Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam fakt, że zainwestowałem kolejne 160 zł na pendriva, który zapisuje z szybkością 15 MB/s, a i tak to nic nie zmienia- totalna sieczka.

drkawon po co inwestujesz? PIsałem już parę stron wyżej, że testowałem to z pendrive grubo przewyższającymi wymagania producenta. Miałem peny o transferze zapisu 21, 24MB/s i sieczka była dalej. Stawiam że to wina pewnie softu :) albo to wina systemu ;)

 

Do mnie wysyłane są w noc i dopołudnie przedostatniego dnia miesiąca. I ostatnio 30 marca w niedzielę rano była ciemność, ale po kilkudziesięciu min. odzyskał jasność. W innych miesiącach po robocie (godz.16 czy 17) i godzinnym oczekiwaniu wyklikałem co trzeba na www c+ i w ciągu 20 min. miałem uprawnienia.

 

Dlatego pytam bo ja miałem włączony (nie na stand by) w ostatnią i przedostatnią noc marca i też zauważyłem ciemność :(

Już piep.... że PVR nie działa, ale uprawnienia łaskawie by mógł przepuszczać, tańsze badziewia to nawet w stand by to robią :(

Wiesz Piotrek mnie często gęsto w tygodniu nie ma, dzwoni żona i marudzi ze g... widzi :) To mnie już zaczyna denerwować (nie żona, ale czasem jej się zdarza) ten tuner :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Piotrek mnie często gęsto w tygodniu nie ma, dzwoni żona i marudzi ze g... widzi :) To mnie już zaczyna denerwować (nie żona, ale czasem jej się zdarza) ten tuner :)

 

Weź napisz/zadzwoń o bolączkach do ferdka, bo widzę, że Ty masz dużo większe problemy z nim niż ja. U mnie jak zaczął przynajmniej obraz na TV przekazywać jakoś pod koniec grudnia tak przynajmniej pod tym względem mam spokój. Włącza żona, córka czy ja i działa... no chyba, że uprawmnienia nie dojdą :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem jeszcze raz poruszyc jeden problem Czyli dlugosc nagrania Dzisiaj ucielo mi ostatnie minuty meczu Nagranie z Canal+ 16/9 126min Nagrywalem juz wiecej 160 i nie mam pojecia od czego to zalezy Poza tym zawsze zapominam zapytac panow w fergusonie jak oni rozwiaza zapis nagrania tylko w jednym pliku (format FAT32 max wielkosc pliku kolo 4,2GB) Czyli mecz plus dogrywka i karne odpadaja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem ze zalezy to od jakosci nagrywanego programu Ale nic w instrukcji nie pisze o ograniczeniach co do ilosci nagrywanego materialu Wiec i za rok moge probowac zwrocic powolujac sie na niezgodnosc towaru Bo nikt mi nie powie ze wiedzialem o tym wczesniej (mozna sie powolac jezeli wade zglosi sie nie pozneij niz 3 miesiace od jej wykrycia) Tylko co smieszne raz nagralo mecz All Star nadawany 16/9 i byo to 190 miin a ostatni meczligi angielskie jtez C+ i nie 16/9 i tylko112 wiec roznica jest znaczaca Potestuje to powiem jakie wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z nagrywaniem na pamięć wewnętrzną. Może ktoś pomoże!? Otóż nagrywając mam asynchroniczny dżwiek tzn. opóźnienie kilkusekundowe, co znacznie pogarsza komfort oglądania nagrania;). Chodzi o nagrywnaie bez bajerów tzn. zwykłe naciśnięcie rec! Czuję , że ten "złom" który jest przedmiotem tego forum odbiera mi kolejne lata życia tak szybko, jak często pojawiają się kolejne, nieudolne wersje softu!! HELP!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Coś tak widzę, że Ferguson ostatnio się bardzo awaryjny staje. Co dziwne nie ma konkretnego modelu, a wręcz każdy tuner ma jakieś wady produkcyjne :/ Jak dalej tak pójdzie to nikt tego nie będzie kupował chyba :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego. Taniej jest wyprodukować 1100 urządzeń z czego 100 będzie uszkodzonych niż 1000 urządzeń w 100% sprawnych. Teraz jak sprzęt kontenerami przypływa z Chin to oprócz zamówionyych 1000 szt przysyłają dodatkowo gratis 100 szt na wymiany gwarancyjne.

A tak wogóle to już miesiąc czekamy na nowy soft do 9600. Zacznijcie ich molestować. Ja już zacząłęm tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po dłuższej przerwie. Ja pożyczyłem ten "cud techniki" znajomemu i problem z głowy. Mam nadzieje, że go kupi ode mnie ;)

 

Beny zrobili cię chyba w jajo, mnie gość ściemnił, że tego tunka już nie produkują i według nich działa wszystko jak należy. Jedynie dadzą soft do edycji kanałów i nową listę kanałów do C+

Także wynika z tego że mają nas w ..... głębokim poważaniu.

 

Ale zobaczymy jak to będzie w praktyce

 

P.S. Mam pytanie czy wiecie może czy procesory w FP9600 i FX7600 są identyczne? Dziwne bo 7600 przełącza znacznie szybciej kanały niż 9600 więc to chyba nie wina softu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mam pytanie czy wiecie może czy procesory w FP9600 i FX7600 są identyczne? Dziwne bo 7600 przełącza znacznie szybciej kanały niż 9600 więc to chyba nie wina softu :(

 

Niestety inne, a szybkość przełączania to wina softu. Jeśli nie będzie nowego softu to sobie wykopali grób. Dziwnym trafem mantę mi to przypomina. Co miesiąc nowy sprzęt i żaden nie działa dobrze, ale olać klienta... nowy, nikomu nie potrzebny produkt co miesiąc to podstawa. Niestety markowe firmy, które już totalnie olewają potrzeby klienta ich tego nauczyły.

A brat, posiadacz od 2 lat DF9000 mnie ostrzegał: "Daj sobie spokój z tą gó*nianą firmą". Głupim był, że go nie posłuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety inne, a szybkość przełączania to wina softu.

 

no to jeśli są inne procesory to raczej to nie jest wina softu :)

W fx są procki NECA a w FP9600 jakiś stary ST czy coś, więc softem raczej nic nie podciągną, w szczególności ze szybkość przełączania nie wzrosła pomimo wydania już kilkunastu softów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to STi 5105 - specyfikacja: http://www.echic.cn/tu/200773115121.pdf

 

Piotrek a w FX wiesz moze jaki procek NECA siedzi?

 

A z tym krukiem to masz racje

 

na alledrogo nie jest tak źle całe 2szt są (reklama) :)

 

Jak na tak świetny i rekomendowany produkt na stornie ferdka to chyba mało troche ;)

 

Zauważyłem że dużo firm mających to w ofercie nagle ich nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...