Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pierwsza liga piłki nożnej wznowiła grę pod koniec lipca br. Jednak pierwszą relację na żywo będzie można zobaczyć dopiero 10 września br. w TVP Sport. Będzie to mecz 8. kolejki. Kanał ma pokazywać jeden mecz tygodniowo.: Czyli jednak I liga w piłkę nożna zobaczymy jedynie w TVP Sport.

TVP temu zaprzecza

Ktoś się pośpieszył z tymi doniesieniami. Negocjacje w sprawie umowy wciąż trwają i nie ma jeszcze żadnych wiążących decyzji. Tym bardziej konkretnych terminów czy warunków nabycia praw – tłumaczy Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik TVP.

Zrodlo: przegladsportowy.pl

 

Jak będą tacy szybcy, to sezon się skończy zanim podpiszą umowę. Napisałbym, że to paranoja, ale to już nie jest paranoja, to już jest NORMALNE*.

 

 

*w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o poziomie nie ma co dyskutować, bo wiadomo jaki jest od strony marketingowej też nie ma się czym chwalić ale przecież coś czasem live trzeba pokazać, lepszy rydz niż nic

 

Natomiast całkowicie nierozumiem dlaczego jeśli TVP ma jakąś "dużą" imprezę niewykorzystje jej rangi i potencjału.... nie pokazują większości spotkań nie robią licznych zapowiedzi na głównych kanałach TVP, z fazy finałowej turnieju nie robi transmisji równoległej w jakości HD??? cała publicystyka sportowa wokół turnieju również jest bardzo okrojona a przecież to wiele nie kosztuje a daje całą otoczkę medialną danej imprezie jaką sa np. mistrzostwa europy w koszykówce.... przecież cyfrowy polsat już od miesiąca co 20 minut chwaliłby sie pakietem sport hd w którym emitowane będą wszystkie mecze.... (jeśli taki turniej byłby na ich antenach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem jeszcze odnieść się do transmisji MŚ w LA w TVP.Wszytko niby fajnie,ale dlaczego nie transmitują nocnych eliminacji?? Rozumiem,że oglądalność całych MŚ będzie i tak słaba,bo rozgrywane są w Korei PŁD,ale jakoś dla Eurosportu i każdej innej normalnej stacji nie jest to argument. TVP ze sportem schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisłok, to jest prawda niezrozumiała i też mi się to nie podoba. To jest po prostu marnowanie praw. Dziwna decyzja TVP, ale co poradzić. Ja i tak się w sumie cieszę, że impreza będzie pokazana, bo mówiło się dużo o tym, że po zakończeniu współpracy IAAF z EBU żadna polska telewizja może nie pokazać MŚ. Ale przyznam CI rację co do braku eliminacji, w końcu TVP nie powinna kierować się tylko oglądalnością, lecz po prostu pokazywać eliminacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... ej/5144390

Pod tym linkiem można znależć załącznik dotyczący transmisji na jesień TVP SPORT. Jak widać z Eurobasketem znowu odwalają fuszerkę.Takie imprezy jak Eurobasket,MŚ,ME w piłkę ręczną to powinien być dla nich priorytet,żeby to świetnie pokazać,bo mają na to wyłączność w kraju.Bo takie imprezy jak skoki,biegi,biathlon,wioślartwo,kajaki można zobaczyć także w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest TVP, każdy wie. Głownie nastawiają się na zyski, a jako telewizja publiczna jeśli już zakupują taką ważną imprezę jak MŚ w LA, to powinni pokazywać całośc - włącznie z nocnymi kwalifikacjami, gdzie widownia będzie dosyć małą i reklam tam nie sprzedadzą.

Co do koszykówki... nie dziwię im się, że pokażą jak pokażą, bo i tak kosz ma w Polsce małą widownie ;]

 

Ps. Witaj Wislok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że reprezentacja Polski zagra bez Marcina Gortata, ME jednak swoją renomę mają, szczególnie teraz gdy w reprezentacjach swoich krajów zagrają gracze z NBA to myślę, że z oglądalnością nie było by najgorzej. Lekkoatletyka to jest jeden z moich ulubionych sportów, jednak nie dziwię się, że nie chcą pokazywać eliminacji które z reguły są nudnawe i wielkie wyniki nie padają, a dodatkowo rozgrywane są w nocy, ale mimo wszystko, jeżeli mają prawa to powinni pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla TVP Sport za wczorajszą transmisję z MŚ w lekkoatletyce. Za co? Za normalność. Transmisja nie była przerywana reklamami, co za tym idzie nie było niepotrzebnego studia, a gdy były prezentowane wcześniej nagrane wywiady z polskimi zawodnikami rzeczywiście na stadionie w tym momencie nic się nie działo.

Dziękuję za normalność i mam nadzieję, że będzie tak prze całe MŚ, i także mam nadzieję, że tak będą wyglądały przyszłoroczne igrzyska olimpijskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję TVP za przerwanie transmisji na 15 minut i nie pokazanie na pewno 1 biegu półfinału na 400m kobiet ,a nie wiem czy na pewno pokazali 3 bieg półfinałowy na 100 metrów,ale tak to jest jak się ogląda dwa programy naraz:) Profesjonalizm znajdzie się w Eurosporcie. A TVP ?? Cóż nie pokaże finału rzutu młotem pań na antenie otwartej,a to ważna konkurencja dla polskich fanów.

TVP Sport można pochwalić za transmisję wyścigu MŚ w kolarstwie górskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle TVP znów się nie popisała. Chodzi o transmisje z MŚ w lekkoatletyce, właśnie trwają ważne dla nas Polaków konkursy w skoku o tyczce i rzucie młotem. Panowie Babiarz i Jóźwik narzekają, że realizator nie pokazuje obrazków z tych konkursów. Dlaczego TVP nie ma możliwości wyboru obrazu z różnych kamer? ZDF pokazuje wszystkie próby niemieckich sportowców, nawet gdy "główna" kamera pokazuje np: biegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz i Jóźwik mają rację,to co wyprawia realizator światowego przekazu jest skandalem. Pokazuje jak siedmioboistyki przez 5 minut przygotowują się do biegu,a nie pokazuje decydujących rzutów młotem o medale!!! ASlbo pokazuje rzuty z drugiej kolejki,kiedy już dawno trwa trzecia i miejsca nie są już aktualne. Szkoda,że TVP nie wysłała wozu transmisyjnego,ale to już nie wina redakcji sportowej,ale góry,która ostatnio uznała,że za dużo pieniędzy idzie na sport,no to mamy taką transmisję jaką mamy,że żeby zobaczyć Polaków raczej należy oglądać w niemieckiej tv!! Która pokaże wszystko ,zarówno bieg z bieżni,jak i rzuty czy skoki o tyczce.Dobrze,ze TVP1 przedłużyła transmisję,bo myślałem,że znowu się skompromituje i przerwie transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba nałożyć abonament RTV na wszystkich abonentów korzystających z energii elektrycznej (bez tego Telewizor nie działa), wtedy byłaby kasa na to aby wszystkie kanały nadawane były bez opłat od operatorów. Dodatkowo nałożyć obowiązek udostępniania wszystkich kanałów TVP/PR w najniższym pakiecie i po problemie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dzisiejszego pierwszego meczu reprezentacji Polski z Francją w hokeju na lodzie transmitowanym na TVP Sport, jeden z redaktorów potwierdził, że na ich antenie zobaczymy PLH, mecze reprezentacji Polski i MŚ w hokeju I dywizji B, czyli pewnie pokażę jeszcze elite i ewentualnie I dywizje A. A i I ligę w nogę jednak TVP Sport pokazuję pierwszy mecz 10września następny 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W meczu Euroligi z tą grafiką właśnie były problemy. Latały dropy jak za czasów satelitarnego analogu.

 

Nie podoba mi się jak TVP Sport pokazuje ME w tenisie stołowym. Dużo spotkań jest z odtworzenia. Mistrzostwa mimo tego, że są w Polsce są pokazywane tylko ze stołu telewizyjnego. Jacek Jońca twierdzi, że TVP nie ma na to wpływu... Nie sądzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realizacja meczu polska - białoruś (11.10.11) i kamera na środku boiska na wysokosci 4-5 metrów to istna katastrofa była

 

takie ustawienie kamery całkowicie uniemożliwiło obserwacje perspeltywy całego boiska

 

nie znam szczegułów zwiazanych z umową pomiedzy pzpn i sportfive, ale jeśli ktoś z TVP miał jakis wpływ na to jakiej jakości obraz dociera do polski z tego spotkania, to taką transmisję nazwać można kompromitacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...