Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje to na tej mapie to jest Bydgoszcz.

Eeee, nie bądźmy już aż tak dokładni. :lol:

beztytuumx3.th.png

 

Jakby tak każdy dał na ofiarę 5 zł za każdego posta to miały dość pokaźną sumkę i tak na każdą mszę. Może RafiX coś na ten temat wie :>
Oczywiście, na PW mogę podać numer swojego konta, całą daninę na pewno przekażę. Kto wie, może Ojciec Dyrektor w ramach podziękowania telewizję w HD Wam uruchomi :idea:

 

 

Dobra, wystarczy tych "hajdeparkowych" postów w bardzo poważnym dziale, choć z daję sobie z tego sprawę, że w tym wątku ciężko jest o poważną dyskusję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś z was kiedyś to śledził, ale przypatrzcie się na transmisje na żywo z Watykanu (dzięki uprzejmości CTV). Przykładowo modlitwa Anioł Pański leci jednocześnie na TVP Polonia i TV Trwam (i chyba też na TV Puls). Na TV Trwam leci z opóźnieniem w stosunku do TVP Polonia o jakieś 5 sekund. W TVP Polonia mają zatrudnionego tłumacza symultanicznego (słucha i tłumaczy na bieżąco), a na TV Trwam mają chyba włączoną TVP Polonię, bo ksiądz powtarza słowo w słowo dokładnie to samo! :lol: Oczywiście można założyć, że telewizje dostają w jakiś sposób tekst przed transmisją, dzięki czemu mają czas na przetłumaczenie, ale o ile łatwo przychodzi tłumaczenie samej modlitwy, to już wystąpienia osób na żywo ciężko raczej wysłać (chyba że ktoś ma napisaną przemowę wcześniej). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to ciekaw jestem, czemu tak zdzierają z biednych emerytów (chyba najliczniejsza grupa oglądających). Zamiast zrobić jakieś promocje, jakieś upusty, żeby przyciągnąć jak największą liczbę widzów, to oni jeszcze zarabiają aż 100 zł na każdym zestawie. Starszy człowiek raczej nie jest tak biegły w Internecie, żeby np. zapoznać się z innymi odbiornikami, czy też porównać ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Zagrozili raczej tylko wnioskiem, tylko znając życie nikt w Senacie by go nie poparł, więc ostatecznie takimi groźbami można sobie co najwyżej tyłek podetrzeć. Ale jest coś gorszego niż PiS i cały Senat - [beep]rowe berety, które mogą zastrajkować pod kościołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci takie [beep]ry zrobią po 10min się zmęczą i dadzą spokój... A w ciągu tych 10min 40% [beep]rowych dostanie zawału, 15% zemdleje a 37% pójdzie spać, zostanie 14 osób które mają alzheimera i nie pamiętają po co tu przyszły...

 

Więc demonstracja [beep]rów raczej nie zaszkodziła by :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od wygłaszania opinii, nawet w tematach politycznych. W tym przypadku pisanie o polityce jest na miejscu, ponieważ w dużej mierze dotyczy ona ostatnich wydarzeń na rynku medialnym, szczególnie jeśli chodzi o wojnę pomiędzy o. Tadeuszem Rydzykiem a UPC. W końcu poszło o wyłączenie kanału z oferty i o interwencję w tej sprawie senatorów PiS. Więc wytłumacz mi jak można o tym pisać nie wchodząc w sferę polityczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku tak się nie da, przecież każdy może poprosić posła czy senatora o pomoc, przecież własnie my ich wybraliśmy. Telewizja też potrafi zniekształcić rzeczywistość i stać się narzędziem propagandowym w rękach różnych partii politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...