Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale patrz na to, Legia potrafi robić drogie ryzykowne transfery, a my nie.

Bo to inna wizja pisałem o tym wcześniej. Lech myśli o rozwoju, promowaniu swoich chłopaków a Legia chce za wszelką cenę wygrywać. Do Lecha taki VOO czy Eduardo czyli zawodnik po przejściach nigdy nie trafi, bo to zbyt duże ryzyko i woli postawić kogoś perspektywicznego na kimś potem zarobi. Legia chce działać jak taki Real a Lech jak pisałem wyżej Dinamo czy Basel.  Nawet sytuacja z Niko gdzie mogliśmy go oddać za 5 do Chin a poszedł za znacznie mniej. Lech wyciska finansowo z zawodników ile się da a Legia wyciska sportowo ile się da i odda zawodników gdzieś dalej nie patrząc za ile.

 

I to nie jest tak, że Lech robi coś złego, bo nie robi ale wygrywać nie da się w taki sposób. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu Dinamo Zagrzeb czy Basel potrafią osiągać tym sukcesy?

Bo nie mają w lidze rywala jak Legia.  Mają przewagę finansową, sportowo, organizacyjną nad każdym w lidze, Lech takiej nie ma, ma Legie za rywala czyli klub z parcie za wszelką cenę na sukcesy który jest bogatszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Lech kolejny sezon jest za Jagiellonią, a to już jednak dziwne. Szkoda mi Płocka, bo Wisła zasłużyła na puchary, a dzisiejsze decyzje sędziego w Białymstoku były skandaliczne. Tak niektórzy czepiali się Furmana, że podarował Legii punkty, to co można powiedzieć o Vujadinoviciu? Też czuje sentyment do Wojskowych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na ważne decyzje. Przede wszystkim czy zostaje Klafurić, czy szukamy kogoś innego. Oczywiście ja bym zostawił Deana, bo zwyczajnie zasłużył, choć wróbelki ćwierkają, że nowym trenerem będzie Pavel Vrba. Odchodzi na pewno Mauricio, może pożegnają też Eduardo, mam nadzieję, że Jędza też odejdzie, bo to co on nawet w dzisiejszym meczu wyprawiał, to głowa mała. Ja bym zostawił jeszcze na sezon Astiza, bo nie wiadomo co Pazdanem. Na pewno potrzebne są wzmocnienia na bokach obrony, środku defensywy i przede wszystkim w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klafurić na pewno nie będzie, generalnie to on nie przeszkadzał po prostu drużynie w grze. Albo inaczej, on zostanie tylko pod warunkiem, że inne opcje nie wypalą. Vrba na pewno nie będzie bo trzeba byłby za niego słono zapłacić, pominę fakt, że byłby to zły wybór. Przepływ informacji za prezesa DM jest inny niż poprzednich, więc pewnie trenerem będzie jakiś królik z kapelusza o którym się nie mówiło dotąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko o skandalu w Poznaniu, a dla mnie większym skandalem jest to co wyczynił "sędzia" Lasyk w Białymstoku. Na oczach wszystkich okradł Płock z pucharów.

Też tego nie rozumiem. Dziwię się, że akurat ten arbiter popełniał takie błędy, bo finał PP sędziował bardzo dobrze. Ciekawe czy zostanie w jakikolwiek sposób ukarany. Nawet Pan Sławek, tak zazwyczaj broniący sędziów, tym razem był bezlitosny. Skandal i tyle.

Tak przy okazji rzeczywiście Bjelica chce kupić Carlitosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym VARem to kabaret jak mówiłem... Wały dalej kręcą... Dlatego nie jestem wciąż zwolennikiem tego. Który sędzia siedział w samochodzie w Białym? Po co w ogóle gadał coś do Lasyka o faulu widmo? W Poznaniu też kabaret. Jędza rzuca typem jak Nastula w Pride... Ślepy Stefański nie widzi.

 

Gratulacje dla kibiców Legii za strolowanie ekstraklapy z pucharem i medalami... :lol2:

W mediach sra... :lol2: Jeszcze pier... Jakby była 3wŚ. Haha

Mecz chcieli przerwać i to zrobili, przecież celem nie była awantura, ani konfrontacja z Legią.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym VARem to kabaret jak mówiłem... Wały dalej kręcą... Dlatego nie jestem wciąż zwolennikiem tego. Który sędzia siedział w samochodzie w Białym? Po co w ogóle gadał coś do Lasyka o faulu widmo? W Poznaniu też kabaret. Jędza rzuca typem jak Nastula w Pride... Ślepy Stefański nie widzi.

 

Gratulacje dla kibiców Legii za strolowanie ekstraklapy z pucharem i medalami... :lol2:

W mediach sra... :lol2: Jeszcze pier... Jakby była 3wŚ. Haha

Mecz chcieli przerwać i to zrobili, przecież celem nie była awantura, ani konfrontacja z Legią.

Jędza zagrał kolejny katastrofalny mecz, to po jego błędzie sytuację sam na sam miał Gytkjaer. I jeszcze miał pretensje do Malarza, że ten uratował mu, po raz kolejny w tym sezonie, cztery litery. Oby odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby poszedł do Dinama, to kolejny policzek do siły nabywczej naszych klubów. Czesi, Bułgarzy czy Chorwaci są w stanie wydawać większe pieniądze niż my. A potem zdziwienie, że słabo w Europie.

Co do Jędzy, to jak lubię Leśnego, tak totalnie nie rozumiem jak mógł Arturowi zaproponować tak wysoki kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko o skandalu w Poznaniu, a dla mnie większym skandalem jest to co wyczynił "sędzia" Lasyk w Białymstoku. Na oczach wszystkich okradł Płock z pucharów.

I gdzie zagraniczny szrot z Wisły? Mówiłem że Górnik wygra z wami to się śmiałeś, ten mecz pokazał na co lepiej stawiać.

Jakby poszedł do Dinama, to kolejny policzek do siły nabywczej naszych klubów. Czesi, Bułgarzy czy Chorwaci są w stanie wydawać większe pieniądze niż my. A potem zdziwienie, że słabo w Europie.

Co do Jędzy, to jak lubię Leśnego, tak totalnie nie rozumiem jak mógł Arturowi zaproponować tak wysoki kontrakt.

Bo on mu ten wysoki kontrakt proponował po dobrym w jego wykonaniu Euro 2016 gdzie przyszedł z Rosji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...