Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowy soft widze.

jedyna zmiana u mnie pozytywna to chyba troche lepiej dziala epg- tzn.na wiekszosci programow wystarczy wejsc na program, poczekac sekunde czy dwie i pojawia sie epg (tzn.lecacy program i nastepny).. niestety nie na wszystkich to dziala np. na hbo dziala, a na hbo2 ani razu u mnie nie znalazlo nazwy filmu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki przeskoczyli z 1.0.020 na 1.0.023 czy gdzieś mi się zpodziały dwie poprawki

 

Nic Ci się nie zapodziało. Będą testy... będzie z[beep]*a :-) jak zwykle z mojej strony. Ale widzę, że 023 tak w ostatnich sekundach dnia pracy powstało tak o 18 prawie.

Inna sprawa to ile można czekać na poprawienie literówki Domyślna lista kanłów. Czytać e-maili nie potrafią czy nie chcą? Będzie z[beep]*a!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowalbym literowki na koncu jak wszystko bedzie dzialac :D .Jak dotychczas to tyle poprawili ze ten soft chodzi lepiej niz .20 ale i tak zostaly te same bledy

Na usb nie nagrywa z taimera cos pisze o radiu a pozniej kaze mi sprawdzac LBN czy cos takiego :? Co trzeba przyznac ze nagrywanie na USB z klawisza dziala i o dziwo troche sie haczy na poczatku nagrywania pozniej jest ok ( nagrywalem krotko 2-5 minuty).Reszta jak bledow jak byl tak zostala :!: Nie ekscytowal bym sie epg bo na niewielu kanalach jest :evil: Co do emaili to pewnie maja tyle ze twoj odczytaja w przyszlym miesiacu :P

Generalnie poprawia sie ale nie na tyle by ich chwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy ich nie chwaliłem. Jechałem równo w e-mailach po ich bykach (ciekawe czy jest w EPG litera ę, czy też e z daszkiem jakimś). Im więcej do nich piszemy tym bardziej nas słuchają (FAQ do 9600 powstał w połowie z moich pytań bo jako jeden z pierwszych miałem 9600 który wylądował po 2 dniach w serwisie i wrócił z nowym softem za 3 tygodnie). Co zrobili... póki co niewiele. EPG działa prawie dobrze (szybko się wczytuje i zmieniając kanały się [beep]y!), nagrywanie i odtwarzanie AC3 działa, nagrywanie z timera na USB NIE DZIAŁA! Tak to trudno programisci ferdka poprawić? Timery poprawili pod tym względem, że nie trzeba się nawklepywać dat z pilota. Samoczynnie przyjmuje datę rozpoczęcia nagrania jako datę jego zakończenia. TYLKO KU*WA PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA MOŻE GODZINĘ MAX NAGRA!. Inna sprawa, że poprawienie literówki to raptem może 2 sekundy roboty.

Tak, że panie i panowie - nie bać się pisać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak co miesiąc i tym razem w trybie standby uprawnienia C+ nie dotarły. Godzina czekania na TVP1 również nie pomogła. Pomogła dopiero reaktywacja w ICA C+.

ha wlasnie zastanawialem sie co sie dzieje ........ :?

i tak apropo nowego softu "wiesza" ci podczas pracy ? po zainstalowaniu tego nowego softu mam czesciej takie zwiechy ...myslalem ze to moze wina podlaczonego HDD ale po odlaczeniu jest to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj kupiłem ten tuner i od początku mam z nim problemy. Przycinał się i zawieszał a kanały zmieniał wieczność więc pomyślałem że zaktualizuje oprogramowanie. Pobrałem najnowsze ze strony producenta wrzuciłem plik BIN na pendriva sformatowanego na FAT32. Zresetowałem ustawienia tak jak mówili w instrukcji. Pokazało się menu wyboru języka więc zgodnie z instrukcją odciąłem mu zasilanie. Podłączyłem pendriva. Włączyłem zasilanie i gdy pojawił się napis welcome wyłączyłem i włączyłem je ponownie. Wyświetliło się LOAD USB i tyle. Od dobrej godziny na wyświetlaczu pisze LOAD USB i nic się nie dzieje. Czy to normalne? Co robić?

Po za tym mam pytanie czy są do niego jakieś gotowe listy kanałów? Jakim programem się je wgrywa i czy po USB czy RS-232?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

michal77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietentegeśnie to robisz. Zrób tak:

- wyłącz pstryczkiem

- włącz pstryczkiem

- wyłącz pstryczkiem jak pojawi się WELCOME

- włóż pena

- włącz pstrzyczkiem

Zobaczysz LOAD USB i po kilkunastu sekundach LOAD 01, 02 itd.

W ostateczności spróbuj włączyć tuner normalnie, a następnie wetknij na żywca pena z softem. Dostaniesz pytanie "Surely upload - Yes No". Więc wybierz YES. Sam jestem ciekaw co z tego wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po krótkiej przerwie.

 

Mam pytanko, czy ktoś już coś nagrał przy użyciu zewnętrznego dysku???

 

Albo producent leci w kulki albo coś z tym tunkiem jest nie tak.

Próbowałem flasha z Corsair (jak włącze nagrywanie na flashu to obraz tnie co drugą klatkę zarówno przy nagrywaniu jak i przy odtwarzaniu)

Pomyślałem ze trudno może się nie wyrabia.

 

Podłączam flasha nr 2

 

http://www.pqi.com.tw/product2.asp?oid= ... 8&PROID=13

read 25MB/s

write 17MB/s

 

test na HD tach daje wyniki zbliżone

 

i co efekt ten sam. Według mnie to coś jest pokopane w sofcie bo niemożliwe, że te pamięci mające 100% zapasu mocy wymaganej przez producenta tak tną.

 

Poszedłem dalej. Wszystkie dyski z zewnętrznym zasilaniem i sformatowane przy użyciu H2FORMAT

Podpiąłem:

1) dysk 2.5" 60GB ATA Samsung w obudowie welland

2) dysk 2.5" 80GB ATA Seagate w obudowie welland

3) dysk 2.5" 120GB SATA WD poprzez mostek USB2SATA

 

za każdym razem tuner wisiał pozostało tylko INIT na wyświetlaczu potem pojawiło sie włożono kartę i poziom sygnałów ale programu już nie było :(

 

Czy ja coś źle robię, czy ten mój egzemplarz ma uwalone USB??

 

Ewentualnie proszę o informację na jakim dysku (mowa o 2,5") lub na jakim flashu na USB coś się wam udało nagrać??

 

Z góry dzięki za info

 

P.s. ten tuner się zachowuje jakby to było USB 1.1 a nie 2.0. Kopiowałem z pamięci wewnętrznej na flasha teledysk mający 87MB kopiował go z 2minuty :( co sekunda to 1% postępu :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...