Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały HD nie będą powstawać co miesiąc, więc nie ma co liczyć, że na każdej konferencji będą informować o nich. CP miał wprowadzić 5, a teraz jest mowa o 4, Cyfra będzie miała 3 i pewnie przez dłuższy czas też następnego nie dołoży. HD jest dla garstki pasjonatów (przynajmniej narazie)

W niemczech mają dwa i jakoś ie narzekają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polemizowalbym, kolego Arsenal, i to dosc mocno .....

 

 

mam i CP i N-ke - i widze ze wielkiej roznicy miedzy TVP publiczna nie ma - niedawno chyba na TVP1 lecial film Goraczka - ogladalem na N-ce - TRAGEDIA.

 

nie wiem jak to jest z TVP na Cyfrze bo nie mam Cyfry :)

 

499 za sama aktywacje tunka N-ki z HDD to wg mnie duuuzo za duuuuzo. Mogliby go aktywowac za 200 zeta, bo i tak zarabiaja na VOD. A 499 zeta za sama mozliwosc nagrywania (PVR bez VOD) to kosmiczna cena, bo za 700 zeta kupujesz NA WLASNOSC nagrywarke (np. Mediona) z DVD +HDD.

 

a z tym nagrywaniem po HDMI to ostanio, gdzies na tej liscie KTOS pisal, ze INNY KTOS pracuje nad zewnetrznym HDD podlaczalnym do tunka N-ki (tego bez HDD), nie wiem czy to bedzie legalne czy nie, ale na zdrowy rozum jak ktos moze mi zabraniac nagrywania na wlasny uzytek programow, ktore legalnie odbieram ??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów TVP z Polsatu w porównaniu do Cyfry+ i n jest przerażająca.

Kosmicznie drogi tuner z HDD? to ty chyba nie widziałeś kosmicznie drogich tunerów bez HDD.

No i ten fragment mnie rozwalił

w dodatku protokol HDCP skutecznie uniemozliwia nagranie materialu po HDMI na osobnych nagrywarkach.

Sorry stary ale po HDMI nic i nigdy nie nagrasz z żadnego tunera wię winy N tu nie ma żadnej.

Koledze pewnie chodziło o to że w n-boxach jeżeli mamy aktywne złącze HDMI to nie działa wtedy złącze analogowe euro.

We wszystkich normalnych tunerach działają wszystkie złącza i nie ma problemu w jednym czasie podłączyć nagrywarkę i nagrywać i oglądać obraz w jakości HD na ekranie.

Fakt że odbiorniki HD i to bez dysku są prawie trzy razy droższe od tego Nboxa recordera tylko że te 450 zł. to nie jest cena za odbiornik tylko aktywacja a odbiornik nie jest twoją własnością i ty go nie kupujesz.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odleglosci Plutona i Slonca .... :lol:

 

nie wiem co leci na Premiere HD, bo nie odbieram

 

na Sat 1 i PRO 7 filmy w HD leca dosc rzadko, w dodatku klasy B albo C, na dodatek z niemieckim dubbingiem i bez napisow angielskich - jedyne co ciekawe to mecze Bundesligi w Anixe, bo w HD Sat Promo w kolko puszczaja jakies afrykanskie zwierzaki albo narciarza :P .

 

N-ka ma raptem 3 programy w HD, przy czym kazdy w osobno platnej paczce. Ogladanie 59 odcinka rodziny Teutonow w jakosci HD skladajacej motory wywoluje skurcze zwoji mozgowych, sport w nsport jako taki, a paczki filmowej nie mam, bo wzialem paczke sportowa :P . Zeby choc to TVN Turbo lecialo w HD to moze tak nie narzekalbym.

 

Tak wiec kupujac TV za 2600 + placac 32 zeta miesiecznie REALNIE mam 2 kanaly HD plus niemieckich pilkarzy :):):x

 

a ITI robi jakies konferencje i wciska kity marketingowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ktoś z wcześniej wypowiadających się, lub w innym temacie pisał, że dzwonił do HBO i pytał się czy będzie w innej platformie, a ktoś odpowiedział, że jak narazie nie, czy coś w tym stylu.

 

Z HBO może być różnie. Są plotki na Tak i na Nie.

Raczej skuszam się na odpowiedź "Nie".

Nka nie włączy jednego kanału a jak wiadomo HBO2 i HBOComedy mają jeszcze umowy na wyłączność na kilka lat.

Ten to chce te kanały pójdzie do Cyfry i tam dostanie 3 w cenie takiej jaką w N oglądał by 1. To nie byłoby dobre posunięcie ze strony N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...