Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z tego co czytałem na innych forach to kaka konfiguracja będzie działać.

Ja mam te dwa moduły w GoldenInterstarze i jest OK.

Jedno zastrzeżenie tylko - moduł ZetaCam nie potrafi rozkodować Eurosportu w seca2 i jak ci na tym kanale zależy to kup sobie np matrixa Reborn i będziesz miał wtedy Eurosport.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jeszcze potrwa zabawa z dekodowaniem Zone Europa, przecież CP robi sobie kpiny z abonentów, którzy kupili moduł. Trwa to tuż trzy miesiące i zero efektów. Może nie znam się na tym, ale jeżeli niektóre kanały są dublowane, jest plansza po Pulsie to jaki problem przesunąć Zone Europa, tylko chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem moduł ZetaCam.

W Fergusonie 7018 moduł szybko instaluje się jako Joker, karta C+ działa bez problemów.

W dalszym ciągu przy zainstalowanym module Polsatu Cyfrowego z pakietem Mini nie można odbierać kanałów , ktore występują w C+ i CP/minn. TVN24/. Dalej pojawia się napis "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"

Nie radzę więc kupować modułu ZetaCam do Fergusona 7018 przy pakietach C+ i CP.

Pozostaje wyciąganie karty lub modułu CP .....lub czekać na nowe oprogramowanie do Fergusona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać że jest chyba problem z softem w Ferdkach który obsługuje CI.

Jeszcze raz powtórzę że sam korzystam z takiej konfiguracji czyli w górnej kieszeni moduł CyfrowegoPolsatu a w dolnej ZetaCAM Blue z kartą Cyfry.

Co prawda nie mam pakietu mini a Familijny+RelaxMix ale za to nie mam w CP Cinemaxów a w Cyfrze mam je wykupione i jak przełanczam na Cinemax to od razu pojawia mi się obraz zdekodowany z karty Cyfry i wtedy moduł CP nie jest już dopuszczany do głosu.

Zato jak wyciągnę kartę Cyfry to taki komunikat Tego kanału nie ma w twoim abonamencie pojawia się.

Czyli z tego wynika że soft w Goldeninterstarze jest bardziej dopracowany co do obsługi modułów CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł CP i tak jak wszyscy nie mogę odbierać Zone Europa , Mam również problem z odbiorem Info dla abonentów żeby to móc oglądać muszę wprowadzić pin cztery zera. Ponadto nie wiem czy wy widzicie juz TV Wedding bo u mnie jest ciemno i pisze że ten program nie jest w moim abonamencie. Mam podobne objawy przy jednej z wersji programu CNN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

jak już Misiek77 zdążył sprawdzić, moduł funkcjonuje na moim Hyundai-u HSS 880 bezproblemowo. Ja zaś sprawdziłem w sklepie współpracę z innymi receiverami:

-Telestar Diginova 3CRCS

-Homecast S 8000 CI PVR

-Technisat Digit Cip (technicznie identyczny z Diginova 2 CI P)

-Kathrein UFS 821

Niestety nie udało mi się jeszcze sprawdzić na moim faworycie (niestety bardzo drogim), mianowicie Eycos 55.12. Ale kiedyś jak ztanieje to go dopadnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jeden temat jeszcze chyba nie poruszany na forum. mianowicie kwestia polskiej fonii na kanale Eurosport2.w ostatnim miesiacu ustawialem sasiadom 3 anteny dla tunerow CP(1 echostar i 2 samsungi). Na wszystkich tunerach byla polska fonia Eurosportu2. Na swoim ferdku z modulem testowalem rozne wersje softu i na zadnym nie wykrylo mi polskiej fonii.Przy okazji testow softu odnioslem dziwne wrazenie ze orginalny ze strony Fergusona wolniej przelacza kanaly niz softy edukacyjne ze strony L.....(sam sie zmoderowalem).A moze to tylko moje dziwne odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...