Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nikt nie potwierdził na żadnym z forów które czytam aby działał komuś Boomerang. A od paru dni doszedł kanał Zone Europa.

Ciekawe czy te dwa kanały działają na Comsacie Polonia który ponoć według "specjalistów" z tej pożal się Boże infolini CP, ma być dedykowany do tego modułu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podpowiedź mam Fergusona AF-7018CI jak on sprawuje sie na module polsatu czy przechodza uprawnienie czy sie nie wiesza...... zastanawiam sie nad zakupem/pakiet mini/ i nie chce wtopic czy nabawic sie zbędnego kłopotu, jeśli ktoś ma podobny model i juz jest posiadaczem tego modułu to prosze o jakąs opinie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie też już Boomerang wskoczył.

Jeszcze przydałoby sią aby Zone Europa zaświeciła i przestał się pojawiać ten komunikat o nowej wersji oprogramowania i będzie całkiem dobrze.

pzdr

edycja: PS. No jest jeszcze lepiej, nie wyskakuje już ten komunikat o aktualizacji oprogramowania. Jedyny mankament jaki jeszcze pozostał to brak ZoneEuropa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kanał Dla Abonentów u mnie na GoldenInterstarze i na Humaxie działa tylko trzeba wpisać kod PIN. Standardowo jest to 0000

Tak samo ma się sprawa z CNN też woła o PIN.

Wyłączenie blokady rodzicielskiej zarówno w module jak i w menu odbiornika nie przynosi rezultatu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podejrzałem stronę http://www.ferguson.pl , żeby sprawdzić, czy jest coś nowego w sprawie współpracy modułów z tunerami i znalazłem to:

27/12/2006

Wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy modułu Cyfrowego Polsatu informujemy, że wersja oprogramowania modułu 1.01.5 może mieć problemy z aktywacją. Jeżeli są problemy z aktywacją pakietu Polsatu, wtedy moduł należy aktywować w innym odbiorniku. Niedogodność tą usuniemy w kolenej wersji oprogramowania Fergusonów. Przepraszamy za powstałą niedogodność. Wszelkie pretensje prosimy kierować do Polsatu 0 801 08 08 08.

Na razie nieciekawie, nie za wiele się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modułem kolejny problem.W moim przypadku dotyczy to Fergusona 7318, ale z tego co czytam na innych forach nie tylko... Dopóki Polsat promocyjnie udostępniał mi pełny pakiet, moduł nie gryzł się z Cyfrą. Mam legalnie opłacana kartę Cyfry.Mam również pakiet mini Polsatu. Teraz jest problem tego tpu, że TVN 24 nie odbiera wcale ! Pokazuje się komunikat z modułu Polsatu " tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Zaczyna działać dopiero po wyjęciu modułu ! Problem występuje tylko wtedy, gdy karta Cyfry jest w czytniku Ferdka 7318. Wynika z tego, że dla Ferdka priorytem jest moduł Polsatu, a nie czytnik kart.Na szczęscie w CI mam moduł ZetaCam i gdy karta Cyfry jest w nim, TVN 24 odbiera, chociaż pojawia się komunikat " tego kanału nie ma...", na sczęscie można go usunąc... Wolę jednak kartę mieć w czytniku ( uprawnienia), ale wtedy nie mam TVN24... Niestety moduł Polsatu decyduje co mozna ogladać, a czego nie. Dobrze, że mam Zetacam, bo kanałow w symulcrypcie bym nie pooglądał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ZetaCam, jest w nim opłacana karta Cyfry. W cztytniku Ferdka nie działa TVN24 ( i nie tylko np.TVN Meteo), w ZetaCam działa. Niestety moduł Polsatu decyduje co masz oglądać... W Polsacie mam wykupiony pakiet mini ( bez TVN24) w Cyfrze tematyczny ( z TVN24). Moduł Polsatu decyduje, że TVN 24 nie pooglądam, bo nie zapłaciłem za niego Polsatowi. Że płace Cyfrze?- to dla modułu Polsatu nieistotne ...

 

Edycja RafiX: Usunięty zbędny cytat. Nie cytuj posta gdy odpowiadasz tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie będzie takie - Moduły w gniazdach (ewentualnie możesz spróbować zamienić je miejscami), karta C+ w ZetaCAMie - nie będzie problemów. A na koniec miesiąca przełóż kartę Cyfry do czytnika, żeby ją "naładować" (uprawnienia), a potem z powrotem do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...