Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opinia o platformie N,bądź co bądź fachowców z Globo Polska-"Wie pan,czym jest platforma N? Gumą do żucia.A do czego służy guma do żucia?Praktycznie do niczego"

Niby do niczego, ale z żucia gumy ma się wielką przyjemność. Zatem panowie z Globo między wierszami pochwalili N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał pewnie okaże się czymś pokroju TVN Gra.Co można tam pokazywać WOSP raz do roku?

koncerty z przystanków Woodstock

muzyka rockowa,metalowa i alternatywna

dużo polskiej muzyki,szczególnie niezależnych wykonawców

program "Kręcioła"

ralacje z rajdów offroadowych

programy edukacyjne dla młodzieży np.z zakresu pierwszej pomocy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia o platformie N,bądź co bądź fachowców z Globo Polska-"Wie pan,czym jest platforma N? Gumą do żucia.A do czego służy guma do żucia?Praktycznie do niczego"
Owa, ja też moge powiedzieć że Globo jest jak papier toaletowy, a do czego jest papier toaletowy? Kazdy chyba wie: do d..y, ponadto szary, długi i nieciekawy. Jeszcze proponuję zapytać w cyfrze i polsacie czym jest N i innych producentów czym jest dekoder ADB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było ale jak kto nie czytał niech sobie przeczyta:

 

Wbrew oczekiwaniom nie pojawił się w ofercie nowy kanał filmowy. Dlaczego?

Nie pojawił się i na razie się nie pojawi, ale to nie znaczy, że nie będzie go w ogóle. Nie udzielam komentarzy na ten temat. Powiem tylko, że można się go spodziewać szybciej niż później. Ale dziś na temat kanału filmowego nie mam dla państwa żadnych informacji. Zwracam za to uwagę na ciekawą usługę jaką jest PictureBox.

źr./mediarun.pl

 

Najbardziej podoba misi sie to pytanie i odpowiedź:

A stara się Pan wprowadzić na swoją platformę Polsat?

Staram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał pewnie okaże się czymś pokroju TVN Gra.Co można tam pokazywać WOSP raz do roku?

koncerty z przystanków Woodstock

muzyka rockowa,metalowa i alternatywna

dużo polskiej muzyki,szczególnie niezależnych wykonawców

program "Kręcioła"

ralacje z rajdów offroadowych

programy edukacyjne dla młodzieży np.z zakresu pierwszej pomocy itp.

 

Czyli generalnie kanał będzie nudny i zapychany jak się tylko da.

 

Muzyka od Owsiaka ? - spoko, ale mogli dać to na nRadio. (jakoś Kayah i innym artystom telewizji nie robili)

WOŚP - ten jeden dzień na rok to może lecieć na TVN i TVN 24

Programy edukacyjne o Pierwszej Pomocy - czy nie można rozmawiać o ratowaniu życia na nTalk ? Przy okazji ramówka tego kanału by się wzbogaciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pochopnie nie oceniał żadnego kanału. Zaczekajmy aż wystartuje i wtedy pokomentujmy. Ja jestem do tego pomysłu poki co neutralny, choc do innych - KidsCo, DaVinci i nTalk stosunek mam taki, ze beda to ciekawe uzupelnienia pakietow. Szczegolnie DaVinci moze zainteresowac mlodego widza PS. Tu materialy z konferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da Vinci to jest strzał w dziesiątkę, w końcu coś innego dla dzieci. Myślę że wygrywa nawet z Disney Chanel. Wielu rodziców pewnie ma już dość ogłupiania dzieci animowanymi horrorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem konferecje i wielce sie rozczarowalem, same nudy,aby posluchac radia nalezy miec internet to smieszne jak by nie bylo radia w niekodowanym przekazie , chocby z transpondera polsatu Radiostacja czy RMF MAXX.Dodatkowe informacje brane z internetu sa dla mnie zbedene.Telewizja to kanaly o roznej tematyce a na N-ce jest ich niewiele :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD jak na lekarstwo.

I tak N jest platforma gdzie jest jedna z wiekszych ilości kanałów HD!

Wogole Polska jest na poczatku listy! mamy HD Channels:

NSport

MGM

Discovery

Canal+ Sport

niebawem

NGC HD

Nonstop Kino HD

Polsat Sport HD

 

Czyli w porównaniu do innych krajów nie jest tak źle

Jako pierwsi chyba mielismy film w VOD w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kids Co to nie wiem czy to kanał NBC Universals. A co wogóle NBC i tych w/w kanałów to należy nie zapomnieć o tym, że 20% udziałów w NBC posiada Viviedi czyli właściciel C+. Wiec raczej wyłączność nie wchodzi wcale grę i tutaj możemy mieć taką samą sytuacje z Fox-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...