Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak TV Trwam ma nad czym popracować. Szczerze mówiąc, to mi brak EPG nie przeszkadza. Telegazeta wystarczy.

Jeśli chodzi o Telegazetę to o niej można mówić tylko w kontekście kanałów publicznego nadawcy. Natomiast jeśli chodzi o teletekst Trwam to w dniu wczorajszym uruchamiały mi się tylko dwie strony - 100 i 500 (w dniu dzisiejszym bez zmian). :) No, i trzecia rzecz, to taka, że gdyby teletekst był lekiem na całe zło, to nie byłoby EPG. :D

 

No to już twój problem. U mnie wszystko zawsze wyświetlało się poprawnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś żałoba narodowa. TV Trwam nie ma żałobnego logo. Niby nieistotny detal ale nawet w takim dniu Trwam nie może wznieść się ponad spory. Katolicki głos w Twoim domu...

 

A ty od razu doszukujesz się teorii spiskowych. A na TV Puls i Puls 2 ta wstążeczka jakaś mała - też się nie mogą wznieść ponad spory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest teoria spiskowa. Wiem jak temat śmierci Mazowieckiego był traktowany w różnych mediach katolickich. Tadeusz Mazowiecki nie jest postacią dobrze wspominaną w pewnych środowiskach prawicowych a tym samym w mediach, które sympatyzują z tą opcją. Nie chce swoim postem rozpętać burzy bo niestety napisanie czegoś w tym wątku krytycznego o TV Trwam powoduje ożywienie dyskusji przeciwników i zwolenników mediów z Torunia. Chciałem tylko zwrócić uwagę na ten detal. Nie sądzę by był to przypadek. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również np. iTV nie miała żałobnego loga, a polskie stacje muzyczne raczej z tego co widziałem też zbytnio nie przejęły się żałobą (pod względem muzycznym, bo logotypy były żałobne), a więc widać, że śp. Mazowiecki miał więcej przeciwników niż sądzisz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również np. iTV nie miała żałobnego loga, a polskie stacje muzyczne raczej z tego co widziałem też zbytnio nie przejęły się żałobą (pod względem muzycznym, bo logotypy były żałobne), a więc widać, że śp. Mazowiecki miał więcej przeciwników niż sądzisz :).

Chcesz moją wypowiedź sprowadzić do absurdu? Twoje prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jaki totalny objaw głupoty mówiąc, że np. iTV to przeciwnik śp. Mazowieckiego

Po prostu wytłumacz skąd stacja o profilu rozrywkowym miałaby nagle stać się stacją melancholijną..

 

Poza tym też jestem ciekawy, dlaczego jak umarł śp. Kazimierz Górski, to tez nie było żałoby - jego sukcesy na arenie międzynarodowej są nieocenione

U nas polityków traktuje się jakoś inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również np. iTV nie miała żałobnego loga, a polskie stacje muzyczne raczej z tego co widziałem też zbytnio nie przejęły się żałobą (pod względem muzycznym, bo logotypy były żałobne), a więc widać, że śp. Mazowiecki miał więcej przeciwników niż sądzisz :).

Naprawdę tu nie ma co bronić TV Trwam. To jest stacja katolicka i powinna zachować się inaczej, naprawdę nie można porównywać stacji muzycznych do stacji, która powinna krzewić pewne wartości i w imię tego co głosi wznosić się ponad jakieś doczesne różnice zdań. Jednak jak widać nie zawsze piękne słowa idą w parze z czynami. Zresztą Rydzyk udowodnił nieraz,że to zajadły człowiek. Ilekroć tata właczy Radio Maryja(TV nie mamy) to jak słyszę Rydzyka to mówi o multipleksie i kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również np. iTV nie miała żałobnego loga, a polskie stacje muzyczne raczej z tego co widziałem też zbytnio nie przejęły się żałobą (pod względem muzycznym, bo logotypy były żałobne), a więc widać, że śp. Mazowiecki miał więcej przeciwników niż sądzisz :).

Naprawdę tu nie ma co bronić TV Trwam. To jest stacja katolicka i powinna zachować się inaczej, naprawdę nie można porównywać stacji muzycznych do stacji, która powinna krzewić pewne wartości i w imię tego co głosi wznosić się ponad jakieś doczesne różnice zdań. Jednak jak widać nie zawsze piękne słowa idą w parze z czynami. Zresztą Rydzyk udowodnił nieraz,że to zajadły człowiek. Ilekroć tata właczy Radio Maryja(TV nie mamy) to jak słyszę Rydzyka to mówi o multipleksie i kasie.

 

Ale podczas żałoby nie ma wymogu wstawiania żałobnego logo. Jego brak nie musi od razu oznaczać jakiejś wyjątkowej hańby dla katolickiego nadawcy. Sprawę świerci Mazowieckiego nie pomijali, nawet w "ID" był materiał o jego pogrzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tu nie ma co bronić TV Trwam. To jest stacja katolicka i powinna zachować się inaczej, naprawdę nie można porównywać stacji muzycznych do stacji, która powinna krzewić pewne wartości i w imię tego co głosi wznosić się ponad jakieś doczesne różnice zdań. Jednak jak widać nie zawsze piękne słowa idą w parze z czynami. Zresztą Rydzyk udowodnił nieraz,że to zajadły człowiek. Ilekroć tata właczy Radio Maryja(TV nie mamy) to jak słyszę Rydzyka to mówi o multipleksie i kasie.

Nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod tym. Stacja uzurpująca sobie prawo do nazywania siebie katolicką powinna przykładem świecić, nie tak uczył Jezus. Właśnie ale to były nauki Jezusa, a o.Rydzyk to raczej w mamonę wierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znów są tacy, którzy zapominają, że żałoba narodowa nie ma związku z wiarą, czy mediami katolickimi. Tak właściwie to mógłby ktoś sięgnąć do jakiejś ustawy, żeby zweryfikować co obowiązuje nadawców przy wprowadzeniu żałoby narodowej, a co jest tylko wskazane, ale za niewypełnienie żadne sankcje nie grożą. Bo na razie to możemy mieć sytuacje, że ludzie szukają dziury tam, gdzie jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aktualnościach Dnia podali, że z honorami państwowymi odbył się pogrzeb OSTATNIEGO Premiera PRLu (wybrany został głosami Sejmu kontraktowego w 1989, gdzie 65% miejsc należało do komunistów. Pierwsze wolne wybory parlamentarne odbyły się dopiero w 1991). Podkreślano Jego zasługi w zwalczaniu Tajnych Agentów USA w Polsce w postaci biskupa Kaczmarka w latach 50. oraz to, że w otwartych listach intelektualistów kierowanych do robotników w latach 70. apelował o ścisłą współpracę z władzami komunistycznymi i o bratanie się z przyjacielskim ZSRR. Również nie zapomniano o grubej kresce i o wprowadzeniu reformy Balcerowicza, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez społeczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tyle że niekażdy ma Astre a tu Hotbird pełne 6 mln oglądalności NC+ + Cyfrowy Polsat jak oczywiście dodadzą a z tym jest róźnie a szczerze z Astry powinni rezyzgnować szczególnie TVP i odkodować TVP Info i Historie i Regionalną Hotbirda na tych kanałach niema tak zagranicznych programów a tak płacenie astrze nie co 36 000 000zł rocznie za 10 kanałów gdzie Fta jest 4 i niewiadomo dla kogo 1,2,Sport i Seriale i TVP HD poprostu marnowanie pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...