Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem dzisiaj zaproszenie na najbliższa konferencje N 16 maja!

Dostał jeszcze ktoś z Forumowiczów??

Jak zwykle kwiatek wszystko dostał tylko zawsze jakiś przypadek. Już nie chce mi sie kombinować i szukać rzeczy z innych for ale po raz kolejny potwierdzają się twoje bajki bo okazuje się, że jesteś młodszy.

 

hmm... Śmiać mi się chce z ciebie... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Zazdrość przemawia przez ciebie:)

 

Pozwól że przytoczę maila od N, bo to cyba moge zrobić:

 

Witam,

w załączniku znajdziecie Państwo zaproszenie na konferencję telewizji nowej

generacji n.

 

 

Zaproszenia są imienne, poproszę więc o ich wydrukowanie i zabranie ze sobą

na nasze spotkanie 16 maja 2007, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 

(See attached file: zaproszenia ???_? ??.pdf)

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Małgorzata Rakoca

 

Ciszewski Public Relations

ul. Bobrowiecka 1A,

00-728 Warszawa

tel: (48 22) 488 41 50

fax: (48 22) 488 41 75

E-mail : mrakoca@publicrelations.pl

http://www.ciszewskipr.pl

 

Czy teraz nadal wierzysz w swoje spostrzeżenia co do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem Będzie na konferencji.

Przepraszamy wszystkich ale zamykamy platformę N :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Edycja Burli: Nie rozumiem tego posta. Proszę jaśniej.

 

No co ty @Burli. Kolo ma na myśli, ze wyjdą i powiedzą, że zbierają zabawki i zamykają kramik, a ostatni zgasi światło. Taki joke :wink:

 

Co do samej konferencji, zaproszeń dla @Kwiatka, itd. to robicie z tego zamęt, jakby Papież miał przyjechać :roll: I co oni wam tam powiedzą? Kanału filmowego premium nie dadzą (bo i skąd), porządnych praw sportowych nie dodadzą. Ewentualnie zapowiedzą jakiegoś nowego potworka w HD typu MGM. Trochę zimnej wody na rozgrzane głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem dzisiaj zaproszenie na najbliższa konferencje N 16 maja!

Dostał jeszcze ktoś z Forumowiczów??

Jak zwykle kwiatek wszystko dostał tylko zawsze jakiś przypadek. Już nie chce mi sie kombinować i szukać rzeczy z innych for ale po raz kolejny potwierdzają się twoje bajki bo okazuje się, że jesteś młodszy.

 

hmm... Śmiać mi się chce z ciebie... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Zazdrość przemawia przez ciebie:)

 

Pozwól że przytoczę maila od N, bo to cyba moge zrobić:

 

Witam,

w załączniku znajdziecie Państwo zaproszenie na konferencję telewizji nowej

generacji n.

 

 

Zaproszenia są imienne, poproszę więc o ich wydrukowanie i zabranie ze sobą

na nasze spotkanie 16 maja 2007, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 

(See attached file: zaproszenia ???_? ??.pdf)

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Małgorzata Rakoca

 

Ciszewski Public Relations

ul. Bobrowiecka 1A,

00-728 Warszawa

tel: (48 22) 488 41 50

fax: (48 22) 488 41 75

E-mail : mrakoca@publicrelations.pl

http://www.ciszewskipr.pl

 

Czy teraz nadal wierzysz w swoje spostrzeżenia co do mnie?

Co za problem zdobyć kopie takiego maila? Żadna. A bierze się to z tego, że za dużo zawsze ściemniasz. A co do konferencji to nie ma czego zazdrościć bo byłem na kilku z branży IT podobnych i naprawdę nie jest to nić specjalnego zwykła prezentacja i tyle. A nie to co niektórym się wydaje, że nie wiadomo co będą tam dostawać.

PS. Czyżby kolejna bzdura i nie mogą wysłać normalnych zaproszeń czy email kwiatka jest nie prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednim razem było z tym trochę zamieszania (np. do mnie dzwonili, ale nie moglem odebrac telefonu, wiec nie wyslali zaproszenia, choc bylem na liscie zaproszonych). Napisalem do osoby z forum i w ciagu 5 godzin oddzwoniono do mnie, tylko tyle, ze ze wzgledu na krotki termin (telefon w srode, konferencja w piatek) już nie wysylali mi zaproszenia tylko powiedzieli ze wpuszcza bez niego. I tak tez sie stalo, bez zadnych problemow wszedlem. Najwyrazniej chcieli sie teraz uwolnic od takich problemow. I o ile nie ma u mnie problemu z drukiem samym , o tyle zaproszenie jest cale czarne i to sprawia mi pewien problem 8)

 

Hmm, a ciekawa sprawa z tymi dekoderami na własność. Myślę, że ciekawa opcja, choć ciekawe jak wyglądałaby sprawa po zakończeniu umowy, jesli nie ma mozliwosci sciagniecia wlasnej listy ? I ile za takie dekodery skłonni byście byli zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85, mail jest prawdziwy... Tylko w zmieniłem nr zaproszenia na ????

Na wszelki wypadek... A zresztą co taki ktos jak ty mnie obchodzi... Zaproszenie dostałem to dostałem, ty nie... Nie musze ci tego udowadniać

Tutaj mamy efekt twojego bajkopisarstwa. Ileż to już kitu wciskałeś. Ale mniejsza z tym. A co do mojego zaproszenia to nie mam bo mi ono nie potrzebne i nie wysłyłem zgłoszenia. To jest zwykła konferencja i nic więcej ja nie widzę w niej nić szczególnego czym można się podniecać. Powiedzą swoje, bankiet i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powrocmy do tematu. Dzis na blogu telewizjanowejgeneracji.pl pojawiła się informacja o konferencji. Wprawdzie nie pojawiły się tam szczegółowe informacje, ale gość napisał, że:

a) będą nowe kanały - zarówno nowe w N, jak i nowe w Polsce

B) pojawią się "cyferki" i jak twierdzi autor bloga, zaskoczą one maruderów i stwierdzą, że N wcale nie ma kiepskich wyników.

Ciekawe, czy realny jest więc pułap nie 100 a 200 tys abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie o to chodzi, że N musi być inna na rynku żeby liczyć na jakieś zyski. Dlatego m.i zdecydowano sie na konferencje i kilka innych rzeczy. Robiąc te same rzeczy co C+ czy CP byliby na straconej pozycji a tatko budzą zainteresowanie i nie ważne czy pozytywne czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Encore i jego mutacje to są conajwyżej przeciętne kanały,jeśli do tego dodać iż pewnie ramówka będzie inna od amerykańskiej(wiadomo- podział praw filmowych) to tak naprawdę nie wiem co oni chcą tam pokazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, o ile CP i C+ widać, że działają dosyć podobnie, o tyle prowadzenie Nki wygląda zupełnie inaczej. Pytanie tylko, która metoda jest lepsza? Mi się jednak wydaje, że to Nkowe wyjscie jest ciekawszym sposobem komunikacji, choć zapewne lepiej byłoby, gdyby odbywały się częściej. Pawop, dlaczego nazywasz konferencje picem na wode? Przeciez to co jest na nich prezentowane, jest pozniej do N włączane?

 

Też jestem ciekaw, czy nazwa encore ma jakies podloze, ale prosze tez zwrocic uwage ze 3 kanaly (kanaly SPI i National Geographic) sa jakos dziwnie w zdaniu oddzielone. Moze to tez jakas podpowiedz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox i Nonstop kino może być w N i na wyłączność SPI i N współpracują przy vod tez może być podobnie jak z comedy central. National Geographic ich ba na wyłączność cyfra plus ma, HBO też jest na wyłąndznośc, Filmbox i Nonstop kino nadają już ale nie ma nigdzie jeszcze je może są już zajęte przez N i cyfra plus i polsat nie mogą z drugiej strony polsat filmowy kanał dodał TV1000 dał może przez to że Filmbox nie mógł? Przyszłym tygodniu zobaczymy co będzie. Może też być kanały TCM 24h i Cartoon Network 24h, oraz superstacja to może być nowość na N. Kanał telewizji publicznej TVP Historia lub jak w styczniu pisano że mają być kanały Zone media zone reality, zone club, [zone horror]. Romantica i zone europa na wyłączność polsat ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiem Encore jest jedynie na Amerykańskim rynku na żadnym rynku poza Ameryką nie jest Amerykańskim rynku na żadnym rynku poza Ameryką nie jest do byłby pierwszy rynek poza Ameryką encore należy do starz do koncernu Liberty Media

 

Edycja pitter: popracuj nad swoimi wypowiedziami, ta bardziej po Polsku żeby było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja nowej generacji "n" swoim abonentom wkrótce wprowadzi do swojej oferty nowe usługi oraz nowe telewizyjne kanały. Na razie "n" zachęca internautów do dyskusji o przyszłości telewizji.

W środę, 16 maja 2007 roku w Warszawie, odbędzie się konferencja prasowa cyfrowej telewizji n. "Podczas tego spotkania zaprezentujemy nowe kanały i zupełnie innowacyjne usługi" - zapowiada n.

 

Na razie, na blogu można przeczytać, że na konferencji prasowej mają być zaprezentowane dwa nowe na polskim rynku kanały, które wzbogacą ofertę "n". Na pewno platforma pochwali się także swoimi dotychczasowymi osiągnięciami.

 

Konferencję będzie można oglądać na żywo w Internecie. A na razie każdy może zabrać udział w dyskusji o przyszłości telewizji. Autor najlepszego komentarza otrzyma nagrodę specjalną, którą będzie aktywacja nbox HTDV recorder i roczny abonament telewizji nowej generacji n.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w platformie N widziałbym u siebie pakiet sport,ale nawet nie dlatego,że ten pakiet jest super(brak ligi w nsport w hd),ale dlatego,że jak dla mnie w N jest najwłaśćiwszy i odpwoiada mi(choc jakby np.sportklub przegrala nastepny przetarg na bundeslige a nsport nie kupil zadnej ligi to zapewne nie bylby tak atrakcyjny albo zeby nsport stracilo cos ze swojej oferty).

Brak pakietu HD w N.

Albo też jeszcze lepiej by wprowadzili HBO HD/To by było i za powiedzmy 46 złoty(30zloty np.hbo hd) masz dobry sport i film i to w HD w N!

Ale wiadomo,że to jest mało możliwe bo wylacznosc hob jest wiaodmo gdzie,choc discovery tez jest tu i tam a w N dis. hd jest,ale i tak to malo mozliwe.

Co do tych kanałow to fajnie jakby był Animax a drugi to pewnie kanal,który mnie interesować nie będzie jakis malo ciekawy choc to by znaczylo malo rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...