Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgadzam się z mad85.Mniejszościowym udziałowcem Vivendi było także w NG co nie przeszkodziło C+ mieć wyłączność na ten kanał.Sprawa wydaje się oczywista? i wszystko zależy od C+ czy wyłoży większą kasę na wyłączność czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kids Co to nie wiem czy to kanał NBC Universals. A co wogóle NBC i tych w/w kanałów to należy nie zapomnieć o tym, że 20% udziałów w NBC posiada Viviedi czyli właściciel C+. Wiec raczej wyłączność nie wchodzi wcale grę i tutaj możemy mieć taką samą sytuacje z Fox-em.

 

Mi chodziło, że mówiło się o wyłączności, ale na C+ :)

To, że na C+ te kanały trafią to chyba niemal pewne :D

 

Choć NonStopKino też miało być pewniakiem na N :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z mad85.Mniejszościowym udziałowcem Vivendi było także w NG co nie przeszkodziło C+ mieć wyłączność na ten kanał.Sprawa wydaje się oczywista? i wszystko zależy od C+ czy wyłoży większą kasę na wyłączność czy też nie.

Źle zrozumiałem post Fianta i chodziło mi o wyłączność w N. Podpisanie umowy N z Universal Pictures pokazuje, że raczej te kanały nie będą na wyłączność w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej konferencji zwracam właśnie uwagę na problem SciFiChannel i 13 aleji. I zapraszam na http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/ko ... eracji.pdf. Na ostatniej stronie jest opis PictureBox i firma, ktora wprowadza tą usługę do N. To oczywiście NBC Universal czyli wlasciciel 2 wyzej wymienionych stacji. Dlatego uwazam, ze to C+ najbardziej dostała po nosie w środę, kiedy pani z NBC powiedziała "Myślę, że platforma n jest dla nas najlepszym partnerem". Wyczuwam tu pewną aluzję ;-). Dlatego sądzę, że wyłączność na SciFI i 13th Street stoi w tej chwili pod dużym znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Myślę, że platforma n jest dla nas najlepszym partnerem".
Mówiła to w kontekście Picture Box, bo tylko enka ma w tej chwili techniczne możliwości, by coś takiego zaproponować. Co do Sci-Fi i 13th Street, to nie jest ważne czy będzie na wyłączność w Cyfrze, ważne żeby wogóle było :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze wsluchaj sie ten komentarz. Cyfra+ też wkrótce wprowadzi VOD, bo sama to obiecala. Wiec dekodery do VOD tez beda. Zreszta jestesmy dopiero 2 krajem na swiecie ktory PictureBox wprowadza. Mogli wiec poczekac jeszcze pol roku do startu takiej oferty w C+. Ale woleli N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo n będzie prawie jak C+ ale tylko cenowo. Jak zakończą te promocje na Cinemax to cały pakiet programów kosztował będzie 78 zł + 30 vod + Pictue Box (nie znamy ceny) i to daje już kwotę ponad 100 zł.

 

No pewnie, że będą drożsi od C+ (full pakiety).

 

Tylko ich siła jest w tych pakietach, dzięki którym możesz oglądać to co chcesz (a nie to co musisz).

Jeśli już ktoś chce wydawać więcej niż 100zł to najlepszą ofertę ma C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze wsluchaj sie ten komentarz. Cyfra+ też wkrótce wprowadzi VOD, bo sama to obiecala. Wiec dekodery do VOD tez beda. Zreszta jestesmy dopiero 2 krajem na swiecie ktory PictureBox wprowadza. Mogli wiec poczekac jeszcze pol roku do startu takiej oferty w C+. Ale woleli N.

Niby tak, ale jeżeli Cyfra chce prowadzić VOD, to nie może być to SVOD, byłoby to bezsensowne, ze zględu na kanały premium. Oni muszą zaproponować filmy płatne od sztuki, niedługo po premierze kinowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie robi wielką różnicę...a najtańszy i tak jest CP :!:

 

Dla mnie wcale nie jest tańszy. Mnie interesuje głównie film i sport. W n-ce mam własnie te pakiety i płace 32zł miesięcznie w czym mam 2 cinemaxy. Jeśli chciałbym te pakiety w Polsacie musiałbym płacić 35zł na familijny + sport i film.

Tak więc nie można mówić, który jest tańszy. Dla jednego tańszy jest CP, dla drugiego n-ka. Wszystko zależy od osobistych upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem n-ke WYLACZNIE z powodow HD.

 

i ta konferecja jestem rozczarowany - nie interesuja mnie nowe badziewiaste programy dla gospodyn domowych czy malolatow, tylko nowe kanaly w HD. Ktorych jakos nie widac. Mogliby przynajmniej TVNy robic w HD. W koncu zainstalowanie w studio stacjonarnych kamer to zaden klopot.

 

Dodam rowniez, ze jakosc programow publicznej TV puszczanych przez N-ke (TVP1, TVP2 czy TVP regionalnej) nie jest jakos porazajaco lepsza niz te retransmitowane przez CP z nadajnika naziemnego.

 

Generalnie jestem rozczarowany, a z VOD nie mam zamiaru korzystac - bo za drogo cenia sobie tandetne filmy, ani tym bardziej z uslugi PVR, bo n-ka ma kosmicznie drogi tunerek z HDD, w dodatku protokol HDCP skutecznie uniemozliwia nagranie materialu po HDMI na osobnych nagrywarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów TVP z Polsatu w porównaniu do Cyfry+ i n jest przerażająca.

Kosmicznie drogi tuner z HDD? to ty chyba nie widziałeś kosmicznie drogich tunerów bez HDD.

No i ten fragment mnie rozwalił

w dodatku protokol HDCP skutecznie uniemozliwia nagranie materialu po HDMI na osobnych nagrywarkach.

Sorry stary ale po HDMI nic i nigdy nie nagrasz z żadnego tunera wię winy N tu nie ma żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...