Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie podadza informace ze nowe kanaly beda dopiero jak bedzie nowy przewodniczacy Krajowej rady radiofoni i tv :) Ktorys z portali medialnych podal ze iti dalej nie dostalo oficjalnej decyzji o przyznaniu koncesji religia.tv i Owsiak.tv i chyba N.talk tez. Wiec na jakies spektakularne akcje bym nie liczyl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się spodziwam kanałów takich jak:

POLSAT,TV4,FOX LIFE,VOOM HD,Kanały ZONE,

Movies 24,SUPERSTACJA,SUPER RTL (wersja polska),FILM BOX NONSTOP KINO (wersja HD

tego programu),ITVN,NICKELODEON,Sci-Fi Channel,TVP HD, HD Suisse(FTA),CNN HD

NRJ HD,EUROSPORT HD, NASN HD,program o grach komputerowych i na konsole np.tv gra.com, Discovery Kids,Discovery Turbo,kanały NBC (CNBC,NBC...)UNIWERSAL TV

CBS,VOA,HBO HD Kanaly picture,VIACOM,ESPN,NBA,RMF MAXX TV

KONCERT HD WEDDING TV, FLANT TV,DISCO HITS TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to @kogut znowu przyjdzie Moderator i zrobi to co z Twoją poprzednią wypowiedzią, która jest aktualnie w Koszu dokładniej mówiąc tam :arrow:ROTFL

 

Weź nie pisz tego, bo to jest lekko beznadziejne i nie ma sensu. Napisałeś to samo co w poprzednim pości, który poleciał do Kosza

 

 

edit james_b: sorry za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamto co dałem na tamtym poście to bylą prawda dodatkowo doszła viva polska tv 4 tvn24 na tym [usunięto] ale opóźnieniem o 6 godzin ale dobra zamykmy ten temat o tej stronie internetowej [usunięto] jamesie_b tak wogóle to trzeba coś na tym forum napisać bo tu pustka ja w poście https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t ... c&start=15 czy inny post

 

Edycja Mr. Orbita: Owszem, zamykamy, bo ocenzurowałem nazwy - zakaz reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 stycznia 2008 wchodzi HBO na platformę N.

Info pewne.

 

Z tego co pamiętam, to Ty również wiesz o czwartej platformie w Polsce (dział Hyde Park).

Teraz jest pytanie - czy udajesz, że wiesz, czy po prostu masz większe możliwości i docierasz do takich informacji ;)

 

O źródło nie ma sensu pytać, bo takiej wiadomości nie wyniósłby z serwisu typu media2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy możemy sie przejmować ale do N tej Jesieni dołączy tylko 1 kanał oprócz ReligiaTV.

Oto cytat: " 24 października 2007

– c d n … O godzinie 14.00 odbędzie się kolejna, piąta już konferencja telewizji nowej generacji n, zapowiadająca wejście nowego kanału. Podana zostanie też aktualna liczba abonentów, która z nieoficjalnych informacji przekracza 200 tys. abonentów. "

 

Źródło: Satkurier

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako jesień zaliczamy zazwyczaj też wrzesień, wiec nie tylko kanał Regligia.tv

 

Poza tym myślę, że jeszcze nie raz zaskoczą nas czymś, jakimiś usługami, bo jakby nie patrzeć to przez nich wszystko się zaczęło 8) np.

-HDTV

-VOD (który zostanie wprowadzony do innych platform za jakiś czas)

i ogólnie mówiąc większa konkurencja, która wymusza coraz to nowsze technologie i usługi.

 

 

a niżej link do artykułu na satkurier.pl

Mija rok od startu telewizji n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz, że Ci odpisze, ale jego serwis podał kilka "przedpremierowych" informacji, które się sprawdziły, więc można przypuszczać, że jest wiarygodny.

Rzuciłem okiem na ten "serwis". Domena SciFi.pl jest zarejestrowana na prywatną osobę i to od co najmniej kwietniem tego roku.

Każdy może założyć sobie serwis i pogdybać albo napisać że coraz głośniej słychać osoby które mówią że ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTV : Dzięki wielkie, nasz błąd. Człowiek myśli co innego niż pisze. W tekście już poprawiłem błąd. Oczywiście chodziło o Scifichannel.pl .

 

Informację o kanałach NBC otrzymałem od osoby, która wcześniej 7 dni przed startem przekazało nam info o TVN HD, co w owym czasie było pełnym zaskoczeniem. Czy twoim zdaniem jest to osoba wiarygodna ?

 

Ale widząc jaka jest reakcja na forum, nie ma sensu pisać o czym wcześniej. Będziemy czekać na oficjalnie info i dopiero wtedy publikować. Bo co by było gdyby potem gdyby takie info się nie sprawdziło ? Lawina postów że wymyślamy, kłamiemy itp.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...