Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywanie na penach dzial jak dzialalo :( czyli przy probie nagrania z taimera kupa pokazuje sie komunikat cos o radiu ...

nie zauwazylem zeby przycinal w czasie nagrywania ale to juz bylo poprawione w poprzednim sofie to tak na szybko pozniej napisze wiecej

aaaa i mialem zwieche podczas skanowania kanalow zatrzymal sie na 50% i koniec :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent a wysłałeś to badziewie do serwisu?? Żeby ci kondensatory czy tranzystory wymienili? :)

 

Ja wczoraj zadzwoniłem po GLSa niech przyjadą ten szmelc wziąć do serwisu. Trzasków to ja już mam dość. Mam nadzieje, że coś też wymienią aby przełączanie z programu 90 na 1 nie trwało 10sek bo to już jest dramat :(

 

 

Wrzuciłem dziś sofcik 1.25 nie mam sił na sprawdzenie czy timery już działają, ale muszę powiedzieć że lista poprawek jak na dwa tygodnie wymiata :/

Chyba serwisanci to śpią na tych tunerach albo się nimi okładają po plecach niż się za to wziąć raz a porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dziś sofcik 1.25 nie mam sił na sprawdzenie czy timery już działają, ale muszę powiedzieć że lista poprawek jak na dwa tygodnie wymiata :/

 

Spójrzcie na datę powstania softu - 4 luty 2008... a dzisiaj jest 11 luty. Rozumiem, że przez tydzień testowali i wypuścili idealny produkt! Póki co jestem 50 km od tunera, tak, że testy dopiero jutro.

 

docent57 - Przywróć listę cyfry+ (pojawią się tylko kanały C+), zachowaj ustawienia i przeskanuj ponownie. Powinno być OK. Zresztą po co na nowo skanowałeś? Ja robię tak jak obok napisałem:

- zachowuje ustawienia w opcji Instalacja

- przywracam ustawienia domyślne w opcji Edycja kanału

- wrzucam nowy soft

- przywracam ustawienia w opcji Instalacja

i mam i nowy soft i swoją listę kanałów ułożoną 2 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze.

 

Soft 1.25 powinno być gó.... zrobiliśmy w opisach zmian

 

Włączyłem timer na 3 min, że ma nagrać coś z HBO na USB.

 

Testowałem przy włączonym tunerze i przy wyłączonym.

 

Niestety nic nie nagrał ://

 

A może by tak panowie z Ferdka listę kanałów CP i C+ uaktualnili?? O tym tez w 1.25 zapomnieli a w głupim FX 7600UCI zmienili liste kanałów, pomimo, że można poprzez RS232 to zrobić :/

 

Niech już GLS to weźmie ode mnie a ja im napisze (do Ferdka), że tego szmelcu nie chce :)

 

Nie wspomnę, że dalej na PENIE tnie podczas nagrywania co około 3sek jest skok i gubienie paru FPSów.

 

Pendrive mam dobry i nie zamierzam kupować 10 innych żeby to sprawdzić skoro spełnia wymogi producenta co do transferu.

 

Niestety dysków USB nie udało mi sie uruchomić a miały wszystkie swoje zasilanie. Chyba spróbuje skołować jakiś dysk 3.5" i na tym spróbuje :D

 

Mnie to już ręce opadają.

 

Chyba położę na tym tunku [beep]ny magnes z altusów 110 i go może szlag trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem przy włączonym tunerze i przy wyłączonym. Niestety nic nie nagrał ://

 

Czy kiedykolwiek Ci cokolwiek nagrał normalnie? Ja do swego wpiąłem 6-cio letni dysk maxtor (60Gb) via obudowę z alledrogo za 35 zł kupioną i nagrywa bez większych problemów (oczywiście z timera nagrywa z softem 023 tylko na pamięć w odbiorniku). Problemy ma tylko przy starcie dysku, bowiem tuner jest szybszy od odbiornika i wychodzi ERR, ale za 2-gim, 3-cim włączeniem (lub wypięciem i wpięciem kabla USB przy kręcącym się HDD) załapuje dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr-ek

 

dzieki za podpowiedz z tymi kanalami za kazdym raziem mordowalem sie z ta lista :oops:

 

forest75

masz albo uwalony tunek albo pecha :? u mnie nagrywa na penach ( mam 2 ) i nie przycina jak kilka softow przed.... :)

dysk mam 120 Maxtor ledwie juz chodzi ale nagrywam na niego bez problemow obudowe mam za 90 dych ( akurat taka mi sie podobala)

nie nagrywa z taimera na peny ani dysk ale na wewnetrzna pamiec nagrywa i rowniez sie nie tnie

i ciesz sie ze nie kupiles tego tunka wczesniej :) bo widze ze nerwus jestes :-) pewnie bys go wyciepal bez okno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no skąd jedynie go mam od 11 stycznia :) i to była dramatyczna data w tym roku :lol:

stawiam że coś z nim jest nie halo, spróbuje jeszcze z dyskiem 3.5" jak tylko od kogoś pożyczę bo wszystkie mam 2.5" :)

 

na pamięci wewnętrznej jest wszystko ok

Jakich penów używałeś?? zdradź Vendora i model :D

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe mój PQI ma w teście 23MB/S i tnie. Testy które wysłałeś mierzą READ nie WRITE, a Ferdek wymaga 9MB/S zapis na flashu, ale stawiam na to że jak twoje peny mają 15 i 25MB/S to dają radę, więc w tym momencie mnie utwierdziłeś, że USB u mnie jest walnięte.

 

Rozumiem, że jak wciśniesz record i wybierasz pena to ci ładnie wszystko nagrywa i możesz ten program z którego nagrywasz spokojnie oglądać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam wszystko co napisalem o penach :oops: forest75 miales racje tnie sie jednak nie wiem od czego to zalezy :?: nagrywalem przedtem i sie nie cielo ...

a teraz szkoda gadac gorzej niz bylo ...na hdd nagrywa dobrze nie przycina nagrywalem z 15 min i nic najgorzej na Intenso na Scandiscu troche lepiej

odnosze wrazenie ze ten soft to zemsta programistow fredka :shock: za nasze narzekania

stworzyli inteligentny soft ktory sam decyduje kiedy dzialac dobrze a kiedy zle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się nagrać na USB (HDD). Zauważyłem, że jak chcę nagrać kilka min. to nagranie idzie do tunera. Gdy wybrałe 2h do nagrania to nagrało się na USB. Jeszcze potestuję bo 100% pewności nie mam.

Pewność mam. Miejsce gdzie zostanie dokonane nagranie zależy od jakości kanału. I tak nagranie 30 min. TVN w AC3 poszło na USB, a nagranie 45 min. TVP2 poszło do pamięci wewnętrznej. Pokorespondowałem z ferdkiem (udało się zamienić więcej niż 2 słowa) i sami są zdziwieni takim działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz zdrowie czekać! Ja zadzwoniłem na 0800cośtam, na drugi dzień otrzymałem SMS-a o treści "Mam od pana odebrać przesyłkę. Proszę o telefon. Kurier GLS" (zapewne miał obowiązek zadzwonić, ale to szczegół), zadzowniłem, ustaliłem godz. odbioru i tyle. Identyczny SMS otrzymałem gdy ferdek wrócił z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi to nie da. I tak wszystko zalezy od kuriera. Zreszta wystarczy sobie pczytac na necie o tym co oni wyprawiaja. Ja sam mialem juz kilka niemilych przejsc z tymi ludzmi. Pozostaje mi albo zadzwonic 3 raz albo wyslac paczke na wlasny koszt. Ale nie wiem czy to wogole jest dopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi to nie da. I tak wszystko zalezy od kuriera.

 

I będziesz teraz siedział, czekał i płakał na forum, że kurier Cię nie lubi, bo przyjechać do Ciebie nie chce? Kurier ma zleceniodawców do których dzwonisz i swoich zwierzchników. Jak do nich nie uderzysz i im nie nagadasz odpowiednio ostro to szybciej tego ferdka do serwisu na butach zaniesiesz, niż kurier się Tobą zainteresuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...