Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Docent nie żartuj dwa dni?? :)

ale czad..... :/

Żona mi grozi wnioskiem rozwodowym bo już tydzień dzieciak nie miał mini mini :)

teraz nie pamietam dokladnie ale troche to trwalo moze przesadzilem z tymi 2 dniami :-) w kazdym razie dzien napewno ...

jak masz kogos z cyfra to sie do niego przejedz i sprawdz karte czy tam lapie uprawnienia podejrzewam ze to wina zmiany softu ...ale coz nic na to nie poradzisz

:? zachcialo mi sie ferdka z hdd to mam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy po odwiedzeniu serwisu przez ten badziewny sprzęt!!! przestało trzeszczeć??? O tym, że nie nadaje się on w żadnym stopniu do nagrywania przez USB to już nie będę pisał, bo jak prześledziłem forum, to zrozumiałem, że zakup tego sprzętu był błędem!!! Dodam ,że aktualizacja softu nic w tym względzie nie zmienia. Nie mozna liczyc nawet na to, że na 100% nagra się ustawiony wczesniej program nawet na pamięci wewnętrznej!!!! Szkoda, że przed zakupem "było nie było" sprzetu za prawie 500zł nie odwiedziłem tego forum- z pewnością nie inwestowałbym w rupiecia, który szarga moje nerwy.

A może ktoś mnie podniesie na duchu?! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drkawon jak tylko dostane uprawnienia to ci odpowiem bo to był jeden z głównych powodów wysłania go do serwisu

 

Co do nagrywania to na usb nagrywa nawet z timera, ale jego "sztuczna inteligencja" pozostawia wiele do życzenia. NAgrywałem 2h z TVP1 skoków na USB, a ten palant nagrał na wewnętrznej i to 38min i się wyłączył. To wszystko raczej wina softu, więc to pewnie "naprawią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz forest75 zdrowie czekać zamiast wejśc na www C+, zalogować się do obsługi abonenta, i kliknąć WYŚLIJ UPRAWNIENIA (czy jako to się tam nazywa). Zostawiasz ferdka na TVP1 i do 30 min. dostajesz uprawnienia. Ja już tak od 3 miesięcy muszę robić. Uprawnień już nie dostaniesz raczej, chyba, że 30 marca :-) oczywiście pod warunkiem, że ferdek będzie włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakieś hardwarowe zabezpieczenie/backup się uaktywniło. Po krótce to tuner ma zawsze 2 softy. Bieżący i poprzedni. W momencie upgrade bieżący jest kopiowany na poprzedni i jak coś się wykopyrtnie to zawsze można wrócić/tuner wróci do poprzedniego softu bez udziału specjalistów z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

Testy trwają:

- poprawili literę "ę" w EPG

- działa nagrywanie z PIP

- działa nagrywanie z timera przy włączonym odbiorniku

c.d.n.

nie zauwazylem literki ę

nie bardzo rozumie "dziala nagrywanie z PIP" moze wyjasnisz ...

to akurat dzialalo ale nie dziala jak nie dzialalo nagrywanie na HDD pokazuje sie znany mi komunikat o radio i nagrywa na pamiec wew. ...nie wazne jaki kanal i jako czas nagrywania dam .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten soft to wogóle jakaś porażka. Już nie wiem co działa, jak działa i gdzie nagrywa. Np. nagrywania z EPG nie udało mi się uruchomić wogóle, a nagrywanie z timera wymaga odpowiedzi "czy zmienić kanał dla zdarzenia" obojętnie jaki kanał jest włączony, a przy pierwszym testowaniu nie wymagało odpowiedzi na powyższe pytanie. Miłego odpowiadania na to pytanie jak będę poza domem.

Co do PIP-a to nagrywanie działało tylko jak okienko z PIP-em było włączone - po wyłączeniu nagrywanie również się wyłączało. Teraz można włączyć okienko z PIP-em, włączyć nagrywanie i wyłączyć okienko z PIP-em, a nagrane zostanie to co jest w PIP-ie nadawane.

 

 

 

Odwołuję to co napisałem na temat AC3. Komu nie działa niech wyłaczy i włączy tuner przełącznikiem z tyłu. Pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wgralem nowy soft Nie wiem co poprawili gdyz przelaczanie kanalow trwa nadal wieki Tak jak juz jeden z kolegow napisal nagrywanie z timera wogole nie pojdzie

bo wyskakuje pytanie ( u mnie po angielsku) Change chanel by event Smiech na sali Jezeli wybierze sie TAK nagrywa na pamiec wewn jezeli NIE wogole nie nagra ale jak mam wcisnac cokolwiek jezeli nie ma nas w domu Nagrywanie wogole ostatnio mi szwankuje nawet jak jestem w domu Czesto wyskakuje ERROR albo tuner sie zawiesza i jezeli nie sprawdzalem czy sie nagrywa to 2 razy sie niemilo zaskoczylem chcac obejrzec program Czekam jeszcze miesiac dwa pozneij kupie inny tuner a ten odsylam do SPRZEDAWCY nie producenta po 3 razach wystaie o zwrot kasy takie prawo kupujacego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wczoraj moj tuner wrocil z serwisu. Najwazniejsze jest to ze nagrywanie na dysk wreszcie dziala. Nie ma tez trzaskow. Odbiornik byl na 100% rozkrecany. Nie mniej jednak chyba go puszcze na allegro bo nadal nie jestem do konca zadowolony. Po pierwsze dlatego ze na moim wysluzonym crt obraz jest minimalnie gorszy niz na po wizyjnym philipsie. Po drugie irytuje mnie strasznie to menu. Na LCD jest ok ale na tv kineskopowym niestety nie widze liter :D. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha

 

ten temat akurat tyczy FP9600 a nie 7600 :)

 

może tu znajdziesz odpowiedź na pytanko viewtopic.php?f=16&t=3898

 

Z informacji powiem ci że FX6600 przełącza dużo szybciej kanały. Bawiłem się nim w sklepie. Nie jest to może demon prędkości ale w porównaniu z 9600 to jest duuużo szybciej. 7600 się różni wyświetlaczem alfanumerycznym od 6600, więc wnioskuje, że może być tak samo szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...