Skocz do zawartości

Dla Ciebie - Informator Abonentów Cyfrowego Polsatu


castros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Czy ja wiem :roll: Mój szwagier CP - pakiet Familijny - ma prawie od 2 lat i dostał tą gazetkę, druki i porozumienie na Relax Mix'a, a u mnie CP mamy od 6 lat - obecnie pakiet Super Film, który rósł od pakietu Familijnego razem z kolejnymi porozumieniami przysyłanymi od CP, gdy poszerzali ofertę :) - i nie dostaliśmy jeszcze tej gazetki :? Oni pewnie wysyłają te gazetki najpierw do tych z najniższym wykupionym pakietem, razem z porozumieniem na wyższy pakiet + blankiety, a takim z pakietem Super Film, to co mają samą gazetkę wysłać i ponosić koszty - przecież porozumienia już nie wyślą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje odpowiedzi... "pewnie..." tylko jak ktos ma niech napisze co jest w tym "nowe kanały HD..." :?

A skąd my - zwykli abonenci CP - to mamy niby wiedzieć, jakie kanały HD, CP ma na myśli pod pojęciem "nowe kanały HD" :roll: My możemy tylko póki co przypuszczać o jakie kanały im chodzi :roll: A pracownicy CP niestety nie chcą ujawnić szczegółow :/ Najlepiej to napisz do CP to pytanie - tobie napewno odpiszą jakie to nowe kanały HD zamierzają dodać :lol2: Zwłaszcza jak postawisz się tak stanowczo jak tutaj, to gwarancja, że odpiszą na... 33% - tak 33%, bo są 3 warianty działań ze strony CP :>

Pierwsze 33 %, że wkleją i wyślą gotową regułkę, że CP ciągle stara się o rozwój oferty programowej;

Drugie 33 %, że nie odpiszą wogóle;

Trzecie - najmniej realne - 33 %, na to, że napiszą ci prawdę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na stronie CP

Cyfrowy Polsat wydał kolejny numer magazynu dla Abonentów na 2008 rok. Składa się on z dwóch części zatytułowanych "Świat Najlepszych Telewizji" i "Rodzinna Telefonia Komórkowa". Zawiera najważniejsze informacje dotyczące aktualnej oferty platformy, a także najciekawsze informacje o kanałach i programach z portfolio Cyfrowego Polsatu, szczegóły dotyczące nowej usługi - Rodzinnej Telefonii Komórkowej, wywiady z gwiazdami, ciekawostki ze świata podróży i wiedzy oraz konkursy dla dzieci z wartościowymi nagrodami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja dostałe 1-2 tygodnie temu dużą kopertę. Na kopercie o czymś tam napisane i tekst typu "Więcej w magazynie abonentów". Otwieram kopertę i... w środku znajduję druki do opłaty abonamentu, oczywiście aneks do umowy (Pakiet Familijny :arrow: Relax Mix) i podziękowania za spędzone 14 miesięcy. Tymczasem gazetki ani śladu. W grudniu ani listopadzie nie doszedł żaden list z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoście na infolinii, że chcecie, żeby wam wysłali apgrejd umowy. Wtedy zobaczycie ile dni minie od momentu zgłoszenia do otrzymania. niektorzy klienci informowali mnie ze 3x zglaszali a nie otrzymywali. jesli polsat nie potrafi wyslac im w najszybszym terminie apgrejdu, ktory przeciez przynosi im kasę, to nie spodziewajcie sie ze od razu wysle wam jakies pisemko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...