Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konferencję będzie można oglądać na żywo w Internecie. A na razie każdy może zabrać udział w dyskusji o przyszłości telewizji. Autor najlepszego komentarza otrzyma nagrodę specjalną, którą będzie aktywacja nbox HTDV recorder i roczny abonament telewizji nowej generacji n.

 

żródło:media2.pl

 

Gdzie można o tym pisać?? Tzn. dodawać komentarze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85, mail jest prawdziwy... Tylko w zmieniłem nr zaproszenia na ????

Na wszelki wypadek... A zresztą co taki ktos jak ty mnie obchodzi... Zaproszenie dostałem to dostałem, ty nie... Nie musze ci tego udowadniać

Tutaj mamy efekt twojego bajkopisarstwa. Ileż to już kitu wciskałeś. Ale mniejsza z tym. A co do mojego zaproszenia to nie mam bo mi ono nie potrzebne i nie wysłyłem zgłoszenia. To jest zwykła konferencja i nic więcej ja nie widzę w niej nić szczególnego czym można się podniecać. Powiedzą swoje, bankiet i tyle.

@mad85 parafazując słowa Kryszaka o Kwaśniewskim to gdziekolwiek Kwiatek nie pisze na forum i o jakiekolwiek platformie czy kanale to on to już wszysko ma i wszystko zna i trzeba przyjąc że już nasz Kwiatuszek chłopak z Warki jest taki a reszta tylko mu zazdrości i tyle w tej sprawie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i śmieszne są te Wasze interpretacje umów na wyłączność (w tym przypadku HBO w Cyfrze)... :D

Mylicie pewne rzeczy!

Jeśli HBO jest póki co na wyłączność, to bez względu na to, czy może nadawać dodatkowo w HD- nie pojawi się w ofercie konkurencyjnych platform...

Jakim cudem zwykła zmiana technologii nadawania sygnału telewizyjnego, miałaby obligować do zmiany "treści" kanału- czyli zmiany podmiotowości danego kanału? Czyniąc zeń nowy, osobny produkt?!

Toż to nie tylko prawnie jest nie możliwe, ale i na tzw. zdrowy rozsądek...

A te wszystkie teorie spiskowe (o HBO HD w "n", "cp"), które czytam od ładnych paru miesięcy -bez obrazy- przyprawiają mnie o mdłości... :?

pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czytaliście już informację satkuriera o konferencji? Przynosi ona zupełnie nowe i coraz ciekawsze informacje. Satkurier twierdzi, ze wśród usług chodzi m.in. o multiroom, a w ofercie pakietowej nastąpią zmiany - nowością będą pakiety Humor i Rozrywka oraz Muzyka Life. I powiem Wam, ze dla mnie to ciekawe rozwiazanie, pewien jestem ze w rozrywkowym pakiecie pojawi sie Comedy Central i jestem prawie pewien, ze bede abonentem tego pakietu. I jak myslicie, czy to koniec zmian w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób nie będą musieli podwyższać cen pakietów.

Stworzyli nowy pewnie za 10 zł i to im starczy.

Comedy Central walną do Humoru, więc w filmie będzie miejsce na nowy kanał.

Dowalą trochę muzycznych moim zdaniem i coś z rozrywki (zrobili pakiet z rozrywką, by nie dodawać kanałów do darmowego pakietu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają stworzyć pakiet rozrywkowy to muszą zapewne "rozwalić" STYLE, MODA, MUZYKA - i do tego pakietu mogą wejść TVN style, Fashion, Gra może T&L no i zapowiadane Zone Club i Zone Reality jak ulał pasowałby do takiego pakietu, no i wiadomo że jeszcze ComedyC.

Tylko pytanie ile taki pakiet może kosztować?

 

A pakiet muzyka...to chyba paczka MTV, bo N ma dobre układy z Viacomem od MTV.

 

W hitach filmowych CC zastąpi jeden kanał ze stajni SPI, a drugi będzie dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze mogą dogadać się z Grekami :)
Niby na jaki temat Marka i "Firma " została w całości wykupiona przez C+ a ponieważ C+ nie był obecny w Grecji to funkcjonuje pod starą marką tak jakby np.nasze PEKO SA. miało kupować za granicą oddziału pod tą marką.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy jak Menagerowie od N...

...Jeśli powstanie rzeczewiście pakiet "humor rozrywka" to obecność TVP Kultura i TVN Linuga w pakiecie z dokumentalnymi staje pod znakiem zapytania - może wymienią go na T&L i TVP Historia.

 

Wtedy faktycznie oferta N stanie się atrakcyjniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofał się z Europy i nadaje tylko w Ameryce. I tak mało kto go pamięta i znał. Dlatego może on będzie jedną z nowości. I to po polsku.

 

W komentarzach na stronie SK czytałem niezłą głupotę:

 

Jednym z nowych programów na n będzie POLSAT!

 

Wiem to od kogoś zaufanego kto pracuje w Polsacie. Podobno ITI groziło podniesieniem opłaty za TVN24 jaką musi płacić im Polsat, jeżeli nie udostępnią go do n. Pozostałych programów Polsatu, ITI nie chciało kupić.

 

Wygląda na to, że bardzo liczne głosy wielu abonentów n, którym tego programu brakowało odniosły skutek.

 

Chyba trzeba być mocno pijanym żeby coś takiego napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...