Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy dawno temu szukałem PVR-a wydaje mi się że na jednym z for ktos napisał że ten Ferguson ma wady techniczne i nie pojawi się na rynku. Na stronie pojawił sie wtedy co FX-y ale do sprzedaży trafił dużo później. Teraz wiadomo dlaczego. Coś tam im sie udało załatwić software-owo ale nie wszystko i go wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylalem poczta z potwierdzeniem odbioru Nic do mnie nie przyszlo W fergusonie potwierdzili ze maja Ze wzgledu na to ze w poniedzialek wyjezdzam spytalem sie kiedy zamierzaja go odeslac Pan powiedzial ze najpozniej w poniedzialek Na co mu oznajmilem ze jezeli nie bedzie wpiatek to bede sie domagal zwrotu kosztow gdyz towar jest niezgodny z oferta Nie dosc ze czlowiek idzie im na reke nie chce wymiany czy zwrotu kasy tylko naprawienie trzaskow to oni nie moga tego zrobic od razu Jak pan serwisant wyskoczyl mi z 14 dniami roboczymi to ja mu na to "Ok mozecie trzymac miesiac ale jezeli sprzet nie bedzie tak funkcjonalny jak w ofercie to ja go bede odsylal a nawet zglosze sprawe do sadu" Sprzetu nie mam kupilem echolite bo nie bede bez tunera a nie wierze ze przyjdzie do piatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylalem poczta z potwierdzeniem odbioru Nic do mnie nie przyszlo

Aleś wykombinował z tą pocztą. Potwierdzenie odbioru to zwykły list toteż wcale się nie dziwię, że jeszcze nie dotarł do Ciebie.

 

Na co mu oznajmilem ze jezeli nie bedzie wpiatek to bede sie domagal zwrotu kosztow gdyz towar jest niezgodny z oferta

 

Coś mądrego odpowiedział? Wystraszył się czy też zlał to co mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Pytanie z natury głupich :) Jest już połowa maja a wręcz maj się kończy, są jakieś wieści o nowym finalnym sofcie? Czy już olali wsparcie dla wycofanego produktu?

 

Byłbym wdzięczny za odpowiedź, może ktoś z was do ferdka pisał

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchy? Czyli dzwonią ale [beep]a wie w którym kościele ;) Hmmm obawiam się że softu nowego już nie będzie. Soft do edycji kanałów też miał być i jakoś nie ma, więc czemu nagle miałby powstać nowy soft. Ja rozmawiałem z jednym z gości z serwisu, przedstawiłem bolączki tego modelu facet był baaaaaaardzo zdziwiony i twierdził ze mam coś zepsute :) bo u nich wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak przewidzialem nie doszedl moj ferdek do mnie Dobrze ze zakupilem Echolite wiec bede mial na czym ogladac i moze nagryawanie bedzie normalnie chodzilo Moj ferdek wroci do firmy od ktorej zakupilem i bedzie tam wracal dopoki nie zrobia wszystkiego albo oddadza kase A ze ferguson nie sadze zeby sprostal z "niedorobkami" wiec mysle ze dostane kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od ferdka odpowiedź. Niestety lakoniczną dosyć (kiedyś bardziej rozmowni byli) i wyglądającą na taką co na zasadzie ctrl+c i ctrl+v powstała:

"- produkcja została tymczasowo wstrzymana

- poprawki są w trakcie realizacji

- edytor listy kanałów jest ciągle w fazie testowej "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak pisałem wyżej olewka tylko w kulturalnej formie :/

 

wydaje mi się że nie mamy sie co łudzić :evil:

 

Dobrze ze zakupilem Echolite wiec bede mial na czym ogladac i moze nagryawanie

 

dobry pomysł ja zrobiłem to samo :) podobno nie ma większych problemów :) ale to nie rozmowa na to forum. W każdym razie u kumpla byłem to rewelka ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek szkoda życia i nerwów, ja za młody też nie jestem ale mam już dość sprzętu ze stajni F ;) Echo jest tańszy i spełnia funkcję PVR. Mnie już krew zalała jak ustawiłem w FP 9600 datę dwa timery na majówkę. Przyjeżdzam i co????? i wielkie G data sobie wskoczyła zamiast 22.05 to 05.22 :/ już mi ręce opadają :/

Jedyny plus tego tunera to chyba alfanumeryczny wyświetlacz bo innych nie mogę znaleźć ;D

 

BTW dziś dzień MATKI, wszystkim mamusiom życzę aby nie musiały używać FP 9600 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już krew zalała jak ustawiłem w FP 9600 datę dwa timery na majówkę. Przyjeżdzam i co????? i wielkie G data sobie wskoczyła zamiast 22.05 to 05.22 :/ już mi ręce opadają :/

 

A było go nie wyłączać? Wtedy datę byś miał... 00/00/0000 :lol2:

 

Jedyny plus tego tunera to chyba alfanumeryczny wyświetlacz bo innych nie mogę znaleźć ;D

 

Menu jeszcze jakoś mniej wiejskodiskopolowo wygląda niż w Echolite. Więcej zalet niestety brak :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było go nie wyłączać? Wtedy datę byś miał... 00/00/0000 :lol2:

 

 

hehe to też się zdarza :) w sumie jeden kit czy miesiąc się pomyli z dniem czy wyskoczą zera program i tak sie nie nagra :/

 

jedynie są szanse że nagra się coś 1 stycznia 2 lutego 3 marca 4 kwietnia 5 maja 6 czerwca :) wtedy tuner działa jak złoto :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakos sprobuje sie dowiedziec z jakim softem wrocil moj ferdek z serwisu Niestety jest on w Polsce a ja poza granicami kraju a tutaj ciesze sie z Echolite Teraz tylko bede odsylal do firmy u ktorej kupilem na allegro Niech oni traca pieniadze na wysylki do serwisu Przeciez i tak nic nie wskoraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś to już mi kopara opadła

 

podpiąłem flasha http://www.patriotmem.com/products/spec ... 20Plus.pdf

 

transfer 200x w lapie śmiga jak złoto a w fergusonie? Niestety nic sie nie da nagrać na tego flasha. Wciskam rec wybieram usb i obraz stoi czas idzie. NAgrywam tak 30sek potem PVR i próbuje odtworzyć to samo :(

 

Chyba nie ma na świecie flasha który by działał z tym odbiornikiem. Jeśli się mylę poprawcie mnie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...