Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to prawda, że mają wypuścić nowy moduł dostępu pod HD w drugim kwartale przyszłego roku (jeżeli mówią tak w Polsacie to trzeba jeszcze doliczyć z trzy kwartały opóźnienia) to co mają robić ci którzy mają stary moduł? Mają może kupić ich tuner HD i nowy abonament, przecież mam w domu trzy tunery cyfrowe SD oraz swój tuner HD. Już i tak nie mam gdzie tego stawiać. Ale swoją drogą niech Polsat oficjalnie ogłosi jak to ich HD będzie wyglądać to wtedy się zastanowimy co robić.

 

Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Skąd te wiadomości, że nowy moduł pod HD dopiero w II kwartale. Bardzo mnie interesuje ta sprawa. Czy ktoś może to potwierdzić? Czy na pewno na starym module nie można ogladać HD? Sprawdzał Ktoś?

Mr.Orbita pisał że HD na nim nie działa. Te nowe moduły to możliwe że będą nie tyle do HD co będą umożliwiały obsługę N3. Jeśli obecne CI nie będą obsługiwały N3 to będzie oznaczało że CP nie przejdzie na N3 do czasu gdy nie pojawią sie moduły które będą umożliwiały odbiór nowego systemu kodowania.

Jesli sie nie mylę N3 stosuje już Cabo. Czy w swojej ofercie mają CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no się dziwić, nie ma jeszcze modułu pod tą kartę, mam nadzieję, że będzie na początku przyszłego roku, musi być moduł jak całkowicie wyłączą Nagrę2, bo ludzie posiadający własne odbiorniki straciliby możliwość oglądania kanałów, które znajdują się w ofercie największej pod wazględem abo platformy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że CP się narazie nie śpieszy. Ten nowy moduł dla Nagra3 będzie musiał też obsługiwać kanały HD, tak więc myślę, że wejdzie on jakoś w połowie przyszłego roku, no może ciut wcześniej, tj. w 2 kwartale 2008.

Wielkim zakoczeniem byłoby dla mnie, jakby ten moduł pojawił się wcześniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo powinien pojawić się wcześniej, najpóźniej przed wyłączęniem Nagry2, tak nawiasem to powinien być już za jakiś krótki okres czasu, bo ludziska będą chcieli oglądać jakiś kanał HD z CP a tu nie można, bo nie ma modułu, chodzi mi o własne dekodery, nie o tego Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co z tymi ABO co już mają te starsze modułyCP przecież one muszą byc przeprogramowane na N3 albo już są przystosowane myślę że Polsat nie zostawi tych abonentów samymi sobie ,albo wyśle stosowną wiadomośc aby zakupili nowe moduły z N3 oczywiście na koszt własny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CP się narazie nie śpieszy. Ten nowy moduł dla Nagra3 będzie musiał też obsługiwać kanały HD, tak więc myślę, że wejdzie on jakoś w połowie przyszłego roku, no może ciut wcześniej, tj. w 2 kwartale 2008.

Wielkim zakoczeniem byłoby dla mnie, jakby ten moduł pojawił się wcześniej 8)

 

Jestes optymista, Polsat nigdy nie potwierdzil ze ten nowy modul bedzie obslugiwal HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No ja cię proszę, to jak sobie wyobrażasz odbiór oferty HD przez ludzi, którzy mają swoje tunery HD. Dla mnie to, że moduł będzie obsługiwał HD jest oczywiste, jeśli tak się nie stanie, to powodzenia życzę kolegom z CP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie dlaczego jak nastawie szukanie TVP1 na 12188 V 27500 nie znajduje stacji TVP1 i TVP2 ( polsat cyfrowy ). Kupilem w karte i odczytnik ( Modul do Polsatu Cyfrowego) w sklepie i abonament. Znalazlem wszystkie programy ale nie TVP1 i TVP2. Mam Humaxa PDR 9700 i Philipsa DSR 2015. Wkladam modul ( kupiony dla Polsatu ) z Karta .

Na wyszukiwaniu automatycznym znajduje tylko TVP1 i TVP2 ale z czestotliwoscia na CYFRE+ a nie na cyfrowy polsat. Jezeli wybiore opcje manualna to na Humaxie pokazuje mi brak sygnalu ( 12188 V 27500 ) a na Philipsie znajduje inne Programy ale nie TVP 1.

 

Jezeli ktos ma jakis pomysl, to prosze o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!!Tak otrzymujemy kartę z modułem na nagra3.Mam taką,a info na temat wersji kodowania i softu potwierdzają to.Nawet kupując w okresie jesiennym CP otrzymujemy nagra3.Ja mam taką i jest ok.Nic mi nie znika(kanały) :shock: Taki problem byłby,kiedy jest nagra2, CP wchodzi na 3-kę.Ciekawy artykuł jest na ten temat w Sat kurier oraz Tv sat magazyn.Aaaa,pamiętam że nagra2 miała czarno-pomarańczowy kolor,te są całkowiecie szare.Jak C+ 8):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...