Skocz do zawartości

Dla Ciebie - Informator Abonentów Cyfrowego Polsatu


castros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja pierwszą i jak do tej pory ostatnią otrzymałem ponad rok temu, niedługo po podpisaniu umowy. Natomiast Magazyn Cyfry+ otrzymuję regularnie co dwa miesiące. Dodatkowo z pierwszą przesyłką otrzymałem także płytki z wieloma potrzebnymi informacjami.

 

Dlatego też zdecydowanie lepiej wypada w mojej ocenie Cyfra+. I tu nawet nie chodzi o samą gazetkę, bo istotne info znajdę choćby na tym forum, ale o sam sposób traktowania klienta, a ten w Cyfrowym Polsacie jest po prostu olewatorski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Magazyn pt. Świat Najlepszych Telewizji (dawniej pod nazwą Dla Ciebie) dla abonentów płatnej cyfrowej platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat nie jest już wysyłany do wszystkich klientów, ale tylko do wybranej grupy.

 

okladka_01.jpg

 

Olga Zomer, rzeczniczka prasowa platformy, tłumaczy , że ostatnia edycja informatora została opublikowana w maju bieżącego roku Jego zawartość merytoryczna nie uległa zmianie. – Tym razem zdecydowaliśmy się jednak na dwukierunkową komunikację. Do jednej wybranej grupy Klientów trafił nasz Magazyn, do pozostałych folder z aktualnymi promocjami, najnowszymi ofertami programowymi i informacją o nowych usługach – dodaje.

 

Na trzydziestu sześciu stronach informatora znajdują się: informacje o najciekawszych programach i filmach, ciekawostki ze świata podróży, nauki i rozrywki, wywiady z gwiazdami, atrakcyjne konkursy dla abonentów i najmłodszych widzów.

 

www.dvbnews.pl

 

Ciekawe do której grupy :?: Bo pani rzecznik nie udzieliła konkretnej odpowiedzi. Czy ktoś już otrzymał ten magazyn :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...