Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te pomysły na radio przez internet to chyba jakaś kpina z nas wszystkich. Ciekawe komu takie rozwiązanie wpadłodo głowy. Zapomnieli o istnieniu satelity?

 

A z resztą też do bani - propozycji programowy niemal zero i do tego ne wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz można się pośmiać z komentarzy sprzed konferencji - HBO HD, FilmBox HD, Nonstop Kino HD, Polsat - to były pewniaki. Albo jak to kable na rolkach po 24m podpisane jako multiroom do dystrybutorów przywożą - boki zrywać :lol: O Multiroom i TeleDOM można na pół roku zapomnieć (podobnie jak o TVP Historia - po prostu TVP nie przedstawiło platformie n oferty rozprowadzania tego kanału, czyli nie mają umowy na wszystko od TVP). Po konferencji było jeszcze zamknięte spotkanie dla prasy. Do września nic nowego ponad to co jest w tekście na SK się nie pojawi. Liczby abonentów korzystających z VOD, oraz posiadających recordery nie przedstawiono.

 

Na plus zdecydowanie zmiany w oprogramowaniu nBoxów (chociaż akurat mnie nie satysfakcjonują, ale ogólnie pozytyw).

 

Muszę też przypomnieć, że słuchanie radia przez internet ciąży na łączu - czyli jak ktoś ma słabe - to będzie rwało lub ciężko będzie skorzystać z internetu na komputerze (im lepsza jakość radia, tym gorzej) - trzeba o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na to trzeba było czekać pół roku ? Na TV Owsiak :lol: ? Przecież to jest żenujące !!!

Wszyscy się śmiali z Weeding TV, E!, czy Superstacji, a tu jeszcze większe kichy wychodzą :P

A gdzie Nickleodon, FoxLife, Animax, NonStop Kino, Filmbox, gdzie te kanały muzyczne, gdzie paczki MTV, gdzie nawet głupi Polsat, TV4, a nawet TVP Historia, gdzie nowe kanały HD, nowe prawa do transmisji na Nsport, gdzie nowe kanały przyrodnicze.

GDZIE ???

 

Jacy my wszyscy byliśmy naiwni. A na blogu takie kanały jak NG, Encore padały. Myślałem, że chociaż jeden kanał się z tego pojawi. A tu nawet pewnego na 99% NonStop Kina nie dali.

 

O czym my tu rozmawiamy ??? To był chyba żart. NIGDY więcej konferencji. Co mnie radio obchodzi ? Niedość, że nie słucham, to chyba TV służy do oglądania a nie słuchania radia. Już pomijam, że do tego trzeba neta podłączać (jakbym nie miał nic innego do roboty, tylko podłączać neta, by raz na miesiąc z ciekawości radia z dekodera posłuchać :lol: )

 

WSZYSCY pięknie podsycili atmosferę. Nawet nowe pakiety miały być, nowe zagraniczne kanały. ITI spijało śmietankę przez tydzień.... Czy to się opłacało ? Jak widać nie...

 

Aż wstyd się przyznać na co liczyłem (a nie liczyłem na wiele), bo widzę, że to są wyżyny dla tej platformy. Multiroomu obiecanego nie było, nie ma i pewnie nie będzie.

 

TRAGEDIA !!!

 

Nie chcę już cdn.

 

PS> Ta konferecja nie była tragiczna. Ona była żenująca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem wielokrotnie, żeby nie wierzyć plotkom - jak widać 99% była wyssana z palca. Z kanałów wymienianych właściwie potwierdziły się tylko TVN Religia (nazwa robocza) i nTalk (nazwa robocza). Właściwie nic więcej nie sprawdziło się, a na dalsze nowości przyjdzie czekać do jesieni (przy czym nie ustalono dokładnego terminu - we wrześniu dołączą nowe kanały, ale konferencja może być równie dobrze w październiku, czy listopadzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WSZYSCY pięknie podsycili atmosferę. Nawet nowe pakiety miały być, nowe zagraniczne kanały. ITI spijało śmietankę przez tydzień.... Czy to się opłacało ? Jak widać nie...

 

:

To właśnie zadanie konferencji. te wszystkie przecieki miały na celu wywołanie zainteresowania . Na pewno znaleźli się i tacy co kupili w tym czasie N miedzy innymi dla tego bo spodziewali się, że tak faktycznie będzie.

Dziękie konferencją wszyscy patrzą na N, a w szczególności okres przed jest dobry dla sprzedawców do bajerowania klientów. A potem znajdują sie rozczarowani na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem wielokrotnie, żeby nie wierzyć plotkom - jak widać 99% była wyssana z palca. Z kanałów wymienianych właściwie potwierdziły się tylko TVN Religia (nazwa robocza) i nTalk (nazwa robocza). Właściwie nic więcej nie sprawdziło się, a na dalsze nowości przyjdzie czekać do jesieni (przy czym nie ustalono dokładnego terminu - we wrześniu dołączą nowe kanały, ale konferencja może być równie dobrze w październiku, czy listopadzie).

W pełni się zgadzam z Mr.Orbitą. Oczywiście, SatKurier też sie ostro naplotkował, ale swoich uczynków przecież się nie widzi. :twisted::lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Orbita, święte słowa...

Takiego smaka narobili (SK też :P), a tu taki klops.

 

Czy ktoś tu się jeszcze obawiał, że C+ straci OE ? :lol: To już nie musicie się bać :D

A ja liczyłem na Puchar Króla Hiszpanii, retransmisje ligi angielskiej, może coś z tenisa, albo Tour De France. A tu nic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie jak to jest. Napisał facet na blogu o NonstopKino, NG i Encore.

To było w oficjalnej informacji. Myślałem, że propozycje nie są przypadkowe i że chociaż jedna z tych nowości wejdzie do N (może coś z Encore, albo jakiś inny przyrodniczy, skoro w tekście padła nazwa przyrodniczego).

A Oni nawet Filmboxa nie dodali, który już był taki pewny, że och ach.

 

Ja jeszcze myślałem, że FoxLife dadzą (no bo szef Foxa mówił, że ten kanał nie będzie na wyłączność na CP, to w takim razie skoro go nie ma na C+, to powinien być na N). No i oczywiście się myliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z durzej chmury mały deszcz...hehehe

Zatem trzeba teraz patrzeć jak Cyfra i Polsat rozwchwyci nowe polskie programy które nadal są do wzięcia(Filmbox,Non Stop Kino,Aniamx,National Geographic Wild,TVP Historia,Nickleoden,TV Polmusic),że już nie wspomne o Viasat History i Explorel i TMT no i TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście tego ostatniego tekstu nie pisałem ja Razz

 

EDIT: Do powyższego - dokładnie. Są umowy i pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da.

Ty to wiesz, ja to wiem i paru jeszcz userow też. Ale reszta standardowo jedzie na tekście:"dlaczego nie ma!?". Po tej konferencji staram się podchodzić do wszystkich opinii, pozytywnych i negatywnych, na luzie. Większość jednych i drugich jest mocno przejaskrawiona a czasem typowo pieniacka.

Przeczuwałem od dawna, że radio w n to tylko z neta bo dla 1 może 2% abonentów desperacko potrzebujących stacji radiowych w platformie nie opłaca się ich pchać na transponder.Inna sprawa z tymi FTA na satelicie. Powinni je udostępnić( kto wie czy nie pojawią sie wąlśnie w nRadio) ale ja drzeć szat o radio nie zamierzam.

VOD sie zmienia na lepsze.

Ciekawe kanały się szykują. Żadne killery ale jak widac N znajduje jeszcze niewykorzystane nisze a i konkurencje dla MiniMini probują tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kids Co i Da Vinci są jak najbardziej OK. Popieram te kanały. Ale myślałem, że takie hity czekają nas w każdym pakiecie :shock: a nie tylko w jednym.

 

NTalk - może być - gdyby dodali takich z 5 to myślę, że obraz konferencji byłby inny.

 

Ale ten Owsiak TV ? Po co ??? Ku czemu ma służyć ten kanał ? Ja rozumiem, że powiedzmy ten kanał byłby tylko tam na początku stycznia jak grałaby WOŚP. Ale co będzie lecieć np. w kwietniu, maju ?

 

To już wolałbym np. Daniec TV - jako kanał kabaretowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, zę się wszyscy rzucili na biednego Owsiaka jakby im dzieci wymordował czy coś. :lol:

Po co? Czemu? Na co? Widocznie ktoś w N zauważył, że młodzieży nie przepadającej za Crazy Frogiem i "Jaaazzzzdaaaa!!!!!!" nie oferuje się już nic z telewizji. Owsiak cos nie coś w życiu zrobił, nakręcił, zorganizował( nie mam na mysli tylko WOŚP) więc archiwum z taśmami ma pewnie pełne. Wystaruje OTV to się obczai co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da Vinci to pewnie będzie coś takiego jak Discowery Kids, czy francuski Ma Planete, Kids Co będzie chciał zabrać widzów bardzo popularnemu MiniMini. Reszta kanałów to "lipa". Owsiak tv, pewnie muzyka alternatywna + programy dla "zakręconej młodzieży. Nie spodziewałem się cudów typu HBO HD, czy Showtime, ale Filmbox, czy NonStopKino powinni zaoferowac. Nadal najelepszą oferte ma Cyfra, tylko ta cena :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili powstają kanały dla wąskiej grupy widzów. Większość ludzi spodziewa się jak zawsze hitów. A tak naprawdę na rynku nie ma juz miejsca na kanały rewelacyjne. W tej chwili rozbijane są one na tematyczne kanały o konkretnej specjalizacji który będzie satysfakcjonująca dla niewielkiego grona. Ale jak to większość osób myśli nie wiadomo co, że dojdzie. napali się a potem klapa i narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...