/2015/07/22/co-by-bylo ... -po-lechu/

Opinia przez jednych cenionego i renomowanego,a przez drugich wręcz odwrotnie portalu weszło.com .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla niektórych ceniony. Są tam rzeczy ciekawe i nieciekawe, prawdziwe i naciągane. Ale trudno nazwać renomowanym. Tak samo nikt przecież nie powie, że Super Express czy Fakt są renomowane chociaż są najchętniej czytane. To jest wortal robiony przez kiboli dla kiboli. Pierwszym kibolem jest jego założyciel i mentor Stanowski. Chociaż nie wiem, czy nie porzuci go dla polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...