Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie napiszę, że mi to lotto, czy TV Trwam będzie w jakimkolwiek muxie czy nie. Ale zapytam przeciwników - czy ktoś wam będzie kazał to oglądać ? Czy teraz ktoś wam każe oglądać Trwam z Astry ? Chyba nie. Na pewno ta telewizja dostępna naziemnie miałaby większą oglądalność niż takie śmieciowe TV6 czy łowickie pasy na ATM Rozrywka i Puls2. Zawsze to jakaś tam różnorodność poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też w TV Trwam pojawiają się różne reklamy prasy katolickiej, WSKSiM oraz kiedyś telezakupów Mango.
Pamiętam! A tak rydzyk nie lubi TVNu a z ich usług kiedyś korzystał...

 

No właśnie jesteś w błędzie bo za czasów kiedy TV Trwam nadawała Telezakupy Mango to MANGO nie było własnością TVN'u, jeśli Cię inspiruje ten temat możesz przeczytać: http://www.kmdm.pl/art.php?id=200608111116c70903749ed556d9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 1 mln 200 tys. podpisów zebranych. Biskupi piszą listy nieprzebierające w słowach (ale dyplomatycznych) do Dworaka. Odpuścili prokuratora, odpuścili przewodniczącego PKBWL, może i tu odpuszczą. Idzie odwilż panie Dworak, reaguj Pan bo wkrótce i tak usuną Pana jak niepotrzebny zderzak, a twarz się ma jedną.

I jeszcze powiedzą że to Pana wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zbieranie podpisów jest bez sensu. Jesli juz to powinno być pytanie z mozliwością wyboru spośród kandydujących kanałów.

A taka forma jak obecnie, no cóż za obiektywna nie jest. Z tej wiadomości o 1,2 mln podpisów można wysnuć wniosek, że niewiele ponad 3% obywateli popiera obecność TV Trwan w NTC. Gdyby tak na szeroka skalę zorganizować zbieranie podpisów za poparciem dla darmowej obecności w NTC programu Playboy TV, to sądze, że też sporo podpisów by zebrał;)

Przykład może ekstremalny, ale myśle że oddaje sedno problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to nie jedyny taki głos poparcia od polskich samorządowców. Dziwne tylko, że we Wrocławiu, w którym raczej zwolennicy o. Rydzyka nie powinni mieć większości. No, ale trochę się zagalopowali - apel jest o przywrócenie koncesji, a nie można przywracać czegoś, czego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtualnemedia_pl[/url]":1k6zr321]Szefowie ponad 20 czasopism, stacji radiowych i serwisów internetowych o profilu prawicowym skierowali do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji apel o ponowne rozpatrzenie obecności TV Trwam na multipleksie cyfrowym. (więcej)

Liczba apeli wzrasta, ale na KRRiT najwyraźniej nie robi to wrażenia. Z drugiej strony, gdyby nawet KRRiT zgodziła się na obecność TV Trwam na muxie 1, to ciekawe jakim sposobem można by to miejsce przyznać. Teraz, kiedy umowy ze wszystkimi zwycięzcami konkursu zostały już podpisane, wydaje mi się to mało rzeczywiste. Czy więc nie jest już za późno? Ewentualny nowy konkurs, nie dość, że niemal niemożliwy do zrealizowania, pociągnąłby za sobą wielki protest, nie tylko ze strony nadawców, ale i widzów złych przez kolejne opóźnienia - nie, to w ogóle nie wchodzi w grę. Więc czy chcąc nie chcąc, TV Trwam musi pogodzić się z przegraną? A przynajmniej do końca lipca 2013r. czy innego terminu, po którym TVP zwolni trzy miejsca zajmowane na I multipleksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak przyznano spólce Stavka koncesję http://naszdziennik.pl/index.php?dat=20 ... d=po03.txt

Co do Tv Trwam, to prawdy nie da się ukryć i wszystko wskazuje na to, że KRRiT zrobila swoje i tyle. Tv Trwam nie i koniec, ale jeszcze wszystko sie odwróci. Dzisiaj znów posiedzenie w Sejmie, mam nadzieję, że po tym posiedzeniu trafi wniosek do NIKu i wszystko wyjdzie na jaw!

Rada Miasta Ełku również za TV Trwam w MUXie http://diecezjaelk.pl/ogloszenia/680-ra ... trwam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziwię się, że TV Trwam nie jest zainteresowana, a przynajmniej nic o tym nie słychać, mobilną naziemną telewizją cyfrową. Ta technologia ma przewagę zarówno nad satelitą, jak i nad Naziemną Telewizją Cyfrową. Telewizję mobilną będzie można odbierać na terenie całej Polski, a dodatkowo odbiór będzie możliwy także w różnych środkach lokomocji (na przykład samochód, pociąg, autobus). Takiej możliwości nie daje Naziemna Telewizja Cyfrowa, a tym bardziej telewizja satelitarna. Dzięki mobilności widzowie TV Trwam mogliby oglądać ją, na przykład w czasie podróży na spotkania (te które organizowane są na Jasnej Górze, nie wiem jak to dokładnie nazywa się), a także w czasie samych spotkań (przerwy, itp.) Minusem jest odpłatność, ale wydaje mi się, że nie byłby to jakiś wielki problem, skoro znaczna część widzów ma dostęp do TV Trwam poprzez telewizję kablową, a ta przecież jest odpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że TV Trwam nie jest zainteresowana, a przynajmniej nic o tym nie słychać, mobilną naziemną telewizją cyfrową. Ta technologia ma przewagę zarówno nad satelitą, jak i nad Naziemną Telewizją Cyfrową. Telewizję mobilną będzie można odbierać na terenie całej Polski, a dodatkowo odbiór będzie możliwy także w różnych środkach lokomocji (na przykład samochód, pociąg, autobus). Takiej możliwości nie daje Naziemna Telewizja Cyfrowa, a tym bardziej telewizja satelitarna. Dzięki mobilności widzowie TV Trwam mogliby oglądać ją, na przykład w czasie podróży na spotkania (te które organizowane są na Jasnej Górze, nie wiem jak to dokładnie nazywa się), a także w czasie samych spotkań (przerwy, itp.) Minusem jest odpłatność, ale wydaje mi się, że nie byłby to jakiś wielki problem, skoro znaczna część widzów ma dostęp do TV Trwam poprzez telewizję kablową, a ta przecież jest odpłatna.

 

O telewizji mobilnej mówi się mało i mało ludzi o niej wie, więc podejrzewam, że w TV Trwam nawet nie wiedzą o takiej możliwości. Jak chcesz to możesz do nich napisać e-maila i poinformować o takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi korzysta z telewizji mobilnej,ja uważam,że pewnych nośników nic nie zastąpi.. Jeśli ktoś uważa,że Telewizorów za jakiś czas nie będzie to wydaje mi się,że jest w błędzie. To tak jak już myślano,że książek w formie drukowanej nie będzie,a one są i będą... i co z tego,że są te e-booki.. One są nowo możliwością,ale nie zastąpią prawdziwej książki,nie wyprą jej. Tak samo jak Teatry,wydawało by się,że nikt nie chodzi,a tu biletów nie dostanie się ot tak,trzeba rezerwować kilka miesięcy do przodu. Tak jak było powiedziane u Pospieszalskiego: To telewizja naziemna ugruntowała pozycję na polskim rynku medialnym,a nie satelitarna,najwięksi gracze swoją pozycję zawdzięczają faktowi,że mają ogólnopolskie stacje. A myślicie,że dlaczego tak walczą o te kanały w NTC podstawiając przeróżne spółeczki i zdobywając kolejne miejsca na multipleksie?? Bo to jest biznes mimo,że TV jest darmowa.

Co do TV TRWAM to ktoś może dać mi link do wynikow ich oglądalności?? Bo Prezes Dworak mówił o 6 tys. Mi jakoś wierzyć się w to nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, a ile osób ogląda TV Trwam poprzez naziemną telewizję czy to cyfrowo czy analogowo? Tyle samo co i poprzez telewizję mobilną. Dla widzów TV Trwam telewizja mobilna jest tak samo nowym nośnikiem, jak i Naziemna Telewizja Cyfrowa. Telewizję mobilną można oglądać mobilnie, jak i stacjonarnie. Może będę odpowiednie przystawki, które pozwolą oglądać telewizję mobilną na klasycznym telewizorze? Ewentualnym problemem może być rozdzielczość kanałów nadających poprzez telewizję mobilną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...