Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info;) to teraz mój news dla prepaid powróciła możliwość deklaracji w iCOK dane są przerabiane wyjątkowo wolno co 24h czyli dodamy pakiet to czekamy 24h i można zmienić znowu.Przed wielką usterką wachlować zmianami można było nawet co 30minut.Teraz ograniczone 1 zmiana deklaracji co 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciła możliwość deklarowania pakietów w opcji prepaid!

 

Szkoda, że Eleven nadal brak...

 

Już była o tym mowa, kaspian0007 :) Co do mulenia - zgadzam się, potrzebowało chwili zanim zaskoczyło. Jednak nadal smuci ten brak Eleven... Ktoś ma logiczne (chociaż w Polsacie o to trudno) wytłumaczenie dlaczego nadal się ociągają z tym? Może przez infolinie będzie coś szło załatwić hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że system mają jakiś cienki i połatany. ICOK dla prepaid się rozsypał, jak wprowadzili Eleven. Wygląda na to, że na razie jedynie opanowali to do stopnia - przywrócenie funkcjonalności. Jak Eleveny da się dodać i umowa na to pozwala - to będą, jedynie jest pytanie kiedy. Jak uznają, że koszt wdrożenia przewyższa potencjalne wpływy, to po prostu tego nie zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak jest z tym prepaidem? Mam dekoder własnościowy. Miałem pakiet Mini, chciałem zmienić na inny i nie mam żadnej możliwości. Pisałem przez iCOK Polsatu, dostałem odpowiedź, że nie mogę sam nic zmienić.

Jak miałem drugi dekoder z umową to przy tym własnym była możliwość zmiany na Familijny, HBO itp.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wróciłem niedawno do Polski i nie jestem za bardzo oczytany w temacie. Czy Cyfrowy Polsat oferuje jeszcze oferty prepaid?

Pamiętam że kilka lat temu można było sobie kupić dekoder ze sparowaną kartą, wybrać dowolny pakiet i po wpłacie na konto włączali kanały.

Nie widziałem żeby z tego zrezygowali, a o samej ofercie też nic nie słyszę. 

Edytowane przez ytyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma, to z większym lub mniejszym trudem - skorzysta. Kto nie ma, to już raczej mieć nie będzie. No chyba, że poszukasz opcji z umową na czas nieokreślony i dekoderem na własność (o ile jeszcze są, ale popatrz na rozpiski kolegi @swojadroga, to się zorientujesz), wypowie ją od razu i w ten sposób zostanie na pre-paidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny problem, na własnościowym HD3000 mam zadeklarowany pakiet Mini HD, chciałem teraz włączyć na miesiąc pakiet Familijny HD i  :censored: , w ICOK brak możliwości modyfikacji(od pół roku), na infolinii to od Annasza do Kajfasza(ponad 15 min w roamingu) i dalej ta sama :censored: , a żona już zaczyna mnie wyklinać przez Skype za brak telewizji :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłata zaksięgowana(44,90zł z dopiskiem pakiet familijny hd) i oczywiście aktywny pakiet mini hd, po następnych dwudziestu paru minutach na fonie i  przełączania od jednego "fachowca" do drugiego, trafiłem na trzeźwo myślącą kobietę z działu technicznego. Po 2 godz działa pakiet familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ICOK leży, to niestety działa to tak, jak pisze @BODEK510. Dopytywałem się o to jak nie było możliwości deklaracji w maju:

 

Chcę zmienić obecny pakiet (03.05.2016)

 

W związku z nierozwiązanymi od ponad dwóch tygodni problemami z ICOK proszę o włączenie pakietów Familijny HD + Sport HD dla karty nr ************.

Odpowiedź była taka:

 

Szanowny Panie

 

W celu aktywacji usługi prosimy o dokonanie wpłaty i kontakt zwrotu po uregulowaniu należności za pakietu.

To chyba zresztą jakiś Hindus pisał przy użyciu Google Translate, a nie znana tu wszystkim pani Magda.

 

Drążyłem dalej:

 

Nie, to nie tak ma działać. Zrobiłbym to sam, ale macie Państwo w tej chwili kompletnie bezużyteczny ICOK.

 

Proszę o włączenie usług: Familijny HD i Sport HD zgodnie z punktem 2 na stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-bez-umow.cp. Jak Państwo przydzielicie pakiety, ja sobie opłacę w momencie, kiedy będę chciał oglądać, zgodnie z punktem 3 na powyższej stronie. A proszę o przydzielenie pakietów teraz, bo wiem, ile takie operacje potrafią Państwu zająć czasu, a chcę mieć kontrolę nad tym, kiedy pakiet się aktywuje, a nie bawić się z Państwem w ciuciubabkę.

 

[==cut==]

I dostałem taką odpowiedź:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że na obecną chwilę nie ma możliwości aktywacji deklaracji na wskazane pakiety. Zgodnie z wcześniej przesłaną wiadomością po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie wiadomości w celu aktywacji. Zaznaczamy, że wpłata może być przez Pana wykonana w dogodnym dla Pana czasie, a aktywacja po zaksięgowaniu wpłaty zostanie zlecona po odczytaniu zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z końcem października brak zmian? Śmierdzi mi to końcem oferty przedpłaconej w CP. Od kilku miesięcy nie ma już ofert dla nowych klientów na czas nieokreślony, które pozwalały przejść na taką ofertę.

BTW. Wpisanie w temacie przelewu "deklaracji" nie poskutkuje, bo nikt tego nie widzi u operatora (nie tylko w CP tak jest). Komputer weryfikuje tylko kwotę i nadaje uprawnienia według ostatniej deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc wpłatę i wpisując na jaki pakiet, postąpiłem w zgodzie z informacją od konsultanta na infolinii. To że niektórzy konsule są niekompetentni, a cały system obsługi klienta o kant  :censored:  rozbić to już jest inna sprawa. Najważniejsze, że zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, potencjalną likwidacją pre-paid to śmierdzi od czasu kiedy przestali dawać umowy na własnościowe dekodery w pre-paidzie. A chodzą też pogłoski o wymianie na nowszą Nagrę (nowy CAID 186C o ile pamiętam i karty z CAID 1861 dosępne od jakiegoś czasu) i kto wie, czy wtedy po prostu nie poblokują wszystkiego. Wolałbym nie, bo mam co nieco na stanie i od czasu do czasu (przyznaję - rzadko), ale korzystam.

 

A jeśli chodzi o infolinię, to co tu dużo mówić - siedzi na niej cały przekrój społeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś miałem jazdę z modułem po 6 miesiącach zapragnąłem zmienić z Familijny HD na Familijny Max HD, wcześniej na koncie był full pakiet i zjechałem do Familijny HD w ostatnim miesiącu, zjazd z dodatkowych opcji był bezproblemowy, teraz w drugą stronę to wyszło że mam 20zł nadpłaty, nie włączą Max HD i tyle, drugi telefon za 2 godziny... trochę ochłonąłem, inny konsultant i żeby włączyć Max HD skan dowodu potrzebuje, pytam po co, mają Pesel i wszystkie dane, potrzebuje by zatwierdzić zmianę pakietów słyszę w słuchawce, to ja że utylizuję moduł, kasa duża się skończy, uciąłem dyskusję i podziękowałem za rozmowę, po 3 godzinach sprawdzam w ICOK zaskoczyło wszystko >> Familijny Max HD, ale w systemie wisi tylko Familijny HD (w opłatach jest Familijny HD i Max HD), po kiego tak utrudniają życie to nie wiem, system działa dziwnie bo wcześniej wyświetlał nadpłatę, teraz tylko saldo na następny miesiąc Familijny HD, rzuciłem i na Familijny Max HD na Grudzień już, kto wie może jeszcze raz puszczą uprawnienia, szkoda mi tego Polsatu przed płaconego z modułem, ale widać zmierzają do unicestwienia tej oferty, takiej jazdy jak dziś nie miałem nigdy, tak na koniec 4 godziny idą uprawnienia, kanały z pakietów na raty się zaświecają, koszmarny czwartek i ja za to jeszcze płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...