Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie wydaje ze wykorzystaja te konferencje glownie do ch[beep]a sie iloscia abonentow i nagrodami jakie dostali i co osiagneli. przy okazji pojawi sie pare zapowiedzi kanalow i pewnie jakies nowosci w vodzie. a reszta "zapraszamy po wakacjach" czyli znajac n w okolicy listopada :)

 

Na stronie N potwierdzono informacje o 16 Maja nie podali godziny jeszcze.

A tutaj mozna uzyskac zaproszenie na konferencje http://itineovision.impartner.pl/konferencja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak ktos do tej chwili nie wziął platformy n to powinien sie wstrzymać do 16 maja bo moze bedzie cos ciekawszego (przynajmniej jezeli chodzi o nabycie dekodera)

 

P.S. Myslę ze po ustaleniu daty na 16 maja powinna nastapić zmiana ba Wielka Środa

 

Edycja Mr. Orbita: Teraz jest neutralnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom może nie będzie, bo na forum Przedstawiciele odkręcają sprawę tej usługi, mówiąc, że Multiroomem jest tylko antena, a usługi N nie planowało wprowadzać.

 

Myślę, że najbardziej zmieni się pakiet Dzieci (Nickleodon (czy jakoś tak :D) oraz kanał Anime). Do tego jeszcze coś tu wejdzie - coś rozrywkowego dla dzieci 7-12 lat (może HIGH SCORE HD - nowy program o grach).

Generalnie tu będzie najwięcej zmian moim zdaniem :D

 

Na zmiany w Hitach Filmowych nie liczyłbym, bo jak mówicie - nie ma jak tego zrobić. Może jakiś jeden kanał wejdzie, ale nie ściśle "filmowy z filmami" ;)

Dojdzie nowy pakiet Nonstop Kino + Filmbox, ale nie spodoba się to wielu jak ujrzą cene 16 zł za pakiet :D

 

W sporcie - Puchar Króla Hiszpanii i może retransmisje meczów piłkarskich od kanałów klubowych (np. Arsenal TV, ManU TV, Chelsea TV, Juve TV itp).

 

 

Ile abonentów ? SK napisał 100 tys. Ja myślę, że trochę więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są przecieki o multiroom, więc może coś o tym będzie. Ja liczę jeszcze na kanał filmowy. Dodadzą może FilmBox i dowiemy się może, że na jesień wystartuje NonStopKino HD. Chyba, że dodadzą NonStopKino a później zamienią go na HD. Ja liczę jeszcze na całodobowy TCM.

Dojdą jakieś usługi i może wymienią oprogramowanie w boxach. Poczekamy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant, a to są twoje przypuszczenia, czy może coś więcej? :twisted:

 

Takie wodze fantazji.

Po prostu zbierałem informacje co może być, a co nie, przeglądając i czytając fora. Takie realne propozycje padają, ja je tu zapisałem - pewnie coś z tego trafiłem.

Odautorsko dodałem retransmisje meczów za pomocą kanałów klubowych :)

 

Ale Multiroom czarno widzę - coś zaczynają kombinować, ale mam nadzieję, że się mylę.

Swoją drogą ciekawe ile ta przyjemność by kosztowała :P

 

A o tym, że mają trochę więcej niż 100 tys abonentów mówi mi matematyka :)

Wyszłoby, że w każdym punkcie podpisywane w tym roku są tylko 3 umowy na tydzień.

Myślę, że jest ciut więcej ;)

Tymbardziej, że do końca roku mieli prawie 50 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście możesz żałować, bo coś mi się wydaje, że będzie to konferencja ciekawsza nawet od tej z 22 września. Ja również dostałem zaproszenie, ale ja skorzystam z tej opcji. I spodziewałbym się kilku niespodzianek, oby tak bylo!

 

Dla tych, ktorzy natomiast nie wiedza: Konferencja o 12 w TV i na www - tak zrozumialem z zaproszenia - a dla tych co jada na zywo to jak sadze powinni przybyc wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurcze nie wiem dokładnie jak dojechać do tego Teatru Narodowego...

Musze zobaczyć dokładnie o której mam maturę, bo ja ok. 10 to zdążę jeszcze tam dojechać z godzinkę mi to zajmie a już będę w garniaku:)

 

Yhym o 12 będzie relacja TV być może w TVN24, ale tego już nie piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sądzę. Dojazd jest bardzo łatwy, szczególnie dla mnie, bo jest to niedaleko stacji metra Ratusz (nie pamietam czy szedlem 5 czy 10 minut). Budynek jest wyraźny, wejście drzwiami po prawej stronie (sadze, ze bedzie widac tam pare osob, generalnie poprzednio ustawione byly bannery, wiec jak trafisz na plac przed teatrem to juz nie powinno byc problemow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem dzisiaj zaproszenie na najbliższa konferencje N 16 maja!

Dostał jeszcze ktoś z Forumowiczów??

Jak zwykle kwiatek wszystko dostał tylko zawsze jakiś przypadek. Już nie chce mi sie kombinować i szukać rzeczy z innych for ale po raz kolejny potwierdzają się twoje bajki bo okazuje się, że jesteś młodszy.

I spodziewałbym się kilku niespodzianek, oby tak bylo!

W skrócie powiem jak to wygada. i tutaj powiem o tego typu konferencjach, prezentacjach. Przed wejściem dostajesz materiały prasowe idziesz na konferencje po której następuje bankiet i do domu. Nie licz na żadne promocje i tego typu rzeczy bo się przeliczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad85, źle mnie zrozumiałeś. Ja nawet na forum SatKuriera pisałem gdzieś, że już na takiej konferencji byłem i przynajmnie mniej więcej wiem jak to wygląda. Jeśli chodzi o niespodzianki to spodziewam się ich w treści konferencji, a nie na stopie wynagradzania uczestników konferencji. Choć N robi się coraz hojniesza [czy. konkurs na nazwę konferencji].

 

PS. Materiały o konferencji nie były 17 listopada podawane przed konferencją, a po niej, co chyba jest rzeczą dosyć logiczną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...