Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba napisać wprost, że nie jesteś właścicielem i nie znasz jego danych. Jeśli natomiast jesteś to zadałeś dziwne pytanie, np. dzwonisz na infolinię przechodzisz weryfikację i zmieniasz jeśli nie chcesz zakładać konta w ICOK. Były podobne tematy tego typu i oficjalnie jeśli nie jesteś właścicielem, to nie jest to możliwe, bo na jakiej podstawie to mają zmienić.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 11:48, kapciu75 napisał:

Panowie, posiadam obecnie pakiet Darmowy HD z tunerem HD5500s.

Czy istnieje możliwość zmiany z pakietu Darmowy HD na ofertę pre-paid?

W jakich okolicznościach Polsat dawał możliwość przejścia po umowie na sprzęcie własnościowym na ofertę pre-paid?

Rozumiem, że cześć sprzętu pochodziła z oferty pre-paid. A pozostałe tunery jak się stały tym pre-paid'em?

Jak poznać kod umowy? Nie widzę tego w ICOK.

W moim wypadku okazało się, że nawet po wypowiedzeniu Darmowy HD nie jest możliwe przejście na pre-paid.

Po wypowiedzeniu umowy na Darmowy HD wywalają tuner z systemu.

Mogę podpisać umowę na swoim HD5500 i karcie, ale po zakończeniu umowy tuner i karta także są usuwane z systemu czyli elektrozłom.

W tym wypadku Darmowy HD idzie do szuflady albo na działkę. 😁

Może operator pójdzie któregoś dnia po rozum do głowy. I będzie zainteresowany zarobkiem z prepaid.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne :) , ja mam w korespondencji w ICOK "W nawiązaniu do zgłoszenia z dnia..... informujemy, że po wyłączeniu Pakietu Darmowego HD, będzie mógł Pan włączyć płatne pakiety". Dobrze że mam wydrukowane to zgłoszenie i wisi w ICOK , gdy kiedyś będę chciał przejść na prepaid gdy ten będzie jeszcze dostępny i mi odmówią to poleci reklamacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 12:36, kapciu75 napisał:

W moim wypadku okazało się, że nawet po wypowiedzeniu Darmowy HD nie jest możliwe przejście na pre-paid.

Po wypowiedzeniu umowy na Darmowy HD wywalają tuner z systemu.

Mogę podpisać umowę na swoim HD5500 i karcie, ale po zakończeniu umowy tuner i karta także są usuwane z systemu czyli elektrozłom.

W tym wypadku Darmowy HD idzie do szuflady albo na działkę. 😁

Może operator pójdzie któregoś dnia po rozum do głowy. I będzie zainteresowany zarobkiem z prepaid.

 

A czy poprzez ICOK nie masz możliwości aktywacji wybranego wyższego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 20:07, kapciu75 napisał:

Nie mam zablokowaną możliwość modyfikacji pakietów. Wrzucę zrzut ekranu.

Skoro nie masz zablokowane, to dlaczego nie zmodyfikujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail#, przepraszam, brak przecinka w moim poście, zmienił cały sens tego co napisałem.

Próbowałem przekonywać Polsat każdym możliwym sposobem. Są jak beton. Każda ich wypowiedź kończy się propozycją podpisania umowy na 24 miesiące albo zostawiam to co jest czyli Darmowy HD.  

Ja natomiast zakupiłem ten zestaw mając nadzieję, że uda mi się użytkować go jako prepaid. Zabawa w cesje na tego typu oferty to jakieś szaleństwo. 

Nie potrafię zrozumieć dlaczego dla operatora lepszy jest pakiet Darmowy HD niż pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszałem. Na razie odwiedziłem jeden stacjonarny BOK. Parę razy pisałem przez ICOK, dzwoniłem na infolinię. Za każdym razem jakby mieli wpisane info co odpowiedzieć. Nie ma takiej możliwości.

@tweed77 ma jeszcze pewnie w ICOK tam gdzie jest typ umowy, u niego jest bez umowy, u mnie jest abonament. 

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsat nie ma takiej możliwości. Obecnie oferta prepaid skierowana jest tylko dla osób posiadających dostęp do internetu, oparta na tunerze OTT. Szkoda. Może kiedyś jednak powrócą do oferty prepaid z prawdziwego zdarzenia. Szybki internet jest ciągle trudno dostępny w niewielkich miastach czy wioskach. Polsat wybiegł tak daleko w przód, że zapomniał, że Polska to zacofany kraj. A może planują sprzedawać przy okazji swojej usługi OTT, jeszcze internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zakupiłem wcześniej nigdy nie używany -można rzec nowy choć swoje lata ma -dekoder Samsung DSB-H370G wraz z usługą Pakiet Familijny oraz Relax Mix. Zestaw został zarejestrowany w Polsat Box. Konsultant oraz technik nadali odpowiednie uprawnienia ale jest dostępna tylko część oferty. Działają tylko kanały z transponderów Polsat Boxu w ramach tej oferty np. Polsat, Polsat News, Polsat Sport HD, 13 Ulica HD, TVP2 HD. Nie działają kanały nadawane z transponderów nie będących we władaniu Polsat Boxu: TVP1 HD, TVP Historia czy TVNy.  Czy znajdzie się na forum użytkownik, który ma starą pakietyzację z Relax Mix i może potwierdzić, że kanały z transponderów innych niż PB mu działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie używałem, ale parę lat temu jak aktywowałem było wszystko co trzeba. Ale chyba musiałem wymusić/poczekać na aktualizację listy kanałów... Od czasów wypuszczenia tych dekoderów na rynek masa kanałów zmieniła transpondery. Nie mówiąc o tym, że część transponderów przeszła z DVB-S na S2.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten dekoder w pre-padzie i śmigał na nim pakiet Familijny chyba na okres 6 miesięcy w cenie dekodera.. Tyle z dobrych rzeczy. Z tym niedobrych-to regularnie co tydzień.. tracił uprawnienia.  Telefon na infolinię ...mała awantura i..po 2-3 godzinach uprawnienia wracały. Minął tydzień-sytuacja identyczna. Dym uszami i telefon na infolinię. Tam zdziwko, że to niemożliwe itp. Ale uprawnienia przywracali. Cały cyrk trwał ponad dwa miesiące.  I przepychanka z infolinią. Nikt nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć ,dlaczego powyższa sytuacja występuje. Potem jakimś cudem gubienie uprawnień przestało występować. Po okresie promocyjnym ,zaproponowali pakiet Familijny za 10 zł /m-c. Ale z ich łaski już nie skorzystałem. Dekoder mam do dzisiaj jako eksponat muzealny i teoretycznie mogę go aktywować ale już w nowej pakietyzacji.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...