Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To napewno pokazna dawka pilki na wylacznosc. Dziwie sie kierownictwu bo ich glownym rywalem powinien byc CP powinni stworzyc takze podobny pakiet familijny w podobnej cenie. Bo aktualnie najwiecej z platform dostaje sie w pakiecie familijnym bo nikt za 29zl niema takiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ile kosztuje familijny z relaks mix dla nowych abonentow bo powoli chyba bede sie przymierzal do modulu CP i wlasnie tych dwoch pakietow, jako dodatku do C+.

Zalezy mi na kanalach, ktorych C+ niestety nie ma ochoty dolaczyc do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zaledwie preludium do nowości z odrobiną tajemniczości. :wink:

Coś mnie łamnie w pznokciach, że będzie nowa promocja. :roll: Dekoder z aktywacją 50 zł i ten z twardzielem 200 zł :?: . Ciekawe. :?:

 

Dobrze by było. MAm zamiar kupić drugiego boksa, a to zawsze o połowę taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten teledom to coś podobnego do aplikacji portal na CP tez była możliwość założenia konta w banku, e-maila, program tv, pogoda gry itp. dawniej było coś na wzór kupie sprzedam. Szkoda, ze CP ten projekt nie wypalił może n-ce się uda

 

 

A dlaczego nie wypalił :?: może mi to ktoś przybliżyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten teledom to coś podobnego do aplikacji portal na CP tez była możliwość założenia konta w banku, e-maila, program tv, pogoda gry itp. dawniej było coś na wzór kupie sprzedam.

Tele.DOM to także możliwość załatwienia niektórych spraw urzędowych, rezerwacji biletów oraz VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba jedna z wiekszych informacji na kwietniowej konferencji bedzie osiagniecie 100 tys abonentow. Pisala o tym wczorajsza gazeta prawna w artykule o cyfrowych kablowkach oto cytat:

 

Ich wprowadzenie to dla kablówek konieczność, bo przegrywają rywalizację o klientów z platformami cyfrowymi. Cyfrowy Polsat przekroczył już milion klientów, zbliża się do niego Cyfra+, a najmłodsza na rynku platforma n, należąca do Grupy ITI ma ogłosić niebawem zdobycie 100 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...