Skocz do zawartości

Dla Ciebie - Informator Abonentów Cyfrowego Polsatu


castros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Przed chwilą właśnie, listonosz przyniósł mi list od CP. W liście tym, był magazyn Dla Ciebie, blankiety, list i kupon rabatowy na Rodzinną Telefonię Komórkową. Tak na "szybkiego" obejrzałem ten magazyn i pierwsze co zauważyłem, to to, że numer jest trochę opóźniony (nr 1 (3)/2009).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
może niech zrobią tak jak Cyfra z magazynem Plus+ :?: Dadzą go w necie.

 

Jeszcze byłoby miło, jakby Cyfra+ zrobiła ankietę jakąś kto ma internet, żeby nie wysyłać wszystkim drukowanej wersji Plus+, bo kto ma necik i tak sobie poczyta ten magazyn :?

 

Osobiście też sie z tym zgadzam. CP powinien inwestować w nowe kanały a nie w papier do drukowania tej gazetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym i tak chyba nie jest wysyłany do wszystkich abonentów...

Z pewnością nie jest wysyłany do wszystkich abonentów, a ja jestem najlepszym tego przykładem - nie dostaje tej gazetki. Z poszanowania reszty abonentów mogliby chociaż opublikować na swojej stronie internetowej tą gazetkę, bo jestem ciekaw, co tam wypisują. Ma ktoś może jakieś foto z najnowszego wydania? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Swoją drogą, to wysyłka czegokolwiek z CP to jeden wielki żart.

Umowę podpisałem w maju, przesyłkę z drukami, gazetką i porozumieniem otrzymałem w sierpniu.

Do tej pory nie otrzymałem jeszcze nic, a powinni teoretycznie podesłać druki do płatności.

Chyba, że "widzą" iż płacę przez iCOK więc się nie fatygują. Wcześniej podobny przypadek był z pakietem Mini, ale on był opłacony z góry na 24miesiące.

 

Pamiętam, jak chciałem zwiększyć kiedyś Mini do Familijnego to porozumienie szło do mnie 6 miesięcy :censored:

Oczywiście, podarłem gdyż nie akceptowałem przedłużenia umowy o 17 miesięcy.

Teraz moje "porozumienia" wyglądają, tak że zrywam starą umowę i biorę nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druków nikt nie wysyła bez zamówienia - po co marnować papier :)

W ICOK składasz zamówienie na druki - wiem bo sam kiedyś tak robiłem, kiedy chciałem opłacić sprzęt wzięty dla rodziców. Druki można też wydrukować w APS.

 

Ja informatora od nawet nie wiem jakiego czasu nie otrzymałem żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...