Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie kanały jakie oni dodają to absolutny wielki szajs,

animax,polsat,nonstopkino hd liczyłem na coś z tych filmów(hbo hd to były marzenia,ale tam to juz mniej wazne) i co mamy?sam syf i zamiast animaxu dali jakieś kanały dla 2 latków(czemu aż 2,wystarczyloby 1),a te 2 pzoosstałe kanały dno,

vod sie poprawia,troche funkcji nbox zwieksza jedyny plus ale maly,

a jak ten nowy vod ma wygladac ktos wie z tej wytwornie universal i wogole caly vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usmiałem się gdy usłyszałem jak chwala sie ilością zwrotów dekoderów po pół roku.Sa poprostu najlepsi na swiecie , lepsi nawet od Sky Poczekajmy az zaczną się kończyc umowy abonamentowe podpisane bodajże na 14 miesiecy. Zobaczmy ile wtedy ludzi zrezygnuje. !!!!!!!

 

Caly czas twierdze ,ye n-ka to wielki pic !

 

Dodatkowo zauważcie ,że program Owsiaka dodają do chyba najgorzej sprzedawanego pakietu style moda muzyka. Myśle ,że ten pakiet słabo się sprzedaje i chcą go rozbudować. Nie wiadomo jakie klienci kupują pakiety bo tym się nie chwalą , ale odnoszę wrażenie ,że w wiekszości nie wykupują maksymalnej oferty . biorąc pod uwagę,że Cinemax jest teraz za free to blizko 100 zl za cala oferte n_ki to drogo.

 

Edycja Mr. Orbita: Posty połączone - regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podłączenie n-boxa do internetu to myslę,że kabel jest zbędny bo z tyłu jest wejście usb i jak sądzę wystarczy karta WiFi usb za 50 zł z Allegro i wszystko będzie chodzić. Oczywiście tym ,którzy mają w domu internet i ruter .

Ale czy tak będzie to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N po prostu chce trafić w niszę. A Wy tego nie rozumiecie. Jerzy Owsiak jest bardzo popularny wśród pewnych grup, więc pewnie do tych ludzi ta oferta jest skierowana. N opiera się o sprawdzone formaty. Dlatego nie rozumiem Waszych narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, zę się wszyscy rzucili na biednego Owsiaka jakby im dzieci wymordował czy coś. :lol:

Po co? Czemu? Na co? Widocznie ktoś w N zauważył, że młodzieży nie przepadającej za Crazy Frogiem i "Jaaazzzzdaaaa!!!!!!" nie oferuje się już nic z telewizji. Owsiak cos nie coś w życiu zrobił, nakręcił, zorganizował( nie mam na mysli tylko WOŚP) więc archiwum z taśmami ma pewnie pełne. Wystaruje OTV to się obczai co i jak.

 

Nie. Nikt się nie rzucił na Owsiaka. Dobrze, że są tacy ludzie jak On, którzy robią tyle dobrego dla chorych dzieci.

 

Ale czy to znaczy, że musi mieć swój kanał telewizyjny, na którym nic nie będzie ? Jeśli chcieli już puszczać jego muzykę, to niech to zrobią w... nRadiu!

A WOŚP to może nawet na TVNach (zwykłym i 24) lecieć ten jeden dzień na rok i nie trzeba walić nowego kanału.

Jego akcje, programy ? Proszę bardzo - nTalk i rozmawiajmy tam o pierwszej pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podłączenie n-boxa do internetu to myslę,że kabel jest zbędny bo z tyłu jest wejście usb i jak sądzę wystarczy karta WiFi usb za 50 zł z Allegro i wszystko będzie chodzić. Oczywiście tym ,którzy mają w domu internet i ruter .

Ale czy tak będzie to się okaże.

Nie. Po 1 USB nie będzie aktywne, Po 2 wcale USB nawet jeśli byłoby aktywne a nie jest nie musi obsługiwać adapterów Wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podłączenie n-boxa do internetu to myslę,że kabel jest zbędny bo z tyłu jest wejście usb i jak sądzę wystarczy karta WiFi usb za 50 zł z Allegro i wszystko będzie chodzić. Oczywiście tym ,którzy mają w domu internet i ruter .

Ale czy tak będzie to się okaże.

Nie. Po 1 USB nie będzie aktywne, Po 2 wcale USB nawet jeśli byłoby aktywne a nie jest nie musi obsługiwać adapterów Wifi.

 

 

Rozumiem. To tym gorzej dla tego internetowego pomysłu n. Chyba ,że jest sposób na bezkablowe przekazanie sygnału.

 

 

Natomiast zgadzam sie ,ze tvn szuka niszowych kanałów i tu chce robic pieniądze . Bo wie ,że tylko tu może szukac klientów, oferują niekonwencjonalne usługi. Trudno jej konkurowac np z cyfrą ,która ma obstawione największe kanały filmowe.

No cóż może rzeczywiście w tym szaleństwie jest metoda. To w końcu ich pieniądze niech próbują. Czas pokaże co na to abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... są gusta i guściki... aby nie było mam CP ale już mi sie skonczyła umowa i tak sie zastanawiam i przyglądam co sie dzieje na tym platformianym rynku...

 

CP przekłada HD na wrzesień, nie ma tunerów a mieli zaczynac lada moment...

C+ obietnice i badziewne tunery...

 

a N'ka...??

 

Wiec... duzy plus za oprogramowanie... Jesli chodzi o kanały. Popatrzcie... Zabrali sie za pakiet SPORT i już jakoś wygląda... teraz zabrali sie za pakiet dla dzieci (a kto ogląda wiecej tv jak dzieciaki...?) też już bedzie wyglądał jak nalezy. Brak disney'a jest faktem ale to co zobaczyłem dziś może byc naprawde dobrą opcją. Filmy - no tu dla abo bez recordera lipa to fakt ale paytrząc że pakiet kosztuje tylko 16 zł i tak nie jest źle ( same AXN'y w Cyfrze kosztują 8zł - a wiedza wszyscy że HBO i C+ razem to potęga wiec jakos to trzeba było obejść). I tu jest odpowiedź VOD - jedyne wyjście na dobry film a myśle że nie weszło SPI ze swoimi kanałami bo dla mnie tam tez leci lipa - nic ciekawego do tego fatalna jakość (testy leciały ponoc w fatalnym przekazie równym VHS). [beep]a cie wie ile chcieli za swoje kanały, może lepiej była podpisac umowe na PICTURE BOX'a i cos pokazać jak marnote i VHS. A ja usłyszałem że będzie nowy Bond we wrześniu... no cóż napewno nie za darmo a napewano szybciej jak w HBO i C+. Osobiście czekam teraz na oferte i cene do lipca jak będzie dobra wypadam na rok z CP i dam szanse N'ce...

 

A Owsiak wszyscy sie z niego nabijają a jeszcze kanał nie wystartował... Myśle że to bedzie rarytas dla fanów rocka. Dla mnie to wielki człowiek dobrze nakręca ludzi i dużo robi dla fanów tego rodzaju muzyki - tu jego plus... Wspomniał że są materiały w HD a kto z rock maniack'ów nie chciał by zobaczyc koncertu w HD...

 

To jest tylko moje zdanie... każdy ma swoje widzimisie... ja także sie zawiodłem (każdy by chciał co innego a nie każdemu da sie dogodzić) ale patrząc na reszte platform rozwijają sie najszybciej... BEZ WĄTPIENIA !! (6 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem był internet w Polsacie i jakoś wielce upadł. Wiec ktoś chce mieć powtórkę z rozrywki czy jak?? A swoją droga przy dzisiejszych standardach stron HTML, flash, Java bardzo ciężko jest zrobić przeglądarkę która to obsłuży (a często strony nie trzymają sie standardów) i do tego jeszcze żeby chodzi na dekoderze. Ciemno to widzę.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem był internet w Polsacie i jakoś wielce upadł. Wiec ktoś chce mieć powtórkę z rozrywki czy jak?? A swoją droga przy dzisiejszych standardach stron HTML, flash, Java bardzo ciężko jest zrobić przeglądarkę która to obsłuży (a często strony nie trzymają sie standardów) i do tego jeszcze żeby chodzi na dekoderze. Ciemno to widzę.

 

Don_Mag

Bo widziesz te dekodery polsatu to miały moc obliczeniowa dzisiejszych telefonów komórkowych rozdawanych za 1zł. nBox ma " trochę " lepsze komponenty w środku. Skoro potrafi dekodować filmy HD w MPEG4 AVC z dysku to i z internetem sobie poradzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wydajność to jedno a zgodność z wszelakimi formatami to drugie. Ostatnio bawiłem się PS3 i tam można podłączyć konsole do internetu przez ethernet albo Wi-Fi. Działa fakt działa ale komfort użytkowania już nie jest taką rewelacyjną. Już nie wspominając o cenie i o grupie docelowej, także wydajności - procesor 9 rdzeniowy (jedno i drugie i trzecie diametralnie większe od nBox-a).

 

Radyjka pewnie odpala (mały problem raczej) ale zgodność ze wszystkimi standardami web to jest myślę nie to przeskoczenia.

 

Don_Mag

 

Ps. a Filmy na HDD są zapisane w AVCHD?? Jeśli tak to standard promowany przez sony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nBox nie będzie miał pełnego dostępu do internetu - wbudowana przeglądarka obsługuje jedynie portale przygotowywane specjalnie pod nBoxa - na początku będą dwa: TVN24.pl i nSport. Później pojawią się inne, ale nie będzie można wchodzić na inne strony internetowe (nawet p. Sojka mówił, że po prostu na ekranie TV wyglądają nienajlepiej, w związku z czym tworzone będą własne serwisy).

 

Pierwsza myśl u mnie: wygląda to jak serwisy interaktywne w Cyfrze, czy CP, tylko zamiast satelity potrzeba internetu do ich odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych kanałów co nka zaprezentowała na dzisiejszej konferencji to najbardziej zainteresował mnie kanał Da vinci(nazwa robocza).Ciekawy kanał się zapowiada,mimo,że nigdy nie lubiłem przedmiotów ścisłych to z przyjemnością bym taki kanał oglądał,ale muszą starać się mówić zrozumiale,tak aby właściwie każdy mógł zrozumieć o co chodzi,tak na chłopski rozum.Ale zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w praniu.

Może OTV nie będzie takim złym kanałem??

tutaj liczę,że będą puszczać także jakieś teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl u mnie: wygląda to jak serwisy interaktywne w Cyfrze, czy CP, tylko zamiast satelity potrzeba internetu do ich odpalenia.

Nie zapominajmy, że przy okazji jest wtedy dostępny kanał zwrotny więc możliwości "interaktywne" są o wiele większe i zapewne N z nich skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na chłodno :P :

 

Ten VOD jeśli byłby tak dobry jak mówili na konferencji, to jest to poważna alternatywa dla HBO i C+ Film. Niestety będzie pewnie dużo droższa (tym bardziej, że trzeba mieć Recordera).

 

Zmiany w nBoxach - bardzo dobre.

Radio i ten cały Internet - ja to traktuję jako bajer (dla mnie zbędny).

Ciekawe ile te gwiazdy dostają kasy za użyczenie nazwy (bo nie oszukujmy się - ich praca będzie pewnie bliska 0 poza ułożeniem ramówki, która będzie się powtarzać). Poza tym jestem ciekaw ile osób będzie tego radia słuchało...

 

Co do kanałów - gdyby doszło z 5-6 innych nikt by się nie czepiał tego co dodali. Generalnie konferencja szła tak jak przypuszczałem - dodawanie kanałów pakietami (czyli najpierw Style, potem Dzieci...). Niestety zabrakło dalszego ciągu. Tak jakby się coś urwało.

Nie, nie mówmy tutaj o nierealnych NG czy HBO (przynajmniej dziś). Ale zabrakło kanałów, które były do wzięcia np. FoxLife oraz czegokolwiek co padło na blogu ("W internecie już cała lista życzeń: Filmbox, Nonstop, National Geographic HD. A może History Channel HD, może HBO HD, może Encore").

Poza tym najgorsze jest to, że te zmiany są od września... A mamy maj.

 

Kolejnym minusem jest to, że nie było nic o prawach transmisyjnych Nsportu, co sprawiło, że bardzo się zawiodłem.

 

Jest pewien niedosyt. Konferencja nie poszła tak jak myślałem.

Kolejne spotkanie dopiero na jesień (przypomnę, że jesień kończy się pod koniec grudnia).

Coś krążą słuchy (znowu plotki ? :P ) że ma być jeszcze krótka konferencja dla posiadaczy Recordera. Ile w tym prawdy to nie wiem... Ale już nie liczę na jakiekolwiek rewelacje.

 

Szkoda, bo już wiemy, że przez 4-5 miesięcy ramówki pakietów się nie zmienią (dodają kanały tylko na konferencjach - poza SK(konferencja prasowa)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przekopiuje swoj tekst, ktory okazjonalnie napisałem dla tvnfakty.pl - takie moje podsumowanie

W Teatrze Narodowym miała dziś miejsce kolejna konferencja telewizji nowej generacji N. O czym poinformowano? We wrześniu w ofercie pojawi się 5 nowych produkcji. Jeden z nich jest bardzo zaskakujący - to o.tv, a szerzej OwsiakTV. Inne to KidsCo, DaVinci, kanał religijny oraz nTalk.

 

Konferencję rozpoczęto od prezentacji wyników sprzedaży. Do godziny 12:03 16 maja podpisano dokładnie 142 253 umów. W ciągu kilkuminutowej prezentacji, co mogliśmy naocznie sprawdzić, przybyło kolejnych 9 abonentów. "Dla nas oznacza to jedno - jesteśmy liczącym się graczem i nic tego nie zmieni. Utrzymując taki poziom sprzedaży w przyszłym roku przekroczymy liczbę 500 000 abonentów - co jest ewenementem na polskim rynku platform. Żaden z naszych konkurentów nie osiągnął takiego wyniku w pierwszych miesiącach swojej działalności" - tak Maciej Sojka, prezes N reagował na przedstawione wyniki. Do końca roku planowana jest sprzedaż na poziomie 300 000 umów. "Nie zatrzymujemy się, idziemy do przodu dużymi krokami" - dodawał komentując poczynania N do tej pory.

Na konferencji zaprezentowano nowy design dekoderów i ich nowe funkcje. Abonenci już wkrótce dostaną przeglądarkę internetową (HTML Xion, oparta na mhp), usługę nradio oraz nową wersję EPG. Jego nowa wersja będzie potrafiła wyszukać program lub film emitowany w wybranej przez użytkownika porze dnia określając tylko jego gatunek. Pojawią się rekomendacje konkretnych nadawanych w N programów. Jeśli chodzi o użycie HTML Xion to na początek oferta N zostanie poszerzona o serwisy TVN24 oraz Nsport. Kolejne serwisy zostaną zaserwowane podczas odrębnej konferencji.Należy przy tym poinformować, że serwis TVN24 będzie dostępny także przez satelitę. Serwis Nsportu będzie dostępny dopiero po podłączeniu nboxa do źródła Internetu. Wynika to z ograniczonej pojemności na satelicie. Kazda nowa informacja w serwisie będzie sygnalizowana w pasku na ekranie telewizora. Wśród innych nowości w oprogramowaniu należy wyróżnić sortowanie kanałów na liście użytkownika, szybkie dodawanie kanału do listy. Pojawić ma się akustyczna sygnalizacja, której zadaniem będzie ułatwienie ustawiania anteny - to ciekawe ułatwienie, często antenę trzeba ustawiać w 2 osoby, to usprawnienie być może to zmieni.

 

Upgrade oprogramowania nastąpi dla nbox HDTV 1 czerwcem dla nbox HDTV recorder będzie to miało miejsce pod koniec lipca. Wynika to z faktu, że użytkownicy tego dekodera uzyskają dostęp do nowych funkcji. Będzie możliwe manualne zaprogramowanie nagrywania, buforu (obecnie stała wartość 10 minut przed i po programie). Będzie można zaprogramować audycję cykliczną. Te usprawnienia to efekt propozycji, jakie abonenci prezentowali na forum N, z którego dziennie korzysta ok. 4200 użytkowników.

 

Kolejną usługą opartą o dostęp do Internetu jest NRadio. Co ciekawe, współtwórcami NRadia są gwiazdy świata muzyki. Zaproszenie do współpracy przyjęli Beata Kozidrak, Kayah, Muniek Staszczyk oraz Nigel Kennedy i Leszek Możdżer. nRadio będzie grać 24 godziny na dobę, a startuje wraz z aktualizacjami dekoderów. "Nadszedł czas nowej formuły radiowej" - tak o projekcie mówi jego szef, Grzegorz Brzozowicz Jak będą wyglądać kanały nRadia?

 

nRadio Beaty Kozidrak - "W moim radiu będziecie mogli posłuchać utworów, które budowały moją muzyczną wrażliwość i które wciąż mnie inspirują. Usłyszycie również najnowsze produkcje, które mają szanse stać się kultowymi" - tłumaczy artystka. Usłyszymy tu królową soulu Arethę Franklin, Tinę Turner, ale też Lambrettę, Steely Dan czy Pink i Justina Timberlake'a.

 

nRadio Leszka Możdżera - "Dla mnie jako muzyka jazzowego, idea stworzenia stacji dla fanów Miles'a Davisa czy Keitha Jarretta już sama w sobie jest świetnym pomysłem. Cieszę się, że moja stacja będzie pewnego rodzaju biblioteką, z której młodzi, ale nie tylko oni, będa mogli czerpać wiedzę muzyczną" - tak o swoim radiu mówi Leszek Możdżer.

 

nRadio Kayah - "Kiedy zaproponowano mi udział w projekcie nRadia pomyślałam, że daje mi on możliwość jeszcze większego kontaktu z moimi fanami. Teraz będą mogli poznać mnie z zupełnie innej strony, a ja będę mogła podzielić się z nimi tym, co dla mnie najcenniejsze - czyli muzyką, która w pewnym sensie mnie stworzyła" - to opinia Kayah. Co znajdzie się w nRadiu Kayah? To gratka dla starszych i młodszych fanów polskiej muzyki - twierdzi N. Usłyszymy Ewę Demarczyk, Marka Grechutę, Krystynę Prońko czy Grażynę Łobaszewską. Obok nich Irena Santor, Perfect czy Lombard. Ale będzie tu też miejsce dla Zakopower, Bisquit czy Smolika.

 

nRadio Muniek - "Nie pytajcie mnie, jakiego gatunku jest muzyka, która dla Was wybrałem. Po prostu włączcie radio" - tak o swoim radiu mówi Muniek Staszczyk. Tutaj usłyszymy mieszankę Franka Sinatry, Blondie, Black Sabbath i np. Johnniego Cash'a.

 

nRadio Nigel Kennedy - "Projekt radia zaciekawił mnie od razu - zawsze bardzo chętnie gram dla polskiej publiczności, która zawsze jest fantastyczna. A teraz mam okazję podzielić się z nią moją ulubioną muzyką" - zachwala swoją stację Nigel Kennedy. N zapowiada, że będzie to stacja dla smakoszy wyszukanego dźwięku, doskonałych aranżacji i improwizacji. Trochę jazzu, soulu, progresywnego rocka i oczywiście klasyki w wykonaniu najlepszych instrumentalistów.

 

We wrześniu w ofercie N pojawi się również 5 nowych stacji telewizyjnych. Jakie to stacje? Zapowiedziano O.TV, Da Vinci, KidsCo, nTalk oraz kanał religijny.

 

O.TV (Owsiak.TV) - to kanał skierowany do ludzi w wieku 16-22 lata. To właśnie ta młodzież bierze udział w WOŚP oraz przyjeżdża na przystanki Woodstock. "Mogliśmy dokładnie poznać naszych odbiorców, kiedy podczas Przystanku Woodstock studenci z Uniwersytetu Warszawskiego i innych polskich uczelni, prowadzili badania socjologiczne. Otóż są to studenci i uczniowie szkół średnich. Ludzie, dla których ważna jest przyjaźń, nauka, pomaganie innym, dla których istotne jest to, co się wokół nich dzieje, dla których świat jest ciekawy, a oni sami są chętni do poznawania życia i podejmowania różnych wyzwań. Bardzo wyraźnie potrafią oddzielić rzeczy dobre od rzeczy złych, umieją otwarcie mówić o swoich kłopotach, bolączkach, ale chcą być daleko od polityki, choć z drugiej strony - bardzo wnikliwie oceniają to, co się wokół nich dzieje, a co ma z polityką dużo wspólnego" - mówi Jurek Owsiak, szef O.TV. O.TV będzie stacją muzyczno-rozrywką skierowaną do młodzieży. Usłyszymy tam m.in. utworzy polskich zespołów takich jak T.Love, Raz Dwa Trzy czy Hey.

 

nTalk - to nazwa kodowa kanału prezentującego światowy przekrój programów talk show. Zobaczymy tu znaną Oprah Winfrey, Rachael Ray, Dr. Phila McGrawa oraz polskie gwiazdy - Ewę Drzyzgę czy Szymona Majewskiego. nTalk planuje także polskie programy, emitowane początkowo w weekendowe poranki i popołudnia. "Żywa rozmowa, prowadzona na antenie jest gatunkiem telewizyjnym, bez którego nie może obejść się żadna licząca się stacja telewizyjna. Telewizja nowej generacji n proponuje rzecz wyjątkową: przez szesnaście godzin na dobę będzie emitować najlepsze talk show telewizji światowych i polskich" - tak swój kanał zachwala jego szefowa, Katarzyna Janowska.

 

KidsCo - to natomiast poszerzenie pakietu dziecięcego. Jest to adresowany do dzieci w wieku 3-7 lat kanał oferujący programy bez przemocy i reklam. W ofercie pojawią bajki znane z m.in konkurencyjnych ZigZapa i MiniMini, tzn. "Olinka Okrąglinka", "Sabrinę, nastoletną czarownicę", "Dennisa rozrabiakę" czy "Inspektora Gadgeta". Oferta kanału będzie oparta na wytwórniach TV Loonland oraz Entertainment Rights.

 

DaVinci - to kanał, który przez wielu był oczekiwany. To takie "małe Discovery", kanał adresowany do dzieci, młodzieży, ale także dla dorosłych. Szczególny nacisk zostanie położony na fizykę, chemię, matematykę, historię oraz geografię. "Mimo, że jesteśmy telewizją komercyjną to nie zapominamy o misji jaką powinny spełniać media - oprócz rozrywki chcemy dostarczać naszym widzom atrakcyjnie „podaną” wiedzę. W ostatnich latach, w polskich mediach, programy edukacyjne zostały zepchnięte na margines lub wręcz znikły z ramówek. Chcemy, aby ten kanał wypełnił ową lukę" - tak projekt kanału zachwala Maciej Sojka, Prezes telewizji n.

 

Oprócz tego wystartuje również stacja religijna, prowadzona przez ks. Kazimierza Sowę i Szymona Hołownię. Przy okazji warto wspomnieć, że nie jest wykluczone, że kolejną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zobaczymy już w TVN.

 

Wiele zmieni się również w zakresie usługi Video On Demand. Po pierwsze, w lipcu zostanie włączona oferta o nazwie PictrueBox, przygotowywana przez wytwórnię NBC Universal - co ciekawe ta firma kapitałowo związana jest z Cyfrą+. PictureBox umożliwi dostęp do współczesnych filmów fabularnych oraz obrazów z biblioteki, m.in.: wytwórni NBC Universal. Polska jest drugim krajem wprowadzającym PictureBox po Wielkiej Brytanii, gdzie usługa miała swoją premierę w grudniu 2006 r. na TOP UP TV’s Anytime. W ramach miesięcznej opłaty, polscy abonenci usługi PictureBox będą mogli oglądać filmy fabularne dostarczane i przechowywane na twardym dysku wbudowanym w nbox HDTV recorder. Filmoteka będzie stale odświeżana, a nowe tytuły będą się pojawiały co tydzień, co gwarantuje klientom n stały dostęp do bogatego zbioru filmów w dowolnie wybranym czasie. Usługa PictureBox wystartuje z ofertą szesnastu filmów fabularnych dostępnych dla abonenta w każdej chwili, z których wiele będzie emitowanych przed ich polską premierą telewizyjną. Wśród filmów w PictureBox znajdą się między innymi „Krucjata Bourne’a”, „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”, „Tłumaczka”, „Ray”, „Nadchodzi Polly”, „King Kong” i „Van Helsing”. N zapowiada, że zmiany dotkną także obecnej oferty VOD. Nowe filmy będą pojawić się dużo wcześniej, tuż po premierze kinowej, a 3 miesiące przed takimi kanałami jak Canal+ czy HBO. To daje N pole do stworzenia oferty Premium jeszcze szybszej niż tej dostępnej obecnie w Cyfrze+. Do odbioru tej usługi potrzebny jest oczywiście nbox HDTV recorder.

 

A jaki jest moj komentarz? TO co w ofercie się pojawi nie jest złe. To krok w dobrym kierunku - specjalizacji. Pytanie tylko - ile jeszcze pomysłów trzymaja po kieszeniach. Mam nadzieje, ze sporo i ze te kanaly ktore sie jesienia pokaza to nie sa jedyne nowosci a jakies preludium - po prostu pewniaki, ktore dzis mogly byc zaprezentowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...