Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

I daje równoczesny dostęp przez internet w Polsat Box Go?

Polsat Box Go to jest osobna usługa która nie łączy się z MUX IV. Czyli abonenci nie maja tu dostępu do tego serwisu.

 

Polsat Box Go jest tylko dla abonentów tv satelitarnej lub  IPTV a także OTT .Z serwisu mogę też skorzystać subskrybenci , którzy zdecydują się indywidualnie  na pakiety w Polsat Box Go

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak spróbowałem pokombinować z odbiorem online poprzez przeglądarkę internetową i nie jest tak źle - żadnych przycięć, czy innych błędów. Wiadomo, że należy trochę więcej poklikać, aniżeli przedtem, ale są plusy. Nie trzeba już ręcznie przełączać po Gościu Wydarzeń na Debatę Dnia z dodatkowymi reklamami, których nie szło przesunąć. I tak jak wcześniej - załapać się także można na Raport Dnia, Wydarzenia Wieczorne itd. 

20230919-213500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jest OK. 

Prócz klikania jeszcze kłopot z pełnym ekranem w niektórych przeglądarkach. 

Np. u mnie zostaje górny pasek przeglądarki i muszę go ręcznie wyłączać, a z kolei bez niego źle działa nawigacja po innych stronach z zakładek. 

Utrudnili bardzo. Ale cóż. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Odważył się po dwóch latach 

 

 Tylko wydanie okazało się krótsze w okolicy 12 minut.To naprawdę od Pana Donalda tak można się dowiedzieć że szkoda taki program puszczać,a tak  dopiero odbywały się dłuższe wydania. Ciekawie od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam u Was wygląda oglądanie Gościa Wydarzeń i Debaty Dnia w przeglądarce internetowej telewizora? U mnie raz było OK, następnie transmisja się zawiesza i tak już pozostaje. Sprawdzałem kilkanaście razy i ciągle to samo. Może musiałbym zmienić przeglądarkę, bo w smartfonie działa prawidłowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WA2511 napisał(a):

Dla mnie od wielu lat Polsat skupia się tylko na przekazywaniu informacji i udzielania głosu wszystkim opcjom politycznym żeby widzowie poznali różne opinie. Czy stoi po jakiejkolwiek politycznej stronie, jak twierdzą niektórzy? No właśnie nie.

 

Czy unikanie/przemilczanie pewnych tematów nie jest tym samym co mówienie o pewnych tematach tylko w negatywnych kontekstach?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...