Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
TV Trwam i Radio Maryja z własnym festiwalem

 

Telewizja Polska, Polsat czy TVN - największe polskie stacje telewizyjne organizują własne festiwale muzyczne, które cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Swój muzyczny "festiwal" stworzy w tym roku także TV Trwam i Radio Maryja.

Ojciec Tadeusz Rydzyk, szef Radia Maryja, na antenie swojej stacji zapowiedział, że we wrześniu organizuje wielki koncert dla słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam. Festyn ma odbyć się 19 września 2009 roku w Toruniu przy siedzibie wyższej szkoły medialnej ojca Rydzyka.

 

Wiadomo, że impreza będzie darmowa i będzie odbywała się cyklicznie (w kolejnych latach w maju). W koncercie udział wezmą "najpiękniejsze głosy Polski", wśród artystów można spodziewać się Kapeli znad Baryczy, która nagrywa piosenki o Radiu Maryja (m.in. hymn "[beep]rowe berety"). Być może na scenie pojawią się także znane nazwiska, ostatnio w TV Trwam gościła m.in. Lidia Kopania.

 

Oprócz muzyki widzowie, którzy pojawią się na koncercie, mogą spodziewać się także przedstawienia teatru studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. To kolejna impreza (po corocznych pielgrzymkach), która ma łączyć Rodzinę Radia Maryja, czyli wiernych odbiorców mediów ojca Rydzyka. Festyn będzie transmitowany w Radiu Maryja i TV Trwam.

 

Żródło:Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wcześniejszego tematu , to O.Rydzyk kilka dni temu powiedział , że zapraszał polityków różnych partii , ale oni nie skorzystali z jego zaproszenia , więc miałem rację . Pewnie teraz kilka osób szukających spisków i kłamstw powie , że pewnie kłamał , ale ja to rozumiem. Internet jest przecież ogromny i żeby się w nim odpowiednio pokazać trzeba zaistnieć w kontrowersyjnych tematach lub bardzo się starać i długa pracować nad sukcesem . Większość ludzi wybiera to pierwsze (albo ja tak myślę) , ja jednak staram się iść tą drugą drogą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś doskonale wiedzieć, że każdy ma swoją wersje wydarzeń. Nie spotkałem się nigdy z tym, aby którekolwiek z polskich mediów przyznało się do tego, że jest stronnicze (bezpośrednio), bo swoje poglądy polityczne i społeczne przedstawia się przecież w tym co serwuje się potencjalnemu odbiorcy - dotyczy to telewizji, radia, internetu i prasy. W tym przypadku Rydzyk ma swoje zdanie na ten temat, politycy mogą mieć je odmienne. Nie wychodziłbym jednak z założenia, że to akurat on mówi prawdę. Jego koloratka mnie do tego nie obliguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojedź do Torunia i się przekonaj kto ma rację (popytaj czy coś ;)). A poza tym to nie wierze , żeby człowiek może najpierw bronić katolicyzmu czy modlić się , a później kłamać , a O.Rydzyk jest chyba na każdej mszy transmitowanej w TV Trwam (tej z Polski) i nieraz w modlitwie różańcowej . Z drugiej strony , to ja nieczęsto oglądam TV Trwam , to może tylko zdaje mi się , że tak jest . Ale nie uważam , że powinienem czy powinieneś oceniać kogoś jedynie po artykule w Gazecie Wyborczej czy materiale w TVN . Ja po prostu bardziej przyglądam się tej osobie i O.Rydzyk nie wzbudził u mnie żadnych kontrowersji - ot zwykły ksiądz lubiący szeroko manifestować swoje poglądy . I jeszcze ostatnio usłyszałem ciekawostkę - większość ludzi , przeciwników O.Rydzyka , którzy , nawet przypadkowo mają okazje na własne oczy zobaczyć "imperium" O.Rydzyka od razu zmieniają zdanie . Może i ja się kiedyś wybiorę? Choć ja rzadko zmieniam zdanie .

 

http://media2.pl/media/55467-tajemnicza ... trwam.html - A to ciekawe . Może zobaczymy kultowe produkcje w TV Trwam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym odcinku "Jazdy próbnej" jest umieszczony lepszy odtwarzacz , bo ten zwykły , który jest na stronie TV Trwam ma trochę ograniczoną funkcjonalność (a ten nowy już jest ok) . Fajnie by było jakby wprowadzili do wszystkich video ten nowy odtwarzacz (nowa wersję) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No no widziałem dziś już najnowszy zwiastun programu motoryzacyjnego w TV TRWAM coraz ciekawiej się zapowiada poszukajcie na stro nie www.TvTrwam.pl, Lub na Youtube zresztą jest tam troszkę tych fragmentów z poszczególnych odcinków z linkami i możliwością obejżenia pełnej wersji.

Jednym słowem mówiąc plus dla Trwam oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem , że na wszystkich materiałach VOD "pojawił" się nowy odtwarzacz z obsługą fullscren (ten ,który wcześniej był tylko na kilku nowszych) i do tego teraz można oglądać 6 ostatnich wydań Informacji Dnia , a nie tylko ostatnie , jak to było wcześniej . TV Trwam goni za polsatowską Iplą i tvp.pl :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by starsi ludzie potrafili to obsłużyć. Może TV Trwam chce też w jakiś sposób trafić do młodzieży i sprowadzić ją na tą "lepsiejszą" drogę? Bo dzisiejsza młodzież to normalna sodoma i gomora. Wystarczy wybrać się na jakąś dyskotekę dla małolatów w sobotę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...