Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

M. Iwański wyjaśnia, jakimi kryteriami kierował się oddając głosy w  plebiscycie Złotej Piłki.
 

Cytat

Numer 1: Leo Messi. Numer: 2: Kylian Mbappe. Mistrzostwa świata miały według mnie największą wagę. Kolejnych zawodników wybierałem zgodnie z klasyfikacją fair play mówiącej o klasie sportowej. Na trzecim miejscu postawiłem na Viniciusa, bo jestem naprawdę pod wrażeniem, w jaki sposób walczy z rasizmem, który go dotyka. Podziwiam, jak to wytrzymuje i się temu przeciwstawia. Oczywiście - to dodatkowo kapitalny zawodnik, zresztą tak jak i Haaland. Uważam jednak, że to, co działo się za plecami Messiego i Mbappe nie miało już znaczenia. Jeden punkt, czyli piąte miejsce, przyznałem Robertowi.

Czyli reasumując, moja piątka to: Messi, Mbappe, Vinicius, Haaland, Lewandowski. Najlepszy bramkarz: Emiliano Martinez.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1089324/zlota-pilka-tak-glosowal-polak-lewandowski-na-liscie
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 13 listopada będzie turniej Snookerowy Champion of Champions do którego TVP od lat ma prawa (sprawdziłem na stronie organizatora i dalej wskazane jest tvp w tym roku). Jak co roku brakuje go w ramówce i na stronie w transmisjach. 3 lata z rzędu pisałem do Szkolnikowskiego na twitterze, że zapomnieli wpisać i transmisje do ramówki finalnie wstawiali.

 

Pytanie. Ma ktoś pomysł do kogo tam można napisać obecnie by uzupełnili ramówkę, bo Szkolnikowski już chyba odpada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Owszem rządzi jeszcze PiS a precyzyjniej mówiąc Pan Matyszkowicz ale dzięki decyzji o nie przedłużeniu umów dziennikarzom zaczyna on wyręczać w zadaniu dotyczącym zwolnień przyszłą władze zwłaszcza TAI (do którego to Patyra należał) wypowiedziało posłuszeństwo własnemu przełożonemu. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po zmianie władzy, sport w TVP znowu zejdzie na psy, jak za poprzedniej kadencji PO. Pamiętam że wtedy był okres, w którym nie było praktycznie co oglądać ze sportu. Tak to wyglądało, jakby celowo nic nie kupowali, żeby napędzać klientów płatnym platformom. Nie piszę tego jako wielbiciel PiS, ale jednak za ich rządów, można było zobaczyć sporo boksu, piłki i innych dyscyplin.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają prawa sportowe wspólnego z polityką.  Weź się koleś ogarnij. Tu góruje biznes i tylko biznes.  Widzę że jesteś z tych co wierzą, że przez nowy rząd z anteny zejdą seriale. No ręce opadają. 
Jeżeli będzie górował biznes to połowy praw w TVP nie zobaczysz. Uważam zresztą, że słusznie, nadawca publiczny nie powinien się licytować z podmiotami prywatnymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtekmedia2 napisał(a):

A co mają prawa sportowe wspólnego z polityką.  Weź się koleś ogarnij. Tu góruje biznes i tylko biznes.  Widzę że jesteś z tych co wierzą, że przez nowy rząd z anteny zejdą seriale. No ręce opadają. 

Jeżeli najważniejszy jest biznes, to równie dobrze w czasach PO, władza szła na rękę kolegom biznesmenom, i nie kupując praw, napędzała im klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...