Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+ straci prawo pierwszeństwa w wyświetlaniu. N nowe umowy podpisuje i w ten sposób dokonuje marginalizacji francuskiego molocha.

Nie będą to wszystkie filmy, które ma Cyfra (C+ i HBO), narazie tylko powiedzieli o MGM. Wszędzie tak jest, że VOD/PPV jest przed kanałami premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszyscy mają VOD.A Ci co posiadają zwykłego nboxa,to co mają oglądać????????????????????????????

A dla kogo zostaną Filmbox i Kino Non Stop ?Dla techników co ten program kodują?

Zawsze ktoś będzie niezadowolony. N-boxa można wymienić na n-box recordera albo w ostatecznośći zrezygnować z platformy N 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacje Gazety Prawnej jak widać okazały nic nie warte.Prasa kłamie,blog kłamie,telewizja kłamie.......cyganka prawdę Ci powie :D:D:D

Dawno się tak nie tarzałem ze śmiechu,jak na dzisiejszej konferencji.

A co do PictureBoxa to będą tam takie superekstra giga mega filmy oprócz Terminatora 2 takie jak Apollo 13-czyli gorzej niż w Polsacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby zajadli zwolennicy skończyli ze swoim słodkim pi.e.r.dzeniem i pozwolili na dalszą konstruktywną dyskusję. Wiadomo, że Canal+ i HBO stracą. VoD z prawdziwego zdarzenia i nowe kanały spowodują przypływ nowych abonentów. A kanały premium mogą powoli iść w odstawkę. Choć nie wykluczam Nonstop Kino i Film Box latem lub we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 zgadza się, ale w tym przypadku, gdzie bedą oferowane pojedyńcze filmy jak np. nowy Bond, o którym mówił Sojka. Natomiast Picture Box będzie taką samą usługą jak stary VOD (stale ma być 16 filmów) i bedzie dodatkowo płatny. Na tej czarnej planszy dotyczącej PB było m.in napisane "Filmy przed emisją w kanałach otwartych" zresztą nawet ta babka mówiła o "free television"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burli-kanały premium są i będą potrzebne równolegle z VOD.Weż prosty przykład zachodnich platform gdzie obie usługi cieszą się dużą popularnością.Nie trzeba od razu abonentów stawiać pod ścianą i narzucać im jedyny dostępny obecnie wybór(VOD) bo nie każdego to interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na starcie bronilem N-ki i wyklocalem sie z Cyfrowiczami,ale...Na pewno nie pojde za N-ka tylko dla tych 3 miesiecy wczesniej(premiery w vod).Na Cyfrze sport pozostaje duzo ciekawszy,ceny zaczynaja sie zblizac.Od jutra tez bede mial dostep do kanalow HD.Poszedlbym z powrotem w ich strone jedynie w momencie,kiedy dolaczaja do oferty lige angielska,lub hiszpanska,oferta HD sie rozrasta i razem z oferta Vod place w granicach 100 zl.Inaczej dla mnie nie ma to sensu,bo w Cyfrze bede mial lepsza oferte w tej samej jakosci i za bardzo zblizone pieniadze.Minely juz czasy mojego hurraoptymizmu.Jak dla mnie N-ka zawodzi na calej linii.I to im dalej wlazla,tym bardziej zawodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby zajadli zwolennicy skończyli ze swoim słodkim pi.e.r.dzeniem i pozwolili na dalszą konstruktywną dyskusję. Wiadomo, że Canal+ i HBO stracą.

Tutaj to Sojka operował ogólnikami, które można rozumieć na kilka sposobów. I tak naprawdę na ten temat nie da się za dużo powiedzieć w tym momencie jak będzie dokładnie. Przed startem VOD oferta tez miała być lepsza. I co było potem? W VOD TPSA także kilka filmów było przed premiera w C+, HBO, jednak oferta dalej nie powala na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...