Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tyrla napisał:

Z całym szacunkiem do p. Wasilewskiego, ale co on miał wspólnego z tym, że TVP pokazywało galę Fury - Wilder ?

 

Wystarczy poczytać jego tweety (nawet te powyżej), żeby skumać że całkiem sporo. Zresztą nawet chyba tam otwarcie o tym pisał przy okazji innych gal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tyrla napisał:

Z całym szacunkiem do p. Wasilewskiego, ale co on miał wspólnego z tym, że TVP pokazywało galę Fury - Wilder ?

Ma sporo

Transmisję do takich gal często zalatwia Wasilewski

Ma znajomości i np sam czy tam przez Margulesa lub kogoś innego mówi,że ta i ta stacja w Polsce jest zainteresowana

Tak jak wczoraj TVP wykłada hajs(ma transmisję),Fox dostaję kasę za transmisję a taki Wasilewski dostaję prowizję za zalatwienie chętnego do transmisji z PL(A możliwe że i coś dostaję od TVP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sailor91 napisał:

 

Nie miał, ale nie o to chodzi. Wskazałem tylko, że emisja skoków w publicznej ma bardzo długą tradycję.

Wszystko się kiedyś kończy także tradycje- i akurat że ta tradycja dobiegła końca bardzo mnie cieszy, ja turniej oglądałem właśnie już w tych czasach o których ty wspomniałeś, przez 50 lat nie przeszkadzało mi kto to pokazuje, ale od sześciu lat, od momentu gdy ta firma stała się łupem wrogów demokracji nie oglądam tam praktycznie nic(wyjątkiem jest sport i tylko niedostępny na żadnej innej antenie).

Edytowane przez Sentence
Polityka (regulamin forum: II, 1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, marrak napisał:

Jak mógł transmitować w otwartej jak odsprzedał prawa TVP?

Nie odsprzedał (całej) licencji tylko udostępnił/sprzedał sublicencje - w Eurosport były transmisje ze skoków (chyba).

41 minut temu, Kirk napisał:

Nie miał takiej możliwości. Eurosport i TVN należą do jednej grupy medialnej dopiero od 2018 roku.

To i tak mógł w ciągu tych 3 lat transmitować skoki na TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bartosz10 napisał:

Nie odsprzedał (całej) licencji tylko udostępnił/sprzedał sublicencje - w Eurosport były transmisje ze skoków (chyba).

Masakra. Trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie: odsprzedał prawa do transmisji w otwartej tv. Jak je odsprzedał to już ich nie miał więc nie mógł ich użyć np w TVN.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mnie obrażać - wystarczyło napisać że sublicencja dotyczy wyłącznego prawa do transmisji w otwartej telewizji i tyle

ja oparłem się o komunikat TVP, w którym nie było nic o tym, że sublicencja jest na wyłączność na napawanie w otwartej TV

https://centruminformacji.tvp.pl/56260242/komunikat-telewizji-polskiej

jestem tylko człowiekiem (tak jak i Ty) i nie jestem znawcą z każdego tematu i mogę się czasami mylić

Edytowane przez Sentence
Zdanie rozpoczynamy wielką literą! (Art. II, pkt 6, ust. i)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, OlafS napisał:
 
 

Wszystko się kiedyś kończy także tradycje- i akurat że ta tradycja dobiegła końca bardzo mnie cieszy, ja turniej oglądałem właśnie już w tych czasach o których ty wspomniałeś, przez 50 lat nie przeszkadzało mi kto to pokazuje, ale od sześciu lat, od momentu gdy ta firma stała się łupem wrogów demokracji nie oglądam tam praktycznie nic(wyjątkiem jest sport i tylko niedostępny na żadnej innej antenie).

Czyli w latach 1952-2015 TVP była w rękach demokratów?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że każdy w całości i HD przechodził w 2014,Stacje komercyjne startowały że sportem w HD w okresach 2006-2014 lecz transmisje lecz odbywały pojedyncze trasmisje sportowe.Nsport startowało 2006 HD puszczali Live mistrzów oraz europejską liga studia w SD 16/9 a Polsat Sport 2007 a oficjalnie 2008 trasmisje nie dużo większe jak Plus liga,mecze euro2008 oraz Formuła1.Wieksze trasmisje posiadał Eurosport jak Igrzyska 2008 Tenis Snoker,sporty zimowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to specjalnie zaskakujące zważając na fakt, że Zimowe Igrzyska Olimpijskie są znacznie mniejsze pod względem skali niż Letnie. Czyli wcześniejsze plotki mówiące, że Igrzyska były oddane już kilka miesięcy temu się potwierdziły. Co zresztą nie jest dziwne biorąc pod uwagę fakt, że kanały z grupy Discovery musiałby zmienić całą swoją ramówkę, aby pokazywać zawody sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aboutreka napisał:

Z Tokio 350h na kanalach, a z Pekinu 200 h na trzech kanałach.

Zimowe porownuj do zimowych z Igrzysk Paraolimpijskich z 2018 r pokazano również 200 godzin i z tego co pamiętam bylo to całkowicie wystarczające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...