Skocz do zawartości

Ferguson FP 9600 USB


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Timera to nie zamierzam kombinowac z data, wlaczaniem wylaczaniem tunera a na dodatek sprawdzac z niepewnoscia czy dany program sie nagral czy nie

Jezeli chodzi o 9000 to ma jedna wade brak wejscia usb Czasem chce przerzucic cos na laptopa i nagrac Co do Echolite to nawet juz czytalem o nim tylko ciezko go trafic na allegro czy w sklepach internetowych

Pozdrawiam

 

no za dużo byś chciał :) Niech FP9600 zacznie nagrywać z timera to już będzie coś. DF9000 jak ci Piotr-ek napisał wymontować dysk i wio do lapka :)

 

Czekam na nowy soft. Może w końcu poprawią szybkość działania (przełączania kanałów) bo na razie się piep...... z timerem i im nic nie wychodzi z tego. Są postępy ale mija 3 miesiąc jak mam ten tunek i to co chciałem w nim używać nie działa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh jak oni wypuszcza "finalny" soft, w ktorym zmian bedzie tyle co przy przejsciu z 25 na 28, dalej nie bedzie obslugi pendrive`ow po usb, bledy w rozciaganiu obrazu 16:9 i tak koszmarnie wolne przelaczanie programow ,a pozniej zaprzestana prac,bo "to mala partia i juz nie produkuja" i maja gdzies ten 1000 czy 5000 klientow, to mnie trafi :)

i tak od paru tygodni jade na prv od cyfry,a ferguson lezy w szafie, ale wtedy to chyba zaczne pisac do istytucji konsumenckich o takim traktowaniu klienta i wpuszczaniu na rynek produktu w wersji nawet nie beta, ale wczesna alfa.

ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss mnie się wydaje, że testy beta a tym bardziej alfa w tym modelu zostały pominięte :)

 

Wypuszczono prototyp do produkcji :lol2:

 

miejmy nadzieje, że ekipa z ferdka jak się upora z timerami, poprawi też współpracę z penami bo chyba do dziś nie ma takiego który by z tym tunkiem działał, potem kosmetyka w EPG, proporcje obrazu, przyspieszenie przełączania kanałów, soft do edycji kanałów i mogą zaprzestać supportowania tego sprzętu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak u was z obsługą time shifting??

 

Leci sobie program, powiedzmy potrzebuje na moment wyjść. wciskam przycisk (znaczek play/pause) obraz się zatrzymuje i niby od tego momentu nagrywa do bufora. Wracam za minutę, wciskam ponownie w/w przycisk i zamiast kontynować od momentu zatrzymania leci duuuuużo dalej. Tak samo mam zarówno przy włączonej funkcji timeshifting w menu na auto jak i na wyłączonym.

 

Czyżbym miał coś nie tak z tunkiem??

 

POwinno to chyba tak działać, że powiedzmy leci sobie program zatrzymuje w danym momencie (potem leci pasek i liczy sekundy) po minucie wracam i wciskam ponownie play/pause i powinno to być od tego momentu kiedy zatrzymałem.

 

Poprawcie mnie jeśli coś źle kombinuje ;)

 

P.S. Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz wrzucić soft 028, ewentualnie wrzuć 025, a następnie 028.

 

mam 0.28

 

myślisz ze coś da jak wrzuce 0.25 a potem ponownie 0.28??

Nie widzę za bardzo sensu takiego procederu

 

 

no i może w końcu zacznie działać PVR. Z tego co wyczytałem wyżej to pewnie chłopaki mają to gdzieś z Ferdka bo już pracują nad nowym tunkiem a tego nie będą wspierać. Ciekawe więc co z klientami co kupili to badziewie. Chyba trzeba będzie odesłać jako niezgodność towaru z umową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...