Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesław Michniewicz nie jest ekspertem kanału sportowego. Nawet nigdy nie był chyba gościem "hejtparku" . Co do reszty dotyczącego Czesława się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, FanMMA napisał:

No to w Polsacie jest jeden autorytet brawo😂😂znowu robisz z logiki k****

Gubisz się w tym co piszesz i tyle.

Wróć do tego co napisałem. czytaj ze zrozumieniem, sam do tego zachęcasz.

Widzę, że już kilka osób zauważyło, że rzucasz  odpowiedziami  a później się ich wypierasz.

 

Wymieniłem: Wichniarka, Engela, Łapińskiego, Wdowczyka czy Kołtonia.  W sumie PIĘCIU.😃

 

Co do Michniewicza w KS - pomyliłem się. wydawało mi się, że tam się udziela. Jest podobno ojcem chrzestnym dziecka Stanowskiego. Na weszło kiedyś były teksty pochwalne na jego cześć.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeden na start poleciał jako autorytet

Drugi to dziennikarz,którzy według Ciebie nie są ekspertami

Trzeci to były trener,który obecnie wali frazesami i jest raczej pośmiewiskiem w Internecie

A co do Wichniarka i Łapińskiego to nic do nich nie mam,ale nazwać ich autorytetem czy wybitnymi piłkarzami to nie sądzę

Łapiński zdobył srebro na IO92,ale przez całą swoją karierę piłkarską był gburem zazwyczaj nielubianym

A Wichniarek? "Król Artur" i tak dalej,ale to też nie były sukcesy na miarę AUTORYTETU sportowego.

Przepraszam co do tych dziennikarzy czyli tu Kołtonia

To wiek decyduje czy jest ekspertem czy tylko dziennikarzem 😂😂

Dawno takich głupot nie czytałem 🤦‍♂️

14 minut temu, Nasir napisał:

 

Wróć do tego co napisałem. czytaj ze zrozumieniem, sam do tego zachęcasz.

Widzę, że już kilka osób zauważyło, że rzucasz  odpowiedziami  a później się ich wypierasz.

 

Co do Michniewicza w KS - pomyliłem się. wydawało mi się, że tam się udziela. Jest podobno ojcem chrzestnym dziecka Stanowskiego. Na weszło kiedyś były teksty pochwalne na jego cześć.

Gdzie się czegoś wypieram?

I co w tym dziwnego,że go chwali?

Przecież wiadomo to od dawna że są przyjaciółmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawieniu z "twoimi ekspertami" Z TVP - to wymienieni przeze mnie rzeczywiście mają się czym pochwalić.

Oczywiście nasza piłka jest taka jak jest. Trudno tutaj doszukiwać się sukcesów na miarę Bońka czy Lewandowskiego.

Jeśli dla ciebie Podoliński, Mila, Żewłakow  mają osiągnięcia i są dobrymi ekspertami to ich słuchaj...

 

Co do Stanowskiego i Michniewicza. Po tym jak wybuchła ta afera z 711 pojawiły się teksty na Weszło w których próbowano tłumaczyć Michniewicza 🤣.

Jeśli jest przyjacielem Czesia to z przyzwoitości nie powinien publicznie komentować tej sprawy i  nie wypisywać głupich tez w jego obronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co mnie obchodzi Stanowski?

I Co to za w ogóle wplątywanie go w wątek

Po drugie jak niezauważyłeś(a czesto Ci sie to zdarza) nigdzie nie pisałem ze ekspert to ma być autorytet

A po trzecie też już to pisałem kilkukrotnie,że świetny piłkarz nierówna się świetny ekspert i nie ma co patrzeć na osiągnięcia Mili czy tam Wichniarka bo to nieistotne dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że dla Ciebie ekspertem może być dowolna osoba która potrafi budować składne zdania i "czytać grę".

Ja mam inne zdanie. Drwisz  z osiągnięć byłych reprezentantów a tak naprawdę (od tamtego czasu) niewielu może dorównać im swoimi osiągnięciami. Taki mamy niestety poziom.

 

Pozostańmy przy naszych wyborach.

Ty uważasz, że w Polsat Premium w LM nie ma dobrych ekspertów. Ja uważam, że są.

Ty uważasz, że większość ekspertów TVP sport jest wysokiej klasy. Ja mam inne zdanie.

To wszystko. 

 

P.S. Stanowski to była mała dygresja na temat jego rzetelności w sprawie Czesia 711 (też w kontekście ekspertów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek chce zeby Szpakowski zabral glos w wiadomej sprawie. Szpakowski rozmawiał z roznymi dziennikarzami i mogl rykoszetem uderzyc w Borka. 

P. S. Zona Dariusza Szpakowskiego powiedziala, ze nie jest pewne, ze będzie komentował na igrzyskach. https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/kobieta/plotki/grazyna-strachota-o-odsunieciu-meza/p6yxb9y.amp

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski to jest Pan Komentator. Osobowość telewizyjna w pełnej krasie. Moim zdaniem to, że się nie odzywa, to jest jego prawdziwa klasa i dystans. Nie babra się w ten dziecinny spór, rozumie emocje, może mieć swoje oczekiwania, ale jednocześnie jest zobowiązany i szanuje swoich przełożonych. 

Nie zastąpił go na "majku" żaden piłkarz z nierozliczoną przeszłością, komentator bez doświadczenia i renomy, ekspert bez historii korupcyjnych tylko jedni z lepszych w swoim fachu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem? Szpakowski wini Borka za to wszystko, nie skomentowanie przez niego finału EURO? Na początku Borek go bronił, wychwalał, podobno przed ogłoszeniem z nim rozmawiał, wyjaśnili sobie wszystko, a teraz zaczyna sie wkurzać. Ciekawe, co Szpakowski mówi kolegom? Może byc grubo.

 

Chciałbym obejrzeć całą rozmowe z Matim i Węgrzynem w KS. Jest gdzieś?

Edytowane przez domino236
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny mecz Legii w eliminacjach do LM znowu skomentuje Borek, ale nie wiadomo z kim.

Cytat

Eliminacje Ligi Mistrzów, Legia Warszawa – Flora Tallin, 2. runda [szczegóły transmisji na żywo]

Kiedy mecz: środa, 21 lipca o godzinie 21:00
Transmisja: 20:05 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna, Smart TV
Kto skomentuje: Mateusz Borek
Prowadząca studio: Sylwia Dekiert
Goście/eksperci w studiu: Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny

https://sport.tvp.pl/54841481/el-lm-2021-legia-warszawa-flora-tallin-kiedy-mecze-z-kim-zagra-legia-gdzie-ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wrzuca jakieś kamyczki to w stronę Dariusza Szpakowskiego, a nie TVP. Trudno mi sobie wyobrazić realizację apelu M. Borka. Nie przypominam sobie by sam Mateusz Borek publicznie wyrażał żal wobec Mariana Kmity pracując w Polsacie. Tak nie wyobrażam sobie by teraz Dariusz Szpakowski jeśli jednak chciałby kontynuować pracę w TVP czy jednak jakoś się pożegnać mógł publicznie skrytykować to co wydarzyło się w związku z finałem. Jeśli chce sobie coś z Szpakowskim wyjaśnić to zna numer , skoro kilka dni temu wykonał telefon, a jak się okazuje kilka.  Ujawnienie kulisów sprawy musiałoby oznaczać natychmiastowe odejście . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vinni napisał:

Mam wrażenie, że Borek to sobie za długo w TVP już nie popracuje. Za dużo kamyczków wrzuca do ogródka władz TVP, a jak wiadomo tam nie ma ludzi, którzy podejdą do tego na spokojnie i z dystansem.

 

Wątpię, żeby go wyrzucili. Nic złego nie powiedział, tylko apeluje, żeby Szpakowski się oficjalnie ustosunkował, do sytuacji, i tyle. Wg. mnie nic złego nie powiedział, tylko się w[beep]ił, bo za dużo się zrobiło szumu. 

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że raczej M. Borek miał świadomość co nagła zmiana komentatora finału( odsunięcie Szpakowskiego) wywoła wielkie zamieszanie i także będzie dostawał rykoszetem i dlatego mówiłem,że to była przesłanka by jednak odmówić komentowania tego finału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wislok napisał:

Dodam tylko, że raczej M. Borek miał świadomość co nagła zmiana komentatora finału( odsunięcie Szpakowskiego) wywoła wielkie zamieszanie i także będzie dostawał rykoszetem i dlatego mówiłem,że to była przesłanka by jednak odmówić komentowania tego finału. 

 

Każdy kto by odmówił skończył by jak Orzech, Orłoś i Janowski. Raz odmawiasz i cię nie ma. Zaraz twoje miejsce zajmuje inny chętny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...