Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos pisal do fergusona w poznaniu kiedy bedza jakies poprawki nowe do tego modelu

 

Ja po każdym nowym sofcie wysyłałem im e-maila z uwagami (a, że softów było chyba 6 to i e-maili wysłałem z 6). Niekiedy nawet odpowiadali. Z tego co wiem, to soft powinien być dostępny na dniach wraz z softem do edycji listy kanałów. Niestety możliwość zewnętrznej edycji listy kanałów wymaga gruntowniejszych zmian w sofcie do odbiornika toteż oczekiwanie jeszcze może potrwać kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamiast tego szmelcu kupcie sobie Echosmarta ( Echolite ) , tak tego o którym pisaliście jakiś czas temu. Osobiście go posiadam, nie mam żadnych problemów, świetnie nagrywa na każdym HDD, świetna jakośc !! Poza tym bardzo szybki im co raz więcej róznych modyfikacji wychodzi do niego :)

 

Ps. Test znajdziecie na innej stronce ( laki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

Od wczoraj mam problem z czescia no polowa kanalow Poprostu mi sie nie wlaczaja albo raz sie wlaczy raz nie TVP 1,2 Info Canaly + tv4 i inne Czasem nawet tvn 24 Jak wezme przywroc ustawienia to chodza a potem bywaja roblemy Moje pytanie dotyczy jaka powinna byc Jakosc i poziom sygnalu i czy to moze wywolywac problemy jakie teraz mam Poziom mam 91-92% Jakosc 98%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umnie ferdek nagrywa dobrze zarówno na flash jak i na zewnetrzny dysk twardy którego ostatnio podlączylem samsung 80bg 3.5 nagralem 5 godz audycji programowych i co ciekawe dekoder ani razu sie nie zawiesił i niema zadnego problemu z wczytywaniem dysku i odtwarzaniem tego co sie nagralo. NAGRYWA SUPER obraz i dzwiek.Jak nagrywac to tylko poprzez dysk twardy .Ale mimo to ferdka odaje do serwisu bo trzesczenie chce zlikwidować i tam pare drobiazgow.

MAM PYTANIE DO WAS CZY ZAWIESSZA SIE WAM FERDEK NA NOWYM SOFCIE 1.25 BO UMNIE CZASEM .

A jak wysyłam do nic dekoder to musze napisac na kardce jakie usterki maja mi usunac i adres zwrotny orac ILE CZASU TRWA TAKA NAPRAWA W SERWISIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umnie ferdek nagrywa dobrze zarówno na flash jak i na zewnetrzny dysk twardy którego ostatnio podlączylem samsung 80bg 3.5 nagralem 5 godz audycji programowych i co ciekawe dekoder ani razu sie nie zawiesił i niema zadnego problemu z wczytywaniem dysku i odtwarzaniem tego co sie nagralo. NAGRYWA SUPER obraz i dzwiek.Jak nagrywac to tylko poprzez dysk twardy .Ale mimo to ferdka odaje do serwisu bo trzesczenie chce zlikwidować i tam pare drobiazgow.

MAM PYTANIE DO WAS CZY ZAWIESSZA SIE WAM FERDEK NA NOWYM SOFCIE 1.25 BO UMNIE CZASEM .

A jak wysyłam do nic dekoder to musze napisac na kardce jakie usterki maja mi usunac i adres zwrotny orac ILE CZASU TRWA TAKA NAPRAWA W SERWISIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

tylko ne napisales czy nagrywa z Timera na dysk Bo pewnie wzystkim lepiej lub gorzej nagrywa jak wlaczy sie nagrywanie z "pilota"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umnie ferdek nagrywa dobrze zarówno na flash jak i na zewnetrzny dysk twardy

 

Nie mówię, że nie - mnie z timera nagranie 1h poszło na HDD. Pochwal się jak Ty nagrywasz. I czy np. możesz skoczyć klawiszami 1-9 o 10-90% nagrania.

 

MAM PYTANIE DO WAS CZY ZAWIESSZA SIE WAM FERDEK NA NOWYM SOFCIE 1.25 BO UMNIE CZASEM .

 

Nie. Nigdy.

 

A jak wysyłam do nic dekoder to musze napisac na kardce jakie usterki maja mi usunac i adres zwrotny orac ILE CZASU TRWA TAKA NAPRAWA W SERWISIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To było pytanie? bo ciężko zrozumieć co miałeś na myśli pisząc powyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

14 dni roboczych, liczą się one od momentu otrzymania tunka przez serwis... W sumie więc możesz nie mieć tunera dłużej niż 14 dni... Najlepiej zapytać drogą tel. lub mailową, czy tuner jest już zarejestrowany w serwisie... Ja osobiście mam bardzo miłe doświadczenia z szybkością działania serwisu... Raz tuner był u mnie po 8 dniach (łącznie z wysyłką i odesłaniem), a za drugim razem trwało to 3 dni :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojechał w poniedziałek, to dostali go we wtorek po południu, zabrali się za niego w środę, naprawili go w czwartek, odesłali w piątek, a może w poniedziałek... jeszcze ze 3 dni możesz czekać. Jak ja swój wysłałem (bo nie działał, ale to była wina softu który w wersji 012 wogóle nie działał) to 3 tygodnie czekałem, ale tylko dlatego, że softu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Chińczycy są głusi, że nie słyszeli tego masakrycznego [beep] :/

 

Biorąc pod uwagę soft z jakim 9600 został dopuszczony (ver.012) do sprzedaży to chińczycy są nie tylko głusi, ale i ślepi - delikatnie mówiąc. Dobrze chociaż, że w sofcie 012 wyłącznik z tyłu działał poprawnie, bowiem był to niezbędny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie HEEELP :(

 

Tunek dziś wrócił z serwisu. Uprawnienia miałem do 29 lutego 2008

 

Włączałem już TVP1 na 1godz TVP2 na 1godz. i uprawnienia nie przyszły. Gdzieś mi się obiło że tunek czasem ma problemy z łapaniem uprawnien

 

Co robić? Poczekam jeszcze chwile jak nie zatrybi to infolinia i mam nadzieje ze wtedy pomogą, tylko jak to wina tunka to nie wiem czy infolinia pomoże :/

 

Mieliście problemy z uprawnieniami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...