Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że Lech kolejny sezon jest za Jagiellonią, a to już jednak dziwne. Szkoda mi Płocka, bo Wisła zasłużyła na puchary, a dzisiejsze decyzje sędziego w Białymstoku były skandaliczne. Tak niektórzy czepiali się Furmana, że podarował Legii punkty, to co można powiedzieć o Vujadinoviciu? Też czuje sentyment do Wojskowych? :)

Furman, to jest dla mnie największy skandal na finiszu ligi. Bo o zadymie w Poznaniu mówiło się już od tygodnia...

 

Furman dostał wczoraj czerwoną kartkę, a schodząc do szatni krzyczał - ,,I tak Legia mistrzem! I tak Legia mistrzem!''.

 

Nie wiem czy między klubami z Płocka, a Warszawą panują takie sympatyczne relacje. Zawodnika Wisły Płock bardziej interesowały nie puchary dla swojej drużyny, a tylko to, żeby Legia zdobyła Mistrzostwo. Za co on bierze pieniądze w tej Wiśle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie zagraniczny szrot z Wisły? Mówiłem że Górnik wygra z wami to się śmiałeś, ten mecz pokazał na co lepiej stawiać.

 

Nie odlatuj kolego, napisałem, że ugramy więcej punktów niż Górnik. I aż się pofatygowałem sprawdzić, od wtedy co się sprzeczaliśmy: Wisła 18pkt Górnik 16pkt. To, że są przed nami to tylko zasługa rundy jesiennej. A to że nam z Górnikiem nie idzie to inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze wyleciał z boiska niesłusznie. Po drugie to wychowanek Legii, tyle że za słaby żeby grać w Warszawie. Nie ma żadnych układów na linii Płock- Warszawa, ani Furman- Legia. Nie rozumiem linczowania gościa za popełnienie błędu, tylko dlatego że jest wychowankiem. Vujadinović nie ma nic wspólnego z Legią, a też sprezentował nam gola. Przekupiony? :) A skandalem to jest poziom sędziowania w Białymstoku. Nie widzę nic złego w tym, że wychowankowie danego klubu trzymają za niego kciuki. Fabregas zawsze mówi o swoim przywiązaniu do Barcelony, mimo że gra w Anglii, podobnie Boruc o Legii. To co Furman nie ma prawa!?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest przekupiony, po prostu ma więcej wspólnego z Legią niż Wisłą Płock i podłożył się celowo. :)

Masz dowody, czy to Twoje przypuszczenia, bo przecież wiadomo, że Legii wszyscy pomagają- sędziowie, wychowankowie grający w innych klubach, czy nawet Vujadinovicie. Te teorie spiskowe mnie już, delikatnie mówiąc, denerwują. W Europie też sędziowie pomagali jak Legia remisowała z Realem albo wygrywała ze Sportingiem, czy może Ronaldo czuje mięte do Legii? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech? Rozumiem w takim razie, że uważasz za słuszną postawę kilkudziesięciu troglodytów, skandujących że "Lech to my!"?

To był głos większości tych co byli na meczu, dobrze o tym mówi ten wpis

https://pilkoglowi.wordpress.com/2018/05/21/cos-sie-konczy-cos-sie-zaczyna/

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odlatuj kolego, napisałem, że ugramy więcej punktów niż Górnik. I aż się pofatygowałem sprawdzić, od wtedy co się sprzeczaliśmy: Wisła 18pkt Górnik 16pkt. To, że są przed nami to tylko zasługa rundy jesiennej. A to że nam z Górnikiem nie idzie to inna sprawa.

Co dalej z Wisłą w przyszłym sezonie? Jakie transfery itd? Pytam całkiem poważnie bo życzę im odbudowy swoich sukcesów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore [beep] prawda. Większość była zniesmaczona zachowaniem kibolstwa. Widać na wielu filmach nakręconych z trybun, że normalni kibice Lecha nie cieszą się ze stadionowych wydarzeń.

"Legia to my", "Lech to my" tak mnie śmieszy jak nic w polskiej piłce. Niech przestaną przychodzić, całkowicie odetną się od klubu i zobaczymy kto będzie stratny. Wiem, że to się nie wydarzy bo oni pójście na Lecha czy Legię traktują jak religię ważniejszą od rodziny. Nie klub, nie piłkarzy i nie mecz, ale "pójście na mecz" i to co jest otoczką. Złe wyniki są tylko i wyłącznie pretekstem żeby wyładować negatywne emocje zebrane w tygodniu związane z życiem rodzinnym albo problemami finansowymi. 

Powiecie mi: Ultrasi to grupa, która zawsze jest na stadionie, a kiedy strajkują to są pustki. Ja wam powiem, że kiedy strajkują to pilnują żeby były pustki zastraszając normalnych kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej z Wisłą w przyszłym sezonie? Jakie transfery itd? Pytam całkiem poważnie bo życzę im odbudowy swoich sukcesów.

To co w ostatnich latach, czyli zarobić na sprzedaży i ściągnąć kogoś za darmo. Junco mówi o większej liczbie Polaków, ale dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Dalsza stagnacja na miejscach 5-8 się zapowiada, dalej płacimy za marzenia o LM sprzed kilku lat. Puchary byłyby (niepotrzebnym) sukcesem.

@kunkore Kolega tcg zawsze wie wszystko najlepiej, bo nigdy nie był na stadionie i ocenia bezbłędnie sprzed ekranu telewizora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Kowalski w kapciach z pilotem w ręku NIGDY nie zrozumie tego co dzieje się na trybunach (zwykły Kowalski ma myśleć tylko o aspekcie ala sportowym, co oczywiście nie ma ze sportem nic wspólnego) i niech tak zostanie.

Ludzie którzy jeżdżą na wyjazdy swojej drużyny od 15/20 lat mają bardzo dużo do powiedzenia w klubie czego już całkiem zwykły "Kowalski z pilotem w ręku" nie ogarnia.

Niestety Ci ludzie są zawsze i wszędzie a kibic sukcesu (Kowalski z pilotem w ręku) jest wtedy jak są wyniki, i to się nie zmienia od lat.

Dlatego czy ktoś to rozumie czy nie to tak jest było i będzie, i nie ważne czy to ktoś akceptuje czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdą następni,na tym ma polegać filozofia wychowywać, sprzedawać i szukać kolejnych jak Dinamo Zagrzeb czy Basel tylko warunki organizacyjne jeszcze nie te.

 

Wszytko pięknie tylko nie zapominaj że w tym sezonie Górnik był beniaminkiem i o dobre wyniki było łatwiej.W przyszłym sezonie już tak nie będzie dojdą puchary ,paru graczy odejdzie ,Angulo młodszy nie będzie i Górnikowi ciężko będzie załapać się do ósemki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wątpię, idąc na mecz prawie każdy wiedział co się stanie, tylko nieznana była minuta w której się to zacznie.

No to teraz pora znaleźć i zamknąć każdego po kolei na jakieś przynajmniej 10 lat. Przydałaby się też kara "oko za oko, ząb za ząb" i tym ukochanym kibicom zrobić niezłą roz[beep]uchę na chacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Kowalski w kapciach z pilotem w ręku NIGDY nie zrozumie tego co dzieje się na trybunach 

@kunkore Kolega tcg zawsze wie wszystko najlepiej, bo nigdy nie był na stadionie i ocenia bezbłędnie sprzed ekranu telewizora ;)

Pytanie do was: jesteście w takim razie kibolami, kumatymi? Czy może paziami, którzy sponsorują im imprezę z racami i demolowaniem stadionu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...