Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz to już przeszli samych siebie. Nie dość, że sprzedają sprzęt "badziewie" to jeszcze mamy to słać za swój koszt?

 

Ja kupiłem ten szmelc przez internet, czyli teraz mam płacić za paczkę do Fergusona lub do kolesia który mi to sprzedał??

 

To już przegięcie. Pewnie zarejestrowali dużą ilość serwisów i GLS ich zżera ;)

Jeśli wypuściliby sprzęt działający jak ma być (zgodnie z instrukcją) to wizyty w serwisie byłyby zbędne (pomijając fakt [beep]zącej fonii, ale do tego się sami przyznali)

 

Ciekawe czy "nowe" zasady obowiązujące od paru dni dotyczą wszystkich userów czy tych którzy nabyli sprzęt powiedzmy miesiąc temu Ferguson będzie obsługiwał na starych zasadach.

 

 

P.S. hehe BEEP się zrobiło nie wiedziałem że wyraz P I E R D Z Ą C E J to przekleństwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy "nowe" zasady obowiązujące od paru dni dotyczą wszystkich userów czy tych którzy nabyli sprzęt powiedzmy miesiąc temu Ferguson będzie obsługiwał na starych zasadach.

 

Obawiam się, że wszystkich, bowiem karta gwarancyjna nic nie mówi o przesyłce na koszt ferdka. Ot taka ich dobra wola z czasów, gdy dobry sprzęt oferowali. A teraz zyski ze sprzedaży 9600USB zostają pożarte przez przesyłki i serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy bedzie nowy soft do tego modelu ,Niezłe znalazlem przypadkowo problem złego rozciagniecia obrazu trzeba prełączyć w system NTSC w dekoderze i spowrotem na auto czyli na pal i obraz jest nadawany prawidlowo w formacie 4:3 najbardziej do widac na canal + sport i film ale jak sie wyłąćzy dekoder dalej jest to samo jak wczesniej trzeba za kazdym uruchomieniem to samo piszczie ztym problemem do fergusona to szybciej rozwiaza ten problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu koniec miesiąca i znowu kicha z przesłaniem uprawnienień C+ w trybie standby. Zaś będę musiał przez E-BOK uaktywniać pewnie.

 

jak to w końcu jest z tymi uprawnieniami dla Cyfry. Mam od stycznia 2008 i odkąd mam to badziewie non stop mam problemy z uprawnieniami.

 

Jesli w lutym wskoczyły mi uprawnienia na 2 mies (bo przeważnie tak jest) to miałem subscription do 30.04.2008

 

Czy wczoraj były jakieś nowe uprawnienia czy dopiero należy ich oczekiwać 30.04.2008?

 

Miałem tunek wczoraj włączony i nic nie przyszło, ale wszystko działa.

 

Miałem tak że wczesniej uprawnienia były do 29 lutego i nowe nie przyszły (był w stand by) przesłałem sobie przez telefon

 

Kiedy mam sie spodziewać uprawnień co miesiąc czy co dwa?

 

P.S. Chyba ferdek nam szykuje jakis finalny soft :) juz mija ponad 3 tyg i nic nie dali na stronie, więc albo walczą żeby to zaczęło działać albo już olali temat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uprawnienia dostaję w nocy ostatniego danego miesiąca (np. tuner w nocy 31 marca był wyłączony i uprawnienia dotarły dopiero po włączeniu go rano 30 marca) i zawsze dostaję je na miesiąc (wg danych z tunera) i zawsze ostatniego danego miesiąca mam problem z uprawnieniami jeśli tuner był w tą noc wyłączony, a zawsze jest wyłączony.

Co szykuje ferdek... jeśli finalny soft to wraz z edytorem listy kanałów - przynajmniej tak mi obiecywali.

 

wyłączony = standby

 

No i na www jest dostępna od dzisiaj poprawiona wersja starego softu 1.0.028. Nie napisali co poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie binarek daje ponad 1500 różnic między starą 028, a nową 028... ale dalej jest wpis: "UsuŃ nagranie" z dużą literą Ń. W 025 było dobrze więc już nie wiem co się komu porobiło.

A i przy okazji odkryłem kilka ciekawych opcji w binarkach dostępnych (soft wieczorkiem sprawdzę):

- Kolor OSD - czerwony/niebieski

- Pilot uniwersalny Ferdka

- Definiowanie przycisku pauzy... zapewne aby zapauzować nagranie

- Tryb AFC (cokolwiek to oznacza???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać? Napisałem jakie różnice widzę - przede wszystkim działa (u mnie) nagrywanie z timera na USB (HDD)! A soft czy to w ver 001 czy 099 będzie zawsze tyle samo miejsca zajmował - tzn.całą pamięć, przy czym treści jest powiedzmy 70 czy 80%, a reszta to wypełnienie do 2 Mb pamięci.

 

POJAWIŁO SIĘ WŁAŚNIE OPROGRAMOWANIE 029. Brak informacji o zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki

Moje proby byly przy wylaczonym na czuwanie tunerze i dlatego nagrywa po starcie na wewnetrzna Wczoraj doszedlem do tego Sa jeszcze jakies klopoty z data bo juz raz mi zamienil miesiac z dniem Poza tym to chyba oki Wlasnie widze ze jest nowy soft i nie wiem czy ryzykowac i go zmieniac zeby potem sie nie okazalo ze nie nagrywa znowu Moze ktos juz go wrzucil ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem i właśnie testuję. Różnice - EPG działa już znośnie (nie gubi programów i nie ginie po zmianie na inny kanał), nagrywanie na USB działa, data się już nie przestawia jak na sofcie 028. Tyle zauważyłem.

A co do zaginętych postów to cenzura widzę jak za Stalina co najmniej. Możesz się domyśleć dlaczego zostały usunięte. Idzie ku lepszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum zawsze dyskusja o piractwie była zakazana. Piractwo jest w Polsce karalne (pomijając fakt, że później tuner padnie, to płacz na forum jest jaki to Ferguson niedobry a softy się ładowało lewe - tak było w przypadku 8800 i 8900, gdzie czyścik wcale nie pozwala na pełny powrót do oryginalnego oprogramowania i po mieszaniu kończy się restartami i zwiechami - to właśnie efekty zabawy w piracenie - Ferguson powinien odmawiać bezpłatnego serwisowania tunerów po mieszaniu z oprogramowaniem innym niż firmowe).

 

Czytać: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=1&t=2

 

Na waszym miejscu dziękowałbym, że nie macie po ostrzeżeniu za nieznajomość regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej, ale nie podałem żadnych wskazówek co i gdzie szukać, a nawet jak się ów soft zowie. Idąc tym tokiem rozumowania to kryminały w TV powinny być zakazane, bowiem przestępstwo jest karalne... zresztą nieważne...

A regulamin jasno mówi "a) zakaz publikowania konkretnych informacji związanych z łamaniem systemów kryptograficznych i pirackim odbiorem TV (opisy, przykłady)". Takowych informacji NIE PODAŁEM!!! Była tylko informacja ogólna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...