Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co jutro jest takiego szczególnego na TVP1 że mecz na TVP2? Sprawa dla reportera?

 

A wiesz jak duże zyski przynoszą Sprawa dla reportera i Ojciec Mateusz TVP? Kolosalnie większe od meczów Jagi.

Dokladnie - niestety w Polsce ludzie uwielbiaja tania rozrywke typu "Ranczo", "Klan", "Plebania", "Moda na Sukces", "Ojciec Mateusz", "Sprawa dla reportera", "Trudne sprawy", "Pamietniki z wakacji", "Dlaczego Ja?" i moglbym tak wymieniac do konca Świata ... Sam jestem tego świadkiem - moja mama notorycznie oglada te szroty (glownie Ranczo) nie moge jej przetlumaczyc ze poziom realizacji tego wszystkiego zahacza o Rów Mariański :lol2:

 

Juz w ogole pomijam starszych ludzi, ktorzy w kolko ogladaja wiadomosci i psiocza jak to u Nas źle (np. moj dziadek) :brawo:

 

Wiec radze, nie wyjezdzac z argumentami "co ciekawego jest o tej porze w TVP", bo zawsze cie "zgasza" :lol2: Piłka nożna zawsze przegra z rozrywka dla plebsu :brawo::lol2:

Zeby nie bylo, oczywisice jestem fanem sportu - po prostu mowie jak to u Nas wyglada :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo skasowania mojego postu, z nie do końca zrozumiałych przyczyn powtórzę: Mecz Jagiellonia Białystok- Omonia Nikozja w ramach II rundy eliminacji Ligi Europejskiej który odbędzie się w czwartek 16 lipca o godzinie 20:30 będzie transmitowany na żywo w TVP Sport.

Moderator napisał, że musisz popracować nad swoją pisownią i dlatego to usunął. W koszu to znajdziesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wykupowanie praw przez TVP to taki mały test przed ewentualnym wykupem Ligi Europy.

Nigdy w życiu, to prawa w sam raz dla platformy cyfrowej, do realizacji LM czy LE potrzeba przynajmniej 4 kanałów sportowych. Tak samo nigdy nie chciałbym tenisowego turnieju wielkoszlemowego w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że odpowiedni nadawcy nie są zainteresowani prawami, ponieważ nie są one warte swojej ceny. Jedynie awans przynajmniej jednego polskiego klubu do fazy grupowej może przekonać jakiegoś nadawcę do zakupu praw. A TVP kupiła prawa do meczów polskich klubów tylko dlatego, że che się przypodobać fanom sportu po tym jak Polsat i Eurosport "zabrali" jej to, co najlepsze. Oczywiście TVP nie jest na tyle miła, aby transmitować sport jednocześnie na dwóch kanałach otwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza walką stulecia i walką Fonfary nic znaczącego Polsatowi nie podebrała, więc bez przesady. Trudno oczekiwać,że TVP będzie pokazywać futbol na dwóch kanałach otwartych, TVP jest także dla innych widzów,a akurat "Sprawa dla Reportera" jest wartościowym programem pomimo zmiany jego charakteru. TVP fajnie,że pomimo braku praw do jednak rozgrywek pokazuje mecze eliminacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te walki powinni jakoś lepiej opakować, bo nie miało się wrażenia, że to wielkie wydarzenia dla Polski jak walka Fonfary, czy świata jak Mayweather - Pacquiao. Powinni zatrudnić też jakiegoś komentatora od boksu a nie Szczęsnego. Dodatkowo te reklamy po każdej rundzie, we wszystkich walkach - tego nie robi nawet Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jutro jest takiego szczególnego na TVP1 że mecz na TVP2? Sprawa dla reportera?

 

A wiesz jak duże zyski przynoszą Sprawa dla reportera i Ojciec Mateusz TVP? Kolosalnie większe od meczów Jagi.

Dokladnie - niestety w Polsce ludzie uwielbiaja tania rozrywke typu "Ranczo", "Klan", "Plebania", "Moda na Sukces", "Ojciec Mateusz", "Sprawa dla reportera", "Trudne sprawy", "Pamietniki z wakacji", "Dlaczego Ja?" i moglbym tak wymieniac do konca Świata ... Sam jestem tego świadkiem - moja mama notorycznie oglada te szroty (glownie Ranczo) nie moge jej przetlumaczyc ze poziom realizacji tego wszystkiego zahacza o Rów Mariański :lol2:

:

Zgodzę się z tobą, ale nie w 100%. Akurat Ranczo to jeden z najlepszych polskich seriali w historii, ale reszta, no przynajmniej dla mnie to badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...