Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem. Jakość naprawde niska. Drugi raz mecz robiony przez ekipe Studio Berlin Adlershof. Nie wiem, czy to po prostu przypadek, ale TVP powinno już na to zareagować. Bo dziś jeszcze gorzej niż wczoraj. Nie mam dostępu do innych krajów, ale już pisałem. Niemcy, Anglia, Francja, Włochy na 100 % dostają unilateralkę. Reszta nie wiem. Ale to nie zmienia faktu, że jest źle.

@habuzja, to bez znaczenia. Obraz wygląda jakby był robiony przez samych Brazyliczyków, i szedł przez dwie satelity. A tak nie jest. Więc coś skopcili przy wysyłce feedów.

 

Widziałem mecze z angielskiej tv i tam jest OK.

 

Być może feed-y podawane są wysokiej kompresji przez EBU . Przesyłają do Europy 120 feedów po światłowodzie z przepustowością 10 GBps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paweł tylko, że przy meczach realizowanych przez inne ekipy jest bardzo dobrze. Tylko tu coś skopcone. To raczej nie przypadek.

Fajnie, że wszyscy nagle widża to co w innych krajach. To ciekawe nagle wszyscy mają dostęp. Wszyscy na forum zza granicy. Czy tylko chcecie błysnąć? Może zaraz ktoś powie, że oglądał obraz telewizji australijskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Wam,że Kwiatkowski będzie dobry. Co do przekazu TV to trzeba reagować. Napiszcie do rzecznika TVP najlepiej pojedynczo. Oni to czytają, sam ostatnio dostałem od nich odpowiedź w sprawie Halle. Wy się na tym znacie o opiszcie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie skończy chyba na tym mundialu. Kolejny mecz, kolejne problemy. Fatalne SD. Przełączyłem na TF1 HD (9E) i tak jakbym przełączył z kiepskiego streamu internetowego na sat. Nudne to pisanie, ale patrząc czasem na to kto odwiedza to forum(może Farfał by się tym zainteresował, zna media, kiedyś tu bywał) może przeczyta wreszcie to zarządowi TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu to wygląda źle. to już dziwne- bo ten mecz realizuje ekipa, która robiła np: mecz urugwaj- kostaryka i było nieźle. Interwencja TVP niezbędna, chyba, że to rzeczywiście wina leży po ich stronie w co jednak nie wierze.

A może jeszcze inaczej. Może znowu nawalił światłowód i pobierają z back-up sat? No coś musi być, bo oglądaliśmy już dobry sygnał podczas tych MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem Ard/zdf, tu nie ma większych problemów. Nawet BBC czy ITV, dla wielkich fanów jest w naszym kraju możliwe. Ale SRF, Bein Sport? W to już jakoś nie wierze.

 

http://www.tvcorner.com/product_info.ph ... ts_id/1422

 

Tam kupiłem Bein Sport, zachęcam do zakupu, genialna telewizja w niskiej cenie jak na prezentowaną jakość! Tam przynajmniej jest więcej meczów z lig zagranicznych i normalnie pokaża Wimbledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to już nie rozumiem, na tej samej zasadzie można zapytać dlaczego NC+ wysyła komentatorów skoro znaczną część LM robią z dziupli?? Takie pytanie- Czy Polsat robił wszystkie mecze z Korei i Japonii ze stadionu?? Pytam bo już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką informację - Mecze z Korei i Japonii komentowali Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Paweł Wójcik i Bożydar Iwanow. Ze strony Polsat Sport. Jakoś wątpię by ta czwórka przy czym Borek z Kołtoniem to para ogarnęła 64 spotkania. Mundial w Niemczech jak wiesz był po połowie w TVP i Polsacie. Zresztą podałem przykład Korei, bo to podobna sytuacja, też odległy zakątek świata. Co innego wysłać komentatorów do sąsiednich Niemiec ,a co innego na inny kontynent za ocean , biorąc pod uwagę spadające wpływy reklamowe, znacznie gorszą sytuację abonamentową(TVP) niż dawniej. Uważam,że problemem realnym jest obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wszystkie mecze z Korei i Japonii komentował z miejsca (czasem Kołtoń sam komentował mecze), zresztą nie przypominam sobie by tak ważną imprezę komentowano ze studia w Warszawie. Dla mnie to jest kompromitacja, tym bardziej, że jak spojrzałem na rozpiskę II kolejki to jest tak, że są dni kiedy tylko jeden mecz jest komentowany ze stadionu a dwa z Warszawy! Coś tam się tłumaczyli w TVP, że dalekie odległości ale skoro wyjdzie na to, że jedna para komentuje raz na 4 dni to uważam, że jednak można więcej meczów zrobić.

 

PS: ja osobiście nie pamiętam takiej sytuacji by MŚ bądź ME były komentowane z Warszawy, być może w 94 była podobna sytuacja (wszak USA to wielki kraj) ale tego niestety nie pamiętam, choć śmiem wątpić. Osobiście uważam, że jest to wielka kompromitacja, że zamiast wysłać jeszcze (niech będzie) Jońce i Zawadzkiego robią prowizorkę z Warszawy. Naprawdę WSTYD!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz bzdur.. jakie raz na cztery dni.. Szpakowski - piątek, Niedziela Laskowski- Czwartek, Sobota.. Iwański piątek, niedziela. No to naprawdę raz na cztery dni!! Dziwne, bo mi coś świta Wanio chociażby, na pewno wszystkie mecze nie były komentowane z miejsca,ale każdą bzdurkę można twierdzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundial w Korei i Japonii pamiętam doskonale, owszem później pisało się, że komentatorzy nie komentowali ze stadionu tylko z jakiegoś studia w Korei (ale nikt tego nie potwierdził ostatecznie). Wiem jednak na pewno, że Ci którzy zostali wysłani na ten Mundial komentowali wszystkie mecze z miejsca.

 

Ok może nie co 4 dni ale sam zobacz : Szpakowski komentuje mecz w środę i dopiero następny w sobotę, dziś mecze komentują Jasina i Laskowski (poniedziałek), we wtorek nie komentują nic, w środę nie komentują nic dopiero w czwartek komentują mecz, później natomiast Laskowskiego usłyszymy dopiero w poniedziałek. Czyli najlepszy komentator przez tydzień czasu zrobi 3 mecze!!!

 

Według mnie jeżeli dla ciebie wszystko jest Ok, to ciężko mi z tobą dyskutować, jak dla mnie jest to po prostu kpina z widza. Raz na cztery lata mogliby się postarać i wysłać na Mundial więcej komentatorów (choćby jednego więcej) i wszystkie mecze komentowane byłby ze stadionów, a nie robić w zamian jakieś studio Brazylia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...