Skocz do zawartości

Dla Ciebie - Informator Abonentów Cyfrowego Polsatu


castros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tylko gdy podpisze się tą umowę będzie można oglądać EURO 2008. Ja [beep]ole, przecież na MŚ 2006 wystarczyło zapłacić za Pakiet Sport i oglądało się go przez jeden miesiąc. [beep] za[beep]ie :evil:

 

Edit: Ale przecież na stronie CP pisze, że można dokupić w każdej chwili Pakiet Sport dopłacając do abonamentu 13.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tam dostałem kolejną gazetke ...nazywa się teraz "ŚWIAT NAJLEPSZYCH TELEWIZJI".......W gazetce nic ciekawego nie ma same kolorowe fotki i reklamy programów....Do tego było jeszcze porozumienie na HBO którego nie mam zamiaru zamawiać....i bardzo niemiła niespodzianka podnoszą mi abonament za pakiet RM z 54,90 na 57,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostałem kolejną gazetke ...nazywa się teraz "ŚWIAT NAJLEPSZYCH TELEWIZJI".......W gazetce nic ciekawego nie ma same kolorowe fotki i reklamy programów....Do tego było jeszcze porozumienie na HBO którego nie mam zamiaru zamawiać....i bardzo niemiła niespodzianka podnoszą mi abonament za pakiet RM z 54,90 na 57,80

 

To nie jest ta gazetka... To jest zwykła ulotka Polsatu jaką dośc często wysyła, pamiętam że dostawałem takie za czasów jak były tylko 2 pakiety dodatkowe Film i Cinemax...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją droga aby nowego tematu nie zakładać, czemu Polsat wysyła druczki opłat raz na jakiś czas a nie jak Cyfra raz na 2mc??

W Polsacie trzeba samemu pilnować wpłat i pilnować tego aby druczków nie zabrakło bo sami na czas nie przyślą... A jak jest w N??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Polsat wysyła druczki opłat raz na jakiś czas a nie jak Cyfra raz na 2mc??

W Polsacie trzeba samemu pilnować wpłat i pilnować tego aby druczków nie zabrakło

Jak to w Cyfrowym Polsacie - trzeba sobie samemu wydrukować druczki opłat (lub też nie, płacąc przez internet) i pamiętać o przelewach :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi Ci o gazetkę pt. "Świat najlepszych telewizji"?

Jeśli tak to wstępd Dominika Libickiego, później Aktualności abonenta CP, następnie artykuł o BOK, później opisy błędów w dekoderach i jak rozwiązać problem, następnie o dekoderze Samsung HD, później wywiad z Anetą Zając, następnie premiery na Tomasza Raczka na kanałach CP, później o Euro 2008 i ekspertach oraz komentatorach, później coś dla interesujących się sportem(opis Formuły 1 i Ligi Światowej, następnie różne ciekawe programy na różnych kanałach zdaniem Cyfrowego Polsatu, później rebusy, puzzle, krzyżówki, czyli coś dla dzieci i na koniec gratulacje gwiazd, że CP ma 2 mln abonentów no i konkursy -zapowiedzi i rozstrzygnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...