Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to TV Trwam, a konkretniej fundacja Lux Veritatis nie spełniła wymogów formalnych dot. przetargu. Taka przynajmniej była o ile pamiętam argumentacja KRRiT odrzucająca TV Trwam z konkursu. Czy było wysłane ze strony KRRiT odpowiednie pismo ponaglające dosłanie wymaganych dokumentów nie wiem. Obecnie wiedzą że wszelkie względy formalne zostaną przez nadawcę utrzymane i formalnie będzie wszystko w porządku więc bronią się jak mogą by ich nie dopuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolennicy po nie maja co robić, tylko wysyłać listy z pogróżkami. Poglądach sobie zdjęcia z marszow Trwam i to mnie utwierdza w przekonaniu ze to jednak był list od zwolenników pana Tadeusza Rydzyka

Co to jest to "marszow" ? A ja oglądając tą super ofertę NTC utwierdzam się w przekonaniu że to wdzięczny widz pisał te listy w podziękowaniu za tak świetne kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z marszów, nie wiesz co to jest marsz?

A tak w ogóle to część kanałów w NTC to porażka, jeśli dojdzie TV Trwam to będzie kolejny beznadziejny kanał

 

Zawsze możesz skorzystać z oferty telewizji kablowej lub platform satelitarnych.... tam masz mniej tego "badziewia" skoro tak to nazywasz. Na tym polega demokracja by każdy głos czy to prawicowy, lewicowy czy też inne miały prawo nadawać. Póki co tylko zwolennicy disco polo na tej całej cyfryzacji zyskali.... co jest śmieszne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to z tego co wiem to TV Trwam ma w koncesji zapisany charakter edukacyjno-poradnikowy i religijny, a nie społeczno-religijny (jak się powszechnie sądzi, z resztą ja od takiego określenia zakresu nadawania programu także nie mogę się odzwyczaić, na co mi już zwracał uwagę @Wiking), więc KRRiT może (ale nie musi) się o to czepiać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Wszyscy są źli, niedobrzy, układ!!!!!

Także w tym przypadku proponowałbym się zapoznać z branżową literaturą, bo Nasz Dziennik wprowadza Was w błąd :D

Ale może, jak TV Trwam wygra w konkursie KRRiT, to może tez znajdzie jakiegoś inwestora. Kto wie... wiara czyni cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy twierdzą, że w programach publicystycznych i informacyjnych TV Trwam jedynie wychwala się PiS, a krytykuje rząd zapraszam do obejrzenia wspomnianych programów. Dziennikarze TV Trwam są do przekazywanych informacji nastawieni neutralnie, po prostu je przekazują. To, że być może w informacjach politycznych (które jednak są tylko częścią z informacji) przeważają nieprzychylne dla rządu może wynikać z tego, że TV Trwam skupia się na ważnych problemach, np. gospodarczych, a inne stacje często skupiają się na tematach mających im nabić oglądalność, typu matka Madzi, czy "krakbomber".

 

Tak, TV Trwam można oglądać za pomocą internetu - jest nawet link na stronie stacji. Niestety wszystkie programy są spłaszczone do 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy twierdzą, że w programach publicystycznych i informacyjnych TV Trwam jedynie wychwala się PiS, a krytykuje rząd zapraszam do obejrzenia wspomnianych programów. Dziennikarze TV Trwam są do przekazywanych informacji nastawieni neutralnie, po prostu je przekazują. To, że być może w informacjach politycznych (które jednak są tylko częścią z informacji) przeważają nieprzychylne dla rządu może wynikać z tego, że TV Trwam skupia się na ważnych problemach, np. gospodarczych, a inne stacje często skupiają się na tematach mających im nabić oglądalność, typu matka Madzi, czy "krakbomber".

Doborem informacji manipuluje się przede wszystkim. A wybór taki a nie inny ma jakiś cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 - przejrzyj na oczy. Możemy się przekrzykiwać, że tu tak jest a tu tak. TV Trwam i Radio Maryja lansuje pewne poglądy polityczne i to jest fakt. Dopóki lansowane poglądy dotyczą aborcji, eutanazji itp. to rozumiem bo Kościół w pewnych sprawach ma swoje poglądy. Ale pewne rzeczy są niedopuszczalne. Nie wolno wykorzystywać wiary do lansowania swoich poglądów. Ale to ma teraz wzięcie. Na takich poglądach można zarobić o czym świadczy rozwój prasy jednej opcji. Z biznesowego punktu widzenia jest to bardzo ok - popieram. Ale nie wycierajmy imieniem Maryi butów. Bardzo mi to przeszkadza, bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz kto wykorzystuje wiarę do lansowania swoich poglądów? Najwięcej ci co na nią plują. Z tego zyją i z tego mają immunitety i to jest ich jedyny program.

Trudno żeby ci co naprawdę są wierzący przechodzili obojętnie obok niegodziwości jakie się dzieją. I co, nie mogą powołać się na swoją wiarę? Bo jakiś fałszywy przyjaciel Kościoła uważa to za niestosowne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy twierdzą, że w programach publicystycznych i informacyjnych TV Trwam jedynie wychwala się PiS, a krytykuje rząd zapraszam do obejrzenia wspomnianych programów. Dziennikarze TV Trwam są do przekazywanych informacji nastawieni neutralnie, po prostu je przekazują. To, że być może w informacjach politycznych (które jednak są tylko częścią z informacji) przeważają nieprzychylne dla rządu może wynikać z tego, że TV Trwam skupia się na ważnych problemach, np. gospodarczych, a inne stacje często skupiają się na tematach mających im nabić oglądalność, typu matka Madzi, czy "krakbomber".

 

Tak, TV Trwam można oglądać za pomocą internetu - jest nawet link na stronie stacji. Niestety wszystkie programy są spłaszczone do 4:3.

 

Tu się w tej kwestii zgodzę. Dzisiaj u nas na Mszy ksiądz stwierdził, że dla TV Trwam należy się miejsce w DVB-T, ponieważ... przekazuje prawdę lepiej, niż TVP, TVN i Polsat razem wzięte. :) Tak więc już lepiej dać TV Trwam do DVB-T i niech będzie spokój dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby ci co naprawdę są wierzący przechodzili obojętnie obok niegodziwości jakie się dzieją. I co, nie mogą powołać się na swoją wiarę? Bo jakiś fałszywy przyjaciel Kościoła uważa to za niestosowne?

Ten fałszywy przyjaciel Kościoła to niby ja? Sprecyzuj bo nie do końca rozumiem...

Dzisiaj u nas na Mszy ksiądz stwierdził, że dla TV Trwam należy się miejsce w DVB-T, ponieważ... przekazuje prawdę lepiej, niż TVP, TVN i Polsat razem wzięte. :) Tak więc już lepiej dać TV Trwam do DVB-T i niech będzie spokój dla wszystkich.

Co Twój ksiądz rozumie przez prawdę? Nie ma obiektywnych mediów bo każde medium tworzą ludzie z poglądami. Szkoda tylko, że Ci "prawdziwi" katolicy zapominają o takich chrześcijańskich postawach jak tolerancja i szacunek dla innych poglądów.

 

TV Trwam w DVB-T? Jak widać jest duże zapotrzebowanie na ten kanał więc powinien być. Niech ludzie oglądają to co chcą oglądać a nie to co zdecydują urzędasy. Nie zgadzam się z polityką TV Trwam co nie znaczy, że mam ją niszczyć. Z resztą konkurs był ustawiony ewidentnie pod TV Trwam co kiedyś nawet jednoznacznie stwierdził jeden z członków KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...