Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... nie mniej powinieneś przyznać i zgodziś sie z faktem, że jest rzesza ludzi (szczególnie starszych), którzy w takiej formie organizacji (rodzina RM bo w tej własnej , prawdziwej nie znajduja zrozumienia) widza ogromna wartość.

Jakoś nikt z młodych nie dziwi się, ze grupa kibiców czuje się inaczej, lepiej w swoimgronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź administratora forum Emitela:

http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?p=187322#p187322

 

Z tego co widzę parametry w DVB-T zmieniły się w ten sposób:

 

ID: TV Trwam

PID V: 5002 -> 5012

PID A: 5003 ->

PID PCR: 5002 -> 5012

SID: 50

LCN: 16

PID TXT: 5005

PID PMT: 5001 -> 5011

Provider: EmiTel

Kodowanie: brak

potwierdzam znowu zmienili parametry TV Trwam jak ktos ma czarny ekran musi odświeżyć znowu listę w TV, lub tunerze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ramach sprostowania: wczoraj nie zmieniano parametrów TV Trwam - zmiana była tylko raz, 17 lutego i nie była z winy EmiTela. Była potrzebna tylko raz i jeśli tylko takie ustawienia mogą zostać (tj. EmiTel nie jest zobowiązany do powrotu do starych wartości PID gdy Cyfrowy Polsat puści aktualizację oprogramowania do swoich dekoderów) to zmian więcej nie będzie. TV Trwam miała oryginalnie PID Video 5002 (i PCR) oraz PMT 5001, tymczasem TV Mobilna ma PID EMM dla swoich kanałów kodowanych w systemie Irdeto ustawiony dla CAID 0x0655 na 5001, a dla CAID 0x0695 na 5002. Wartości się przypadkowo pokryły, ale to nie powinno być problemem, takie rzeczy zdarzają się na satelitach często, PID EMM w ramach jednej paczki nie powinien wpływać na odbiór innych paczek - najwyraźniej dodatkowo jakiś błąd w sofcie dekoderów TV Mobilnej spowodował, że mimo tego, że TV Trwam jest FTA, to gryzło się to z obsługą Irdeto w dekoderach TV Mobilnej. Do wyboru były dwie opcje - albo Cyfrowy Polsat zrobi poprawki softu w dekoderach, co zajęłoby o wiele dłużej, albo EmiTel zmieni wartości PID na inne niż oryginalnie planowane, co jest szybsze do wykonania. Awarii w tej kwestii po stronie EmiTela nie ma i nie było, bo trudno, żeby EmiTel odpowiadał za błędy w sofcie dekoderów innego operatora. Dobrze, że się dogadali i zareagowali w miarę szybko, bo inaczej posiadacze dekoderów TV Mobilnej czekaliby dalej być może na nowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam bylo cos takiego ,ze reklamowali swoje dekodery ze niby tylko one umozliwiaja odbior tv trwam.Pewnie nie jedna "babcia" zamowila taki dekoder a pozniej sie okazywalo ze w domu sa dwa inne na ktorych tez mozna odbierac tv trwam.

Przez kilka lat plakali ze ludzie ich nie ogladaja bo nie dostali miejsca na muxie.A wystarczylo by przejsc na HB.

Jestem katolikiem ale te cale towarzystwo tv trwam nie trawie.

szacun dla ciebie za to że jesteś Katolikiem ..ja też... ale to wątek polskie kanały FTA - TV TRWAM a nie forum gastryczne, więc o trawieniu lub nie trawieniu tutaj nie dyskutujemy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie każe oglądać TV Trwam. Co innego gdy ktoś jest "trwamosceptykiem" a co innego gdy jest "trwamofobem".

 

Jedni oglądają TVN 24, a inni TV Trwam. Z kolei osoby inteligentne potrafią czerpać informacje z obu kanałów i wyrobić sobie swój własny światopogląd - a nie myśleć tak, jak stronnicze media każą wam myśleć!

 

W Polsce nie ma w 100% obiektywnego kanału informacyjnego, więc sztuką jest "wyłapać" kto w którym momencie manipuluje, a kto informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam tvp,tvn i polsat,nie ogladam tv trwam i innych typu tv republika.Nie sadze zeby te wszystkie trzy pierwsze stacje byly na garnuszku obecnej wladzy.Jednak o tv trwam tego nie moge powiedziec.Przeciez ona wyraznie jest wspierana finansowo przez PIS i dlatego do niej zapraszani sa tylko ich"sponsorzy".Trzeba byc slepym albo wlasnie nieobiektywnym zeby tego nie widziec.

Tak jak we Wloszech Berlusconi ma swoja tv tak Kaczynski ma swoja w Polsce.I ja to rozumiem,ale po co ta cala sciema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam tvp,tvn i polsat,nie ogladam tv trwam i innych typu tv republika.Nie sadze zeby te wszystkie trzy pierwsze stacje byly na garnuszku obecnej wladzy.Jednak o tv trwam tego nie moge powiedziec.Przeciez ona wyraznie jest wspierana finansowo przez PIS i dlatego do niej zapraszani sa tylko ich"sponsorzy".Trzeba byc slepym albo wlasnie nieobiektywnym zeby tego nie widziec.

Tak jak we Wloszech Berlusconi ma swoja tv tak Kaczynski ma swoja w Polsce.I ja to rozumiem,ale po co ta cala sciema?

 

Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie dlaczego oglądasz "tvp tvn-y i Polsaty a nie tv trwam i tv republika"?

 

Dlaczego uważasz, że te w/w. kanały nie są "na garnuszku władzy" ale skąd możesz to wiedzieć jeżeli nie możesz porównać ich informacji do innych kanałów?

 

W jaki sposób śmiesz oceniać kanał, którego... nigdy nie oglądałeś? (sic!) Przecież to jest wbrew zasadom logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem ze nigdy nie ogladalem tv trwam.Kilka razy mialem ta watpliwa przyjemnosc.I wlasnie po tych doswiadczeniach zniechecilem sie dotv trwam.

Dlaczego inne tv nie sa wspierane przez obecna wladze czyt. sa w duzym stopniu obiektywne.Podam przyklad z dzisiejszych "Wiadomosci" na tvp1.Dzisiaj byla debata w sejmie o sytuacji na Ukrainie.W wiadomosciach mowili ze min. Kaczynski zachowal sie w porzadku,ze niejako poparl Tuska w sprawie naszego stanowiska w sprawie Ukrainy.Czy taki komentarz bylby mozliwy w wiadomosciach tv trwam o Tusku?Wg. mnie nie.Poprostu przemilczeli by to i tyle.

 

Glownym problemem Pisu i tego calego towarzystwa jest to ze Pis nie znosi krytyki na swoj temat.Jezeli ktos ich krytykuje to albo nie jest "Prawdziwym Polakiem" albo przynajmniej jest oplacany przez wladze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak to jest - ktoś nie obejrzy, albo obejrzy chwilkę (trudno jest po wybiórczym fragmencie coś dobrze ocenić) i później krytykuje, a ja np. żeby coś ocenić pozytywnie lub negatywnie, najpierw się dokładnie temu przyglądam. Nawet TVN staram się raz na jakiś czas obejrzeć, żeby mieć pojęcie, co tam się dzieje, choć zazwyczaj nic ciekawego na ich antenie nie mogę dla siebie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chodziło mi o wtorek 2014-02-18 - 21:40 – 23:35. Już wiem.

"Albert Schweitzer" - życiorys Alberta Schweitzera, zdobywcy pokojowej nagrody Nobla, który prowadził szpital dla trędowatych w afrykańskim Gabonie i musiał borykać się z wieloma przeciwnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...