Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja również miałem wątpliwości czy na moim ferdku 7318 pójdzie moduł, ale w punkcie była bardzo fajna pani i pozwoliła mi wypożyczyć na kilka dni ( piątek- poniedziałek), moduł z kartą i sprawdzić czy będzie działać. Powiedziała że jeżeli tak to w poniedziałek tylko sfinalizujemy umowę podpisami a jak nie to spiszemy nową i wezmę zamiast modułu dekoder. Na szczęście moduł działa bez problemów.

Oni po spisaniu umowy w jakiś sposób " parkują " umowę ( tak to pani sprzedawczyni nazwała) i od tego momentu jest ona obowiązująca. a podpisy można złożyć później. Oczywiście nie można przeciągać tego a długo.

 

Pogadaj ze sprzedawcą to może pójdzie Ci na rękę i da do sprawdzenia.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej weź ze sobą topfielda do dystrybutora. włóż moduł z kartą.jak karta z modułem nie będzie aktywna, to wtedy moduł pokaże komunikat BŁĄD 4, to znaczy, że twój tunek bez problemu będzie śmigał z tym modułem, albo na odwrót. tak sprawdzałem swoje dwa tunki.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ja tez niedawno zamowilem modul z karta przez mojego szwagra, ktore nawiasem mowiac od prawie 4! tygodni sa do niego dostarczane.

Mam teraz pytanie o kompatybilnosc modulu z nastepujacymi receiverami:

Hyundai HSS 880 CI(w sypialni), i o Eycos 55.12, ktory ma zastapic polsatowski Samsung DSR-7000 w pokoju dziennym. Jezeli chodzi o ten drugi, to jest ponoc rewelacyjny dzieki Skalerowi, ktory daje sygnal do LCD jak w jakosci HD, ma 2 tunery (mozliwosc 4 jenoczesnych nagran na dysk do 400GB) i bardzo szybki transfer USB na kompa. Ludzie sa obrazem na LCD/Plasma zachwyceni. Polskojezycznych linkow niestety nie widzialem, tylko w Europie zachodniej(Niemcy) http://www.eycos.de/index.php?id=49.

Mam nadzieje, ze go ktos z was juz przetestowal, bo chcialbym go kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Fergusona 7018 , w nim legalną kartę C+. Ostatnio dokupiłem moduł Polsatu z pakietem Mini. I zaczęły się moje schody. Nie mogę odbierać , niektórych kanałów , które są w C+ i Polsacie / np. TVN24/

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Fergusonem?

Może jest jakieś oprogramowanie?

Czy , któryś z Fergusonów radzi sobie z tym problemem?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia jak go zostawisz, ważne aby był tuner z włożonym modułem i kartą na Polsat Sport i ja na twoim miejscu bym jeszcze do nich zadzwonił aby się przypomnieć to powinno przyśpieszyć aktywację.

Były już przypadki że ludzie czekali po kilkadziesiąt godzin na aktywację a telefon sprawił że w parę minut dostali aktywację.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Fergusona 7018 , w nim legalną kartę C+. Ostatnio dokupiłem moduł Polsatu z pakietem Mini. I zaczęły się moje schody. Nie mogę odbierać , niektórych kanałów , które są w C+ i Polsacie / np. TVN24/

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Fergusonem?

Może jest jakieś oprogramowanie?

Czy , któryś z Fergusonów radzi sobie z tym problemem?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Jedynym wyjściem jest zastosowanie, dodatkowego modułu dostepu dla karty Cyfry. Wtedy moduł Polsatu nie będzie blokował opłaconych kanałów z Cyfry. Będzie się tylko pojawiał komunikat, że tego kanału nie ma w twoim abonamencie, komunikat mozna usuwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...