Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed Sport.pl pracował w Polsacie przez kilka lat.

 

2 godziny temu, kunkore napisał(a):

@bartas_20Dlaczego mają mu podziękować, skoro dalej pozostaje w strukturach, więc w dalszym ciągu jest ich pracownikiem, a co do kontraktów, to akurat te typu mundial 2026 były zaklepywane dawno temu za czasów Kurskiego, umowa podpisana w 2021 roku 😆

Skoro był taki świetny ( w pewnych aspektach zrobił dobre rzeczy, to nie tak że tylko krytyka) mimo wszystko spodziewał bym się jakiegoś podsumowania a nie tylko suchy komunikat. A skąd wiesz kiedy był kontrakt dopięty, skoro pierwsze info było po mundialu w Katarze? i nic żadnych najmniejszych informacji wcześniej.

Choć źródła niezbyt pewne, to pojawiają się informacje, że Pan Dyrektor obejmie jakieś inne stanowisko w TVP. No ciekawe czym mógłby się tam zajmować. W pewnym sensie byłem przekonany, że to będzie EBU, gdzie z ramienia TVP już zasiadał. No ale poczekajmy gdzie ostatecznie wyląduje.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż Pan Marian nie potwierdza moich przypuszczeń? Ja wiem , on też czasem łapie odklejki, ale to, że Pan Szkolnikowski wydawał pieniądze jak chciał jest wiadome wszędzie.

Swoją drogą, nie ma chyba kraju w którym dyr. sportu w publicznej TV jest na wojnie z prywatnymi nadawcami.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2023 o 07:44, kisiel95 napisał(a):
W dniu 2.08.2023 o 19:59, czerstwy napisał(a):
Ta i zapewne ty wiesz jaką mają jakośćemoji1787.png Zapewne masz dostęp do pozycji satelitarnej na której nadająemoji23.png Obstawiam że tu mają do tego dostęp nieliczni bo to nie 13E
 

A VPN.lat od czego jest? Kiedyś patrzyłem w ich streaming. W ogóle było widać różnicę w porównaniu do meczu Legii na TVP Sport.

Ty akurat patrzyłeś na laptopie czy tv 32 cale więc twoja wiarygodność dla większości jest żadna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dariusz Szpakowski jak i Szkolnikowski zapewniali, ze Szpakowskiego będzie można zobaczyć i usłyszeć w TVP

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/umowa-z-tvp-skonczona-jest-komentarz-dariusza-szpakowskiego-6910005084817984a%3famp=1

Klików i sensacji dużej z tego nie będzie, bo ja nadal będę występował jako komentator i gość w TVP - podsumował Szpakowski. 

Nie wiadomo czy i jakie plany wobec D. Szpakowskiego ma nowe kierownictwem anteny. 

Inna sprawa, ze jeśli LM nie będzie w TVP to nie bardzo widzę co mógłby D. Szpakowski obecnie komentować w TVP, skoro nie robi meczów reprezentacja Polski. Może mecze innych reprezentacji? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2023 o 11:59, levybydg napisał(a):

Czy tvp ma prawa do wszystkich meczów koszykarskich MŚ? Bo w piątek 8 meczów,a na stronie tvp nie ma w ramówce żadnej transmisji,w sobotę 1 mecz..

W drugiej rundzie powinno być odrobinę lepiej. Na piątek są rozpisane 2 mecze, według rozpiski turnieju wychodzi że Hiszpania - Łotwa i Litwa - Grecja, czyli w końcu jakieś sensowne spotkania a nie USA - Jordania.

 

Ale czemu nie ma nawet transmisji na stronie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...